ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.696.066 RON | 1.258.547 RON | 608.045 RON | 2.345.281 RON | 6.355.557 RON | 8.101.656 RON | 11 |
| 2024 | 8.573.161 RON | 883.166 RON | 401.430 RON | 1.316.461 RON | 5.922.745 RON | 6.843.109 RON | 10 |
| 2023 | 7.910.349 RON | 782.009 RON | 389.357 RON | 489.063 RON | 5.852.650 RON | 5.960.223 RON | 11 |
| 2022 | 7.805.705 RON | 1.233.666 RON | 589.467 RON | 950.200 RON | 4.808.978 RON | 5.178.213 RON | 12 |
| 2021 | 7.780.444 RON | 791.918 RON | 1.133.742 RON | 1.011.326 RON | 4.061.915 RON | 3.944.547 RON | 14 |
| 2020 | 6.549.308 RON | 418.778 RON | 1.005.356 RON | 815.387 RON | 3.336.751 RON | 3.152.630 RON | 13 |
| 2019 | 5.359.554 RON | 1.147.321 RON | 722.118 RON | 736.071 RON | 2.716.089 RON | 2.733.937 RON | 13 |
| 2018 | 4.170.410 RON | 650.090 RON | 741.199 RON | 711.339 RON | 1.610.775 RON | 1.586.616 RON | 12 |
| 2017 | 3.655.261 RON | 80.338 RON | 1.253.036 RON | 581.505 RON | 1.604.776 RON | 936.526 RON | — |
| 2016 | 3.667.224 RON | 607.842 RON | 1.309.376 RON | 380.527 RON | 1.782.265 RON | 856.187 RON | 11 |
| 2015 | 2.743.606 RON | 607.994 RON | 1.864.868 RON | 446.978 RON | 1.663.552 RON | 248.346 RON | 10 |
| 2014 | 1.759.095 RON | -192.566 RON | 1.340.825 RON | 313.432 RON | 667.658 RON | -358.692 RON | 7 |
| 2013 | 1.121.045 RON | -109.942 RON | 477.928 RON | 101.805 RON | 209.997 RON | -166.126 RON | 6 |
| 2012 | 657.043 RON | -52.998 RON | 240.108 RON | 75.006 RON | 108.918 RON | -56.184 RON | — |
| 2011 | 524.389 RON | -56.193 RON | 212.862 RON | 86.505 RON | 123.170 RON | -3.187 RON | 3 |
| 2010 | 341.223 RON | -35.284 RON | 182.135 RON | 97.005 RON | 138.137 RON | 53.007 RON | 1 |
| 2009 | 641.565 RON | 117.364 RON | 155.258 RON | 114.040 RON | 129.506 RON | 88.288 RON | — |
| 2008 | 464.868 RON | 17.458 RON | 178.780 RON | 34.762 RON | 114.943 RON | -29.075 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 8.696.066 RON | 8.573.161 RON | 7.910.349 RON | 7.805.705 RON | 7.780.444 RON | 6.549.308 RON | 5.359.554 RON | 4.170.410 RON | 3.655.261 RON | 3.667.224 RON | 2.743.606 RON | 1.759.095 RON | 1.121.045 RON | 657.043 RON | 524.389 RON | 341.223 RON | 641.565 RON | 464.868 RON |
| Venituri totale | 8.918.687 RON | 9.037.574 RON | 8.348.337 RON | 7.980.708 RON | 10.161.507 RON | 6.642.574 RON | 5.398.233 RON | 4.245.955 RON | 3.673.591 RON | 3.704.758 RON | 2.759.388 RON | 1.760.289 RON | 1.121.184 RON | 657.056 RON | 524.389 RON | 341.273 RON | 641.671 RON | 464.910 RON |
| Cheltuieli totale | 7.484.017 RON | 8.024.902 RON | 7.455.114 RON | 6.578.222 RON | 9.216.752 RON | 6.165.330 RON | 4.158.995 RON | 3.553.475 RON | 3.575.624 RON | 2.981.137 RON | 2.097.683 RON | 1.952.855 RON | 1.228.092 RON | 710.054 RON | 580.582 RON | 370.107 RON | 507.414 RON | 444.148 RON |
| Profit brut | 1.434.670 RON | 1.012.672 RON | 893.223 RON | 1.402.486 RON | 944.755 RON | 477.244 RON | 1.239.238 RON | 692.480 RON | 97.967 RON | 723.621 RON | 661.705 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 134.257 RON | 20.762 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 192.566 RON | 106.908 RON | 52.998 RON | 56.193 RON | 28.834 RON | — | — |
| Profit net | 1.258.547 RON | 883.166 RON | 782.009 RON | 1.233.666 RON | 791.918 RON | 418.778 RON | 1.147.321 RON | 650.090 RON | 80.338 RON | 607.842 RON | 607.994 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 117.364 RON | 17.458 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 192.566 RON | 109.942 RON | 52.998 RON | 56.193 RON | 35.284 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 2.345.281 RON | 1.316.461 RON | 489.063 RON | 950.200 RON | 1.011.326 RON | 815.387 RON | 736.071 RON | 711.339 RON | 581.505 RON | 380.527 RON | 446.978 RON | 313.432 RON | 101.805 RON | 75.006 RON | 86.505 RON | 97.005 RON | 114.040 RON | 34.762 RON |
| Active circulante | 6.355.557 RON | 5.922.745 RON | 5.852.650 RON | 4.808.978 RON | 4.061.915 RON | 3.336.751 RON | 2.716.089 RON | 1.610.775 RON | 1.604.776 RON | 1.782.265 RON | 1.663.552 RON | 667.658 RON | 209.997 RON | 108.918 RON | 123.170 RON | 138.137 RON | 129.506 RON | 114.943 RON |
| Stocuri | 2.170.500 RON | 2.084.923 RON | 2.168.332 RON | 2.203.421 RON | 1.534.912 RON | 1.225.089 RON | 1.475.346 RON | 441.021 RON | 678.567 RON | 804.878 RON | 569.443 RON | 267.215 RON | 127.913 RON | 9.652 RON | 68.698 RON | 88.618 RON | 41.710 RON | 17.390 RON |
| Creante | 583.567 RON | 499.985 RON | 513.039 RON | 596.373 RON | 799.774 RON | 863.362 RON | 626.656 RON | 456.145 RON | 538.545 RON | 394.355 RON | 408.980 RON | 221.509 RON | 43.897 RON | 62.727 RON | 53.325 RON | 27.340 RON | 3.075 RON | 59.916 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.601.490 RON | 3.337.837 RON | 3.171.279 RON | 2.009.184 RON | 1.727.229 RON | 1.248.300 RON | 614.087 RON | 713.609 RON | 387.664 RON | 583.032 RON | 685.129 RON | 178.934 RON | 38.187 RON | 36.539 RON | 1.147 RON | 22.179 RON | 84.721 RON | 37.637 RON |
| Cheltuieli in avans | 8.863 RON | 5.333 RON | 7.867 RON | 8.502 RON | 5.048 RON | 5.848 RON | 3.895 RON | 5.701 RON | 3.281 RON | 2.771 RON | 2.684 RON | 1.043 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 608.045 RON | 401.430 RON | 389.357 RON | 589.467 RON | 1.133.742 RON | 1.005.356 RON | 722.118 RON | 741.199 RON | 1.253.036 RON | 1.309.376 RON | 1.864.868 RON | 1.340.825 RON | 477.928 RON | 240.108 RON | 212.862 RON | 182.135 RON | 155.258 RON | 178.780 RON |
| Capitaluri proprii | 8.101.656 RON | 6.843.109 RON | 5.960.223 RON | 5.178.213 RON | 3.944.547 RON | 3.152.630 RON | 2.733.937 RON | 1.586.616 RON | 936.526 RON | 856.187 RON | 248.346 RON | -358.692 RON | -166.126 RON | -56.184 RON | -3.187 RON | 53.007 RON | 88.288 RON | -29.075 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 11 | 10 | 11 | 12 | 14 | 13 | 13 | 12 | — | 11 | 10 | 7 | 6 | — | 3 | 1 | — | 2 |
311 contracte atribuite, in valoare de 1.395.856 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 461.413 lei.
Achizitii directe
280 de contracte
461.133 lei
Licitatii publice
8 contracte
851.016 lei
Achizitii offline
23 de contracte
83.708 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 213.220 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.648 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 135 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 08:09).