ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 254.891 RON | 36.911 RON | 18.749 RON | 18.417 RON | 137.668 RON | 137.336 RON | 1 |
| 2024 | 235.847 RON | 18.675 RON | 17.911 RON | 26.812 RON | 118.414 RON | 127.315 RON | 1 |
| 2023 | 269.093 RON | 6.329 RON | 7.544 RON | 35.255 RON | 96.038 RON | 123.749 RON | 2 |
| 2022 | 270.861 RON | 21.121 RON | 30.596 RON | 43.945 RON | 110.400 RON | 123.749 RON | 2 |
| 2021 | 247.697 RON | 16.719 RON | 8.701 RON | 41.980 RON | 107.189 RON | 140.468 RON | 2 |
| 2020 | 244.643 RON | 26.824 RON | 9.886 RON | 49.453 RON | 110.182 RON | 149.749 RON | 2 |
| 2019 | 221.903 RON | 22.209 RON | 18.320 RON | 56.925 RON | 106.529 RON | 145.134 RON | 1 |
| 2018 | 184.996 RON | 13.771 RON | 6.840 RON | 36.297 RON | 107.239 RON | 136.696 RON | 1 |
| 2017 | 193.262 RON | 19.798 RON | 28.736 RON | 38.373 RON | 113.288 RON | 122.925 RON | 1 |
| 2016 | 178.241 RON | 13.894 RON | 19.945 RON | 42.210 RON | 100.660 RON | 122.925 RON | 1 |
| 2015 | 160.273 RON | 11.822 RON | 17.290 RON | 43.530 RON | 96.685 RON | 122.925 RON | 1 |
| 2014 | 138.814 RON | -4.358 RON | 7.326 RON | 44.056 RON | 81.837 RON | 118.567 RON | 1 |
| 2013 | 136.301 RON | 1.431 RON | 12.403 RON | 47.962 RON | 87.366 RON | 122.925 RON | 2 |
| 2012 | 166.822 RON | 6.209 RON | 11.612 RON | 33.428 RON | 83.526 RON | 105.342 RON | 2 |
| 2011 | 167.872 RON | -585 RON | 5.545 RON | 43.184 RON | 67.118 RON | 104.757 RON | 2 |
| 2010 | 188.067 RON | 3.808 RON | 14.902 RON | 60.121 RON | 59.446 RON | 105.342 RON | 2 |
| 2009 | 191.942 RON | 1.531 RON | 26.672 RON | 66.811 RON | 51.635 RON | 91.774 RON | 2 |
| 2008 | 181.677 RON | 22.349 RON | 41.349 RON | 83.260 RON | 48.332 RON | 90.243 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 254.891 RON | 235.847 RON | 269.093 RON | 270.861 RON | 247.697 RON | 244.643 RON | 221.903 RON | 184.996 RON | 193.262 RON | 178.241 RON | 160.273 RON | 138.814 RON | 136.301 RON | 166.822 RON | 167.872 RON | 188.067 RON | 191.942 RON | 181.677 RON |
| Venituri totale | 254.973 RON | 235.940 RON | 280.855 RON | 282.136 RON | 255.149 RON | 248.634 RON | 225.508 RON | 189.545 RON | 196.508 RON | 181.551 RON | 167.072 RON | 139.389 RON | 136.730 RON | 167.281 RON | 168.221 RON | 188.380 RON | 192.467 RON | 201.285 RON |
| Cheltuieli totale | 215.563 RON | 214.952 RON | 271.773 RON | 258.250 RON | 235.879 RON | 219.455 RON | 201.044 RON | 173.879 RON | 174.745 RON | 164.026 RON | 150.237 RON | 139.565 RON | 131.486 RON | 159.681 RON | 168.776 RON | 180.871 RON | 185.162 RON | 173.904 RON |
| Profit brut | 39.410 RON | 20.988 RON | 9.082 RON | 23.886 RON | 19.270 RON | 29.179 RON | 24.464 RON | 15.666 RON | 21.763 RON | 17.525 RON | 16.835 RON | 0 RON | 5.244 RON | 7.600 RON | 0 RON | 7.509 RON | 7.305 RON | 27.381 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 176 RON | 0 RON | 0 RON | 555 RON | — | — | — |
| Profit net | 36.911 RON | 18.675 RON | 6.329 RON | 21.121 RON | 16.719 RON | 26.824 RON | 22.209 RON | 13.771 RON | 19.798 RON | 13.894 RON | 11.822 RON | 0 RON | 1.431 RON | 6.209 RON | 0 RON | 3.808 RON | 1.531 RON | 22.349 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.358 RON | 0 RON | 0 RON | 585 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 18.417 RON | 26.812 RON | 35.255 RON | 43.945 RON | 41.980 RON | 49.453 RON | 56.925 RON | 36.297 RON | 38.373 RON | 42.210 RON | 43.530 RON | 44.056 RON | 47.962 RON | 33.428 RON | 43.184 RON | 60.121 RON | 66.811 RON | 83.260 RON |
| Active circulante | 137.668 RON | 118.414 RON | 96.038 RON | 110.400 RON | 107.189 RON | 110.182 RON | 106.529 RON | 107.239 RON | 113.288 RON | 100.660 RON | 96.685 RON | 81.837 RON | 87.366 RON | 83.526 RON | 67.118 RON | 59.446 RON | 51.635 RON | 48.332 RON |
| Stocuri | 104.540 RON | 100.970 RON | 88.459 RON | 102.372 RON | 94.548 RON | 101.041 RON | 103.127 RON | 99.353 RON | 88.796 RON | 91.061 RON | 76.581 RON | 68.148 RON | 72.116 RON | 71.522 RON | 62.194 RON | 54.607 RON | 47.163 RON | 42.289 RON |
| Creante | 4.270 RON | 199 RON | — | — | 5.000 RON | — | — | — | 7.193 RON | 54 RON | 21 RON | 1.026 RON | 766 RON | 798 RON | 72 RON | 386 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 28.858 RON | 17.245 RON | 7.579 RON | 8.028 RON | 7.641 RON | 9.141 RON | 3.402 RON | 7.886 RON | 17.299 RON | 9.545 RON | 20.083 RON | 12.663 RON | 14.484 RON | 11.206 RON | 4.852 RON | 4.453 RON | 4.472 RON | 6.043 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 677 RON | — | — |
| Datorii totale | 18.749 RON | 17.911 RON | 7.544 RON | 30.596 RON | 8.701 RON | 9.886 RON | 18.320 RON | 6.840 RON | 28.736 RON | 19.945 RON | 17.290 RON | 7.326 RON | 12.403 RON | 11.612 RON | 5.545 RON | 14.902 RON | 26.672 RON | 41.349 RON |
| Capitaluri proprii | 137.336 RON | 127.315 RON | 123.749 RON | 123.749 RON | 140.468 RON | 149.749 RON | 145.134 RON | 136.696 RON | 122.925 RON | 122.925 RON | 122.925 RON | 118.567 RON | 122.925 RON | 105.342 RON | 104.757 RON | 105.342 RON | 91.774 RON | 90.243 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 276 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
276 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 21:48).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.