ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoanăfostă | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.151.004 RON | 323.457 RON | 628.515 RON | 2.318.830 RON | 1.438.718 RON | 2.172.777 RON | 7 |
| 2024 | 3.157.894 RON | 281.119 RON | 887.192 RON | 2.792.201 RON | 1.166.269 RON | 1.849.320 RON | 10 |
| 2023 | 2.970.427 RON | 88.362 RON | 2.452.127 RON | 3.267.107 RON | 2.240.879 RON | 1.568.201 RON | 12 |
| 2022 | 3.366.273 RON | 153.810 RON | 1.447.674 RON | 1.821.548 RON | 1.365.004 RON | 1.479.839 RON | 13 |
| 2021 | 2.607.500 RON | 319.305 RON | 601.354 RON | 1.421.731 RON | 1.170.341 RON | 1.645.334 RON | 12 |
| 2020 | 2.058.735 RON | 59.117 RON | 266.476 RON | 1.341.816 RON | 719.871 RON | 1.363.481 RON | 18 |
| 2019 | 3.544.247 RON | 254.094 RON | 247.757 RON | 1.299.164 RON | 1.026.103 RON | 1.558.458 RON | 33 |
| 2018 | 4.331.894 RON | 135.586 RON | 1.005.278 RON | 1.471.834 RON | 1.580.092 RON | 1.439.950 RON | 36 |
| 2017 | 4.574.649 RON | 131.641 RON | 1.115.875 RON | 1.661.943 RON | 1.584.280 RON | 1.436.005 RON | 37 |
| 2016 | 4.127.119 RON | 1.913 RON | 1.910.166 RON | 1.818.778 RON | 2.177.742 RON | 1.304.364 RON | 36 |
| 2015 | 3.162.365 RON | 79.641 RON | 1.774.176 RON | 1.990.100 RON | 2.035.804 RON | 1.382.092 RON | 37 |
| 2014 | 2.815.005 RON | 82.979 RON | 911.953 RON | 648.301 RON | 1.625.627 RON | 1.361.975 RON | 33 |
| 2013 | 3.129.183 RON | 82.079 RON | 943.172 RON | 726.301 RON | 1.495.867 RON | 1.278.996 RON | 33 |
| 2012 | 2.984.716 RON | 78.981 RON | 908.585 RON | 727.914 RON | 1.377.588 RON | 1.196.917 RON | 27 |
| 2011 | 3.471.976 RON | 159.128 RON | 958.759 RON | 765.120 RON | 1.450.386 RON | 1.256.747 RON | 19 |
| 2010 | 1.838.346 RON | 90.791 RON | 906.753 RON | 917.294 RON | 1.087.078 RON | 1.097.619 RON | 15 |
| 2009 | 3.169.506 RON | 398.088 RON | 790.164 RON | 994.343 RON | 898.332 RON | 1.102.511 RON | 21 |
| 2008 | 3.620.176 RON | 200.936 RON | 1.333.899 RON | 1.073.016 RON | 1.084.072 RON | 823.471 RON | 35 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.151.004 RON | 3.157.894 RON | 2.970.427 RON | 3.366.273 RON | 2.607.500 RON | 2.058.735 RON | 3.544.247 RON | 4.331.894 RON | 4.574.649 RON | 4.127.119 RON | 3.162.365 RON | 2.815.005 RON | 3.129.183 RON | 2.984.716 RON | 3.471.976 RON | 1.838.346 RON | 3.169.506 RON | 3.620.176 RON |
| Venituri totale | 3.441.569 RON | 3.442.349 RON | 3.116.220 RON | 3.468.696 RON | 2.695.586 RON | 2.178.234 RON | 3.648.229 RON | 4.425.118 RON | 4.688.624 RON | 4.222.480 RON | 3.276.517 RON | 2.844.341 RON | 3.133.659 RON | 2.982.984 RON | 3.476.653 RON | 1.836.700 RON | 3.207.513 RON | 3.583.690 RON |
| Cheltuieli totale | 3.038.338 RON | 3.086.255 RON | 3.005.604 RON | 3.283.553 RON | 2.355.407 RON | 2.102.569 RON | 3.362.740 RON | 4.248.350 RON | 4.523.112 RON | 4.196.601 RON | 3.160.413 RON | 2.731.554 RON | 3.021.331 RON | 2.884.399 RON | 3.269.876 RON | 1.725.265 RON | 2.725.714 RON | 3.338.578 RON |
| Profit brut | 403.231 RON | 356.094 RON | 110.616 RON | 185.143 RON | 340.179 RON | 75.665 RON | 285.489 RON | 176.768 RON | 165.512 RON | 25.879 RON | 116.104 RON | 112.787 RON | 112.328 RON | 98.585 RON | 206.777 RON | 111.435 RON | 481.799 RON | 245.112 RON |
| Profit net | 323.457 RON | 281.119 RON | 88.362 RON | 153.810 RON | 319.305 RON | 59.117 RON | 254.094 RON | 135.586 RON | 131.641 RON | 1.913 RON | 79.641 RON | 82.979 RON | 82.079 RON | 78.981 RON | 159.128 RON | 90.791 RON | 398.088 RON | 200.936 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.318.830 RON | 2.792.201 RON | 3.267.107 RON | 1.821.548 RON | 1.421.731 RON | 1.341.816 RON | 1.299.164 RON | 1.471.834 RON | 1.661.943 RON | 1.818.778 RON | 1.990.100 RON | 648.301 RON | 726.301 RON | 727.914 RON | 765.120 RON | 917.294 RON | 994.343 RON | 1.073.016 RON |
| Active circulante | 1.438.718 RON | 1.166.269 RON | 2.240.879 RON | 1.365.004 RON | 1.170.341 RON | 719.871 RON | 1.026.103 RON | 1.580.092 RON | 1.584.280 RON | 2.177.742 RON | 2.035.804 RON | 1.625.627 RON | 1.495.867 RON | 1.377.588 RON | 1.450.386 RON | 1.087.078 RON | 898.332 RON | 1.084.072 RON |
| Stocuri | 95.660 RON | 65.577 RON | 68.054 RON | 259.042 RON | 102.913 RON | 206.112 RON | 151.786 RON | 157.280 RON | 159.969 RON | 404.868 RON | 342.924 RON | 374.117 RON | 50.773 RON | 104.782 RON | 39.078 RON | 348.878 RON | 153.106 RON | 92.418 RON |
| Creante | 787.379 RON | 977.059 RON | 2.122.016 RON | 1.050.378 RON | 994.365 RON | 402.406 RON | 638.702 RON | 1.281.830 RON | 1.392.237 RON | 1.602.289 RON | 1.613.112 RON | 1.101.235 RON | 1.374.294 RON | 1.183.906 RON | 1.410.326 RON | 729.587 RON | 740.138 RON | 986.093 RON |
| Casa si conturi la banci | 555.679 RON | 123.633 RON | 50.809 RON | 55.584 RON | 73.063 RON | 111.353 RON | 235.615 RON | 140.982 RON | 32.074 RON | 170.585 RON | 79.768 RON | 150.275 RON | 70.800 RON | 88.900 RON | 982 RON | 8.613 RON | 5.088 RON | 5.561 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 282 RON |
| Datorii totale | 628.515 RON | 887.192 RON | 2.452.127 RON | 1.447.674 RON | 601.354 RON | 266.476 RON | 247.757 RON | 1.005.278 RON | 1.115.875 RON | 1.910.166 RON | 1.774.176 RON | 911.953 RON | 943.172 RON | 908.585 RON | 958.759 RON | 906.753 RON | 790.164 RON | 1.333.899 RON |
| Venituri in avans | 956.256 RON | 1.221.958 RON | 1.487.658 RON | 259.039 RON | 345.384 RON | 431.730 RON | 519.052 RON | 606.698 RON | 694.343 RON | 781.990 RON | 869.636 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 2.172.777 RON | 1.849.320 RON | 1.568.201 RON | 1.479.839 RON | 1.645.334 RON | 1.363.481 RON | 1.558.458 RON | 1.439.950 RON | 1.436.005 RON | 1.304.364 RON | 1.382.092 RON | 1.361.975 RON | 1.278.996 RON | 1.196.917 RON | 1.256.747 RON | 1.097.619 RON | 1.102.511 RON | 823.471 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 10 | 12 | 13 | 12 | 18 | 33 | 36 | 37 | 36 | 37 | 33 | 33 | 27 | 19 | 15 | 21 | 35 |
1 contract atribuit, in valoare de 3.500 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
3.500 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 04:39).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.