ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 282.945 RON | -101.261 RON | 1.190.381 RON | 134.485 RON | 52.855 RON | -999.964 RON | 2 |
| 2024 | 270.603 RON | -80.699 RON | 1.150.915 RON | 137.668 RON | 111.467 RON | -898.703 RON | 2 |
| 2023 | 255.531 RON | 3.333 RON | 1.082.977 RON | 140.851 RON | 121.045 RON | -818.004 RON | 2 |
| 2022 | 220.691 RON | 100.386 RON | 996.714 RON | 144.034 RON | 43.266 RON | -806.337 RON | 2 |
| 2021 | 200.951 RON | 84.491 RON | 1.243.911 RON | 195.936 RON | 121.022 RON | -926.953 RON | 3 |
| 2020 | 213.155 RON | 296.337 RON | 1.351.907 RON | 200.927 RON | 139.536 RON | -1.011.444 RON | 3 |
| 2019 | 296.395 RON | -122.229 RON | 1.676.379 RON | 205.918 RON | 162.680 RON | -1.307.781 RON | 4 |
| 2018 | 375.155 RON | -194.589 RON | 1.556.322 RON | 205.496 RON | 165.275 RON | -1.185.551 RON | 6 |
| 2017 | 581.672 RON | -144.062 RON | 1.284.248 RON | 204.505 RON | 88.783 RON | -990.960 RON | 6 |
| 2016 | 590.814 RON | -84.480 RON | 1.244.493 RON | 208.176 RON | 195.941 RON | -840.376 RON | 6 |
| 2015 | 839.743 RON | 6.123 RON | 1.311.952 RON | 183.714 RON | 366.219 RON | -762.019 RON | 5 |
| 2014 | 916.624 RON | -91.115 RON | 1.253.659 RON | 186.509 RON | 300.005 RON | -767.145 RON | 7 |
| 2013 | 1.050.070 RON | -76.996 RON | 1.102.115 RON | 186.612 RON | 238.547 RON | -676.956 RON | 7 |
| 2011 | 1.108.938 RON | -59.844 RON | 1.069.561 RON | 179.770 RON | 424.271 RON | -465.520 RON | 8 |
| 2010 | 1.174.072 RON | -50.012 RON | 1.033.109 RON | 178.157 RON | 449.276 RON | -405.676 RON | 7 |
| 2008 | 1.370.283 RON | -14.713 RON | 1.139.243 RON | 84.785 RON | 794.978 RON | -259.480 RON | 8 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 | 2010 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 282.945 RON | 270.603 RON | 255.531 RON | 220.691 RON | 200.951 RON | 213.155 RON | 296.395 RON | 375.155 RON | 581.672 RON | 590.814 RON | 839.743 RON | 916.624 RON | 1.050.070 RON | 1.108.938 RON | 1.174.072 RON | 1.370.283 RON |
| Venituri totale | 283.911 RON | 280.579 RON | 259.181 RON | 436.097 RON | 409.436 RON | 651.780 RON | 311.710 RON | 380.080 RON | 581.672 RON | 590.814 RON | 839.743 RON | 916.624 RON | 1.050.070 RON | 1.108.938 RON | 1.174.072 RON | 1.370.283 RON |
| Cheltuieli totale | 382.404 RON | 358.472 RON | 253.256 RON | 332.351 RON | 322.859 RON | 348.986 RON | 430.975 RON | 571.369 RON | 719.750 RON | 675.294 RON | 832.454 RON | 1.007.739 RON | 1.127.066 RON | 1.168.782 RON | 1.217.634 RON | 1.384.996 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 5.925 RON | 103.746 RON | 86.577 RON | 302.794 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.289 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 98.493 RON | 77.893 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 119.265 RON | 191.289 RON | 138.078 RON | 84.480 RON | — | 91.115 RON | 76.996 RON | 59.844 RON | 43.562 RON | 14.713 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 3.333 RON | 100.386 RON | 84.491 RON | 296.337 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.123 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere neta | 101.261 RON | 80.699 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 122.229 RON | 194.589 RON | 144.062 RON | 84.480 RON | 0 RON | 91.115 RON | 76.996 RON | 59.844 RON | 50.012 RON | 14.713 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 134.485 RON | 137.668 RON | 140.851 RON | 144.034 RON | 195.936 RON | 200.927 RON | 205.918 RON | 205.496 RON | 204.505 RON | 208.176 RON | 183.714 RON | 186.509 RON | 186.612 RON | 179.770 RON | 178.157 RON | 84.785 RON |
| Active circulante | 52.855 RON | 111.467 RON | 121.045 RON | 43.266 RON | 121.022 RON | 139.536 RON | 162.680 RON | 165.275 RON | 88.783 RON | 195.941 RON | 366.219 RON | 300.005 RON | 238.547 RON | 424.271 RON | 449.276 RON | 794.978 RON |
| Stocuri | 31.864 RON | 87.595 RON | 82.335 RON | 6.918 RON | 7.607 RON | 108.438 RON | 139.573 RON | 145.978 RON | 85.259 RON | 141.741 RON | 311.411 RON | 296.691 RON | 236.138 RON | 416.336 RON | 395.683 RON | 424.266 RON |
| Creante | 20.061 RON | 22.175 RON | 33.927 RON | 33.455 RON | 112.204 RON | 31.021 RON | 23.064 RON | 19.246 RON | 3.337 RON | 53.629 RON | 54.778 RON | 3.289 RON | 2.362 RON | 7.887 RON | 17.869 RON | 62.836 RON |
| Casa si conturi la banci | 930 RON | 1.697 RON | 4.783 RON | 2.893 RON | 1.211 RON | 77 RON | 43 RON | 51 RON | 187 RON | 571 RON | 30 RON | 25 RON | 47 RON | 48 RON | 35.724 RON | 307.876 RON |
| Cheltuieli in avans | 3.077 RON | 3.077 RON | 3.077 RON | 3.077 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 1.190.381 RON | 1.150.915 RON | 1.082.977 RON | 996.714 RON | 1.243.911 RON | 1.351.907 RON | 1.676.379 RON | 1.556.322 RON | 1.284.248 RON | 1.244.493 RON | 1.311.952 RON | 1.253.659 RON | 1.102.115 RON | 1.069.561 RON | 1.033.109 RON | 1.139.243 RON |
| Capitaluri proprii | -999.964 RON | -898.703 RON | -818.004 RON | -806.337 RON | -926.953 RON | -1.011.444 RON | -1.307.781 RON | -1.185.551 RON | -990.960 RON | -840.376 RON | -762.019 RON | -767.145 RON | -676.956 RON | -465.520 RON | -405.676 RON | -259.480 RON |
| Capital subscris varsat | 2.120 RON | 2.120 RON | 2.120 RON | 2.120 RON | 2.120 RON | 2.120 RON | 2.120 RON | 2.120 RON | 2.120 RON | 2.120 RON | — | 2.120 RON | 2.120 RON | 2.120 RON | 2.120 RON | 2.120 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 6 | 6 | 6 | 5 | 7 | 7 | 8 | 7 | 8 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
7 contracte atribuite, in valoare de 37.988 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
7 contracte
37.988 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 21:48).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.