ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 691.427 RON | -55.244 RON | 1.128.799 RON | 435.628 RON | 489.140 RON | -204.031 RON | 5 |
| 2024 | 735.883 RON | 28.721 RON | 1.025.442 RON | 403.003 RON | 473.653 RON | -148.786 RON | 5 |
| 2023 | 726.229 RON | -99.130 RON | 1.073.130 RON | 426.459 RON | 469.164 RON | -177.507 RON | 7 |
| 2022 | 652.976 RON | -90.235 RON | 1.050.442 RON | 477.014 RON | 495.050 RON | -78.378 RON | 7 |
| 2021 | 700.655 RON | -159.436 RON | 773.357 RON | 464.262 RON | 320.952 RON | 11.857 RON | 9 |
| 2020 | 615.550 RON | -238.947 RON | 763.446 RON | 520.177 RON | 414.562 RON | 171.293 RON | 7 |
| 2019 | 853.349 RON | 253.260 RON | 767.073 RON | 231.412 RON | 601.992 RON | 66.331 RON | 7 |
| 2018 | 435.607 RON | 41.613 RON | 693.618 RON | 63.249 RON | 443.440 RON | -186.929 RON | 6 |
| 2017 | 310.674 RON | 43.051 RON | 746.625 RON | 63.249 RON | 455.153 RON | -228.223 RON | 4 |
| 2016 | 263.934 RON | 73.804 RON | 666.351 RON | 63.249 RON | 331.827 RON | -271.275 RON | 4 |
| 2015 | 334.519 RON | 15.791 RON | 667.715 RON | 67.896 RON | 254.740 RON | -345.079 RON | 5 |
| 2014 | 194.270 RON | -66.548 RON | 522.024 RON | 21.230 RON | 139.924 RON | -360.870 RON | 4 |
| 2013 | 170.940 RON | -109.001 RON | 459.863 RON | 42.041 RON | 123.500 RON | -294.322 RON | 5 |
| 2012 | 288.159 RON | -71.263 RON | 473.440 RON | 62.148 RON | 225.970 RON | -185.322 RON | 7 |
| 2011 | 306.092 RON | -202.747 RON | 298.355 RON | 10.340 RON | 173.957 RON | -114.058 RON | 6 |
| 2010 | 284.746 RON | -2.608 RON | 106.865 RON | 19.600 RON | 175.954 RON | 88.689 RON | 7 |
| 2009 | 389.856 RON | 26.847 RON | 147.065 RON | 36.040 RON | 202.322 RON | 91.297 RON | 8 |
| 2008 | 529.381 RON | 64.210 RON | 87.300 RON | 39.019 RON | 112.731 RON | 64.450 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 691.427 RON | 735.883 RON | 726.229 RON | 652.976 RON | 700.655 RON | 615.550 RON | 853.349 RON | 435.607 RON | 310.674 RON | 263.934 RON | 334.519 RON | 194.270 RON | 170.940 RON | 288.159 RON | 306.092 RON | 284.746 RON | 389.856 RON | 529.381 RON |
| Venituri totale | 704.706 RON | 736.375 RON | 746.281 RON | 653.065 RON | 701.705 RON | 615.552 RON | 853.351 RON | 435.609 RON | 310.686 RON | 263.994 RON | 334.714 RON | 194.270 RON | 187.276 RON | 308.392 RON | 309.760 RON | 284.755 RON | 389.864 RON | 529.390 RON |
| Cheltuieli totale | 759.950 RON | 688.668 RON | 837.931 RON | 736.758 RON | 854.218 RON | 848.251 RON | 591.588 RON | 389.640 RON | 265.478 RON | 187.550 RON | 308.881 RON | 255.020 RON | 296.277 RON | 379.655 RON | 503.215 RON | 285.336 RON | 353.025 RON | 452.949 RON |
| Profit brut | 0 RON | 47.707 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 261.763 RON | 45.969 RON | 45.208 RON | 76.444 RON | 25.833 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 36.839 RON | 76.441 RON |
| Pierdere bruta | 55.244 RON | 0 RON | 91.650 RON | 83.693 RON | 152.513 RON | 232.699 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 60.750 RON | 109.001 RON | 71.263 RON | 193.455 RON | 581 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 28.721 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 253.260 RON | 41.613 RON | 43.051 RON | 73.804 RON | 15.791 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 26.847 RON | 64.210 RON |
| Pierdere neta | 55.244 RON | 0 RON | 99.130 RON | 90.235 RON | 159.436 RON | 238.947 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 66.548 RON | 109.001 RON | 71.263 RON | 202.747 RON | 2.608 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 435.628 RON | 403.003 RON | 426.459 RON | 477.014 RON | 464.262 RON | 520.177 RON | 231.412 RON | 63.249 RON | 63.249 RON | 63.249 RON | 67.896 RON | 21.230 RON | 42.041 RON | 62.148 RON | 10.340 RON | 19.600 RON | 36.040 RON | 39.019 RON |
| Active circulante | 489.140 RON | 473.653 RON | 469.164 RON | 495.050 RON | 320.952 RON | 414.562 RON | 601.992 RON | 443.440 RON | 455.153 RON | 331.827 RON | 254.740 RON | 139.924 RON | 123.500 RON | 225.970 RON | 173.957 RON | 175.954 RON | 202.322 RON | 112.731 RON |
| Stocuri | 25.774 RON | 29.652 RON | 29.655 RON | 29.655 RON | 29.655 RON | 29.655 RON | 26.755 RON | 26.755 RON | 26.755 RON | 26.755 RON | 16.755 RON | 16.755 RON | 28.905 RON | 31.190 RON | 50.194 RON | 47.699 RON | 33.521 RON | — |
| Creante | 429.413 RON | 423.259 RON | 360.878 RON | 551.527 RON | 376.561 RON | 341.999 RON | 486.258 RON | 383.300 RON | 379.399 RON | 286.639 RON | 212.946 RON | 116.958 RON | 93.641 RON | 184.375 RON | 122.198 RON | 128.054 RON | 145.242 RON | 105.237 RON |
| Casa si conturi la banci | 33.953 RON | 20.742 RON | 78.631 RON | -86.132 RON | -85.264 RON | 42.908 RON | 88.979 RON | 33.385 RON | 48.999 RON | 18.433 RON | 25.039 RON | 6.211 RON | 954 RON | 10.405 RON | 1.565 RON | 201 RON | 23.559 RON | 7.494 RON |
| Datorii totale | 1.128.799 RON | 1.025.442 RON | 1.073.130 RON | 1.050.442 RON | 773.357 RON | 763.446 RON | 767.073 RON | 693.618 RON | 746.625 RON | 666.351 RON | 667.715 RON | 522.024 RON | 459.863 RON | 473.440 RON | 298.355 RON | 106.865 RON | 147.065 RON | 87.300 RON |
| Capitaluri proprii | -204.031 RON | -148.786 RON | -177.507 RON | -78.378 RON | 11.857 RON | 171.293 RON | 66.331 RON | -186.929 RON | -228.223 RON | -271.275 RON | -345.079 RON | -360.870 RON | -294.322 RON | -185.322 RON | -114.058 RON | 88.689 RON | 91.297 RON | 64.450 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 5 | 7 | 7 | 9 | 7 | 7 | 6 | 4 | 4 | 5 | 4 | 5 | 7 | 6 | 7 | 8 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
21 de contracte atribuite, in valoare de 229.401 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 183.055 lei.
Achizitii directe
20 de contracte
183.035 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
46.366 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 00:36).