DENY & RAFY '98 CARNCOMPANY SRL
- J23/72/2000ILFOVdin 02.02.2000
- J40/11365/2013BUCURESTIdin 12.09.2013in vigoare
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 RON | 0 RON | 5.069.191 RON | — | — | -5.069.191 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 5.574.852 RON | 1.964.251 RON | 1.849.467 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
| -1.761.134 RON |
| — |
| 2019 | — | 0 RON | 5.574.852 RON | 1.964.251 RON | 1.849.467 RON | -1.761.134 RON | — |
| 2018 | — | -2.474.945 RON | 5.574.852 RON | 1.964.251 RON | 1.849.467 RON | -1.761.134 RON | — |
| 2017 | 9.512 RON | -24.712 RON | 5.353.187 RON | 5.595.679 RON | 564.976 RON | 713.812 RON | — |
| 2016 | 15.131 RON | -3.774.766 RON | 5.338.990 RON | 5.595.679 RON | 575.491 RON | 738.524 RON | — |
| 2015 | — | -15.645 RON | 5.191.588 RON | 5.602.063 RON | 3.565.653 RON | 3.882.472 RON | 0 |
| 2014 | 169.622 RON | -122.670 RON | 5.264.231 RON | 5.602.063 RON | 3.560.600 RON | 3.898.432 RON | 1 |
| 2013 | 1.431.641 RON | 578.511 RON | 5.265.130 RON | 8.877.278 RON | 582.376 RON | 4.194.524 RON | 2 |
| 2012 | 1.444.129 RON | 251.209 RON | 8.099.749 RON | 10.717.311 RON | 1.131.061 RON | 3.700.194 RON | 2 |
| 2011 | 1.376.843 RON | 649.678 RON | 7.191.391 RON | 9.657.421 RON | 846.671 RON | 3.173.660 RON | 2 |
| 2010 | 1.894.558 RON | 1.012.419 RON | 6.079.304 RON | 5.942.209 RON | 1.508.361 RON | 1.371.266 RON | 2 |
| 2009 | 1.279.215 RON | 606.212 RON | 5.210.946 RON | 6.000.163 RON | 133.779 RON | 359.234 RON | 1 |
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | 9.512 RON | 15.131 RON | — | 169.622 RON | 1.431.641 RON | 1.444.129 RON | 1.376.843 RON | 1.894.558 RON | 1.279.215 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.399.892 RON | 9.512 RON | 15.131 RON | 0 RON | 3.175.381 RON | 3.370.319 RON | 1.469.171 RON | 1.377.462 RON | 1.895.951 RON | 1.283.692 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 3.874.837 RON | 33.939 RON | 3.789.443 RON | 15.645 RON | 3.298.051 RON | 2.639.569 RON | 1.160.616 RON | 589.371 RON | 681.275 RON | 612.161 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 730.750 RON | 308.555 RON | 788.091 RON | 1.214.676 RON | 671.531 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.474.945 RON | 24.427 RON | 3.774.312 RON | — | 122.670 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 578.511 RON | 251.209 RON | 649.678 RON | 1.012.419 RON | 606.212 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.474.945 RON | 24.712 RON | 3.774.766 RON | 15.645 RON | 122.670 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | 1.964.251 RON | 1.964.251 RON | 1.964.251 RON | 5.595.679 RON | 5.595.679 RON | 5.602.063 RON | 5.602.063 RON | 8.877.278 RON | 10.717.311 RON | 9.657.421 RON | 5.942.209 RON | 6.000.163 RON |
| Active circulante | — | 1.849.467 RON | 1.849.467 RON | 1.849.467 RON | 564.976 RON | 575.491 RON | 3.565.653 RON | 3.560.600 RON | 582.376 RON | 1.131.061 RON | 846.671 RON | 1.508.361 RON | 133.779 RON |
| Stocuri | — | 149.103 RON | 149.103 RON | 149.103 RON | 1.133 RON | 657 RON | 657 RON | — | 6.782 RON | 167.672 RON | 167.672 RON | 141.541 RON | 49.773 RON |
| Creante | — | 1.697.376 RON | 1.697.376 RON | 1.697.376 RON | 560.996 RON | 573.343 RON | 3.561.492 RON | 3.558.113 RON | 573.307 RON | 936.261 RON | 562.899 RON | 706.944 RON | 51.757 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 2.988 RON | 2.988 RON | 2.988 RON | 2.847 RON | 1.491 RON | 3.504 RON | 2.487 RON | 2.287 RON | 27.128 RON | 116.100 RON | 659.876 RON | 32.249 RON |
| Datorii totale | 5.069.191 RON | 5.574.852 RON | 5.574.852 RON | 5.574.852 RON | 5.353.187 RON | 5.338.990 RON | 5.191.588 RON | 5.264.231 RON | 5.265.130 RON | 8.099.749 RON | 7.191.391 RON | 6.079.304 RON | 5.210.946 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | — | 93.656 RON | 93.656 RON | 93.656 RON | — | — | 48.429 RON | 139.041 RON | — | 563.762 RON |
| Capitaluri proprii | -5.069.191 RON | -1.761.134 RON | -1.761.134 RON | -1.761.134 RON | 713.812 RON | 738.524 RON | 3.882.472 RON | 3.898.432 RON | 4.194.524 RON | 3.700.194 RON | 3.173.660 RON | 1.371.266 RON | 359.234 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
parter dreapta, sector 2
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.