ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană | 5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 448.384 RON | 879.010 RON | 16.254 RON | — | 993.385 RON | 977.131 RON | 4 |
| 2018 | 1.072.331 RON | 190.841 RON | 108.917 RON | 252.474 RON | 229.826 RON | 374.162 RON | 6 |
| 2017 | 1.094.763 RON | 115.622 RON | 186.130 RON | 271.897 RON | 212.182 RON | 298.943 RON | 5 |
| 2016 | 1.029.771 RON | 92.587 RON | 233.151 RON | 292.810 RON | 215.336 RON | 275.909 RON | 5 |
| 2015 | 1.082.451 RON | 129.034 RON | 81.631 RON | 306.408 RON | 188.668 RON | 413.858 RON | 5 |
| 2014 | 1.172.326 RON | 101.503 RON | 157.695 RON | 57.468 RON | 384.637 RON | 284.824 RON | 5 |
| 2013 | 1.221.895 RON | 182.284 RON | 52.775 RON | 37.712 RON | 490.292 RON | 475.692 RON | 5 |
| 2012 | 1.361.241 RON | 217.762 RON | 225.251 RON | 45.645 RON | 551.916 RON | 373.408 RON | 5 |
| 2011 | 1.498.237 RON | 246.307 RON | 182.768 RON | 52.043 RON | 531.976 RON | 401.953 RON | 6 |
| 2010 | 1.611.161 RON | 234.105 RON | 177.699 RON | 39.641 RON | 508.495 RON | 371.396 RON | 5 |
| 2009 | 1.571.376 RON | 206.738 RON | 156.823 RON | 49.525 RON | 450.604 RON | 344.029 RON | 6 |
| 2008 | 1.318.387 RON | 164.368 RON | 27.859 RON | 64.779 RON | 263.627 RON | 301.659 RON | 4 |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 448.384 RON | 1.072.331 RON | 1.094.763 RON | 1.029.771 RON | 1.082.451 RON | 1.172.326 RON | 1.221.895 RON | 1.361.241 RON | 1.498.237 RON | 1.611.161 RON | 1.571.376 RON | 1.318.387 RON |
| Venituri totale | 1.587.094 RON | 1.160.497 RON | 1.094.779 RON | 1.032.784 RON | 1.082.916 RON | 1.172.362 RON | 1.221.954 RON | 1.361.283 RON | 1.498.258 RON | 1.611.190 RON | 1.650.700 RON | 1.415.146 RON |
| Cheltuieli totale | 665.393 RON | 958.003 RON | 967.059 RON | 919.354 RON | 926.106 RON | 1.050.080 RON | 1.003.664 RON | 1.100.769 RON | 1.203.394 RON | 1.330.596 RON | 1.403.320 RON | 1.219.470 RON |
| Profit brut | 921.701 RON | 202.494 RON | 127.720 RON | 113.430 RON | 156.810 RON | 122.282 RON | 218.290 RON | 260.514 RON | 294.864 RON | 280.594 RON | 247.380 RON | 195.676 RON |
| Profit net | 879.010 RON | 190.841 RON | 115.622 RON | 92.587 RON | 129.034 RON | 101.503 RON | 182.284 RON | 217.762 RON | 246.307 RON | 234.105 RON | 206.738 RON | 164.368 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 252.474 RON | 271.897 RON | 292.810 RON | 306.408 RON | 57.468 RON | 37.712 RON | 45.645 RON | 52.043 RON | 39.641 RON | 49.525 RON | 64.779 RON |
| Active circulante | 993.385 RON | 229.826 RON | 212.182 RON | 215.336 RON | 188.668 RON | 384.637 RON | 490.292 RON | 551.916 RON | 531.976 RON | 508.495 RON | 450.604 RON | 263.627 RON |
| Stocuri | 51 RON | 121.954 RON | 143.030 RON | 149.045 RON | 141.519 RON | 214.212 RON | 252.944 RON | 226.191 RON | 212.081 RON | 227.451 RON | 221.826 RON | 150.992 RON |
| Creante | 354.557 RON | 82.366 RON | 57.174 RON | 16.711 RON | 39.650 RON | 81.483 RON | 118.832 RON | 254.914 RON | 243.373 RON | 274.827 RON | 217.362 RON | 6.294 RON |
| Casa si conturi la banci | 638.777 RON | 25.506 RON | 11.978 RON | 49.580 RON | 7.499 RON | 88.942 RON | 118.516 RON | 70.811 RON | 76.522 RON | 6.217 RON | 11.416 RON | 106.341 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 779 RON | 994 RON | 914 RON | 413 RON | 414 RON | 463 RON | 1.098 RON | 702 RON | 959 RON | 723 RON | 1.112 RON |
| Datorii totale | 16.254 RON | 108.917 RON | 186.130 RON | 233.151 RON | 81.631 RON | 157.695 RON | 52.775 RON | 225.251 RON | 182.768 RON | 177.699 RON | 156.823 RON | 27.859 RON |
| Capitaluri proprii | 977.131 RON | 374.162 RON | 298.943 RON | 275.909 RON | 413.858 RON | 284.824 RON | 475.692 RON | 373.408 RON | 401.953 RON | 371.396 RON | 344.029 RON | 301.659 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 5 | 6 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.