ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
parter, C1-U8 · parter, C1-U9
mal drept, parter, carte funciară 129543-C1-U9 · mal drept, parter, carte funciară 129543-C1-U8 · mal drept
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 99,94% |
| persoanăadministrator | 0,06% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite în parte cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta S.C PETRU SAN COM S.R.L în contradictoriu cu pârâtul Adam Claudiu-Andrei.Obligă pârâtul la plata către reclamantă a sumei de 2506,5 lei cu titlu de debit principal. Obligă pârâtul la plata către reclamantă a penalităţilor contractuale de întârziere în valoare de 1%/zi de întârziere, începând cu data de 25.07.2022 şi până la achitarea integrală a debitului restant, fără că aceste penalităţi să poată depăşi suma de 2510 lei. Obligă pârâtul la plata către reclamantă a sumei de 860 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Respinge în rest cererea ca neîntemeiată. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Iaşi. Pronunţată astăzi, 19.07.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 19.07.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 05.07.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 05.07.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 21.06.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 21.06.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 07.06.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 07.06.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 24.05.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 24.05.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 09.05.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 09.05.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 25.04.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 25.04.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 11.04.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 11.04.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 27.03.2024.
Având în vedere Hotărârea nr. 1 din data de 11.01.2024 a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Iasi prin care s-a dispus continuarea formei de protest adoptată prin Hotărârea nr. 8 din 11.12.2023 a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Iaşi şi având în vedere Hotărârea Adunării Generale a SNGJ Dicasterial din data de 10.01.2024 prin care s-a stabilit continuarea formelor de protest de către instanţele care au votat în acest sens, constând în amânarea judecării cauzelor aflate pe rolul Judecătoriei Iaşi (cu excepţia cauzelor enumerate în Anexa 1 şi Anexa 2 la Hotărârea nr. 1 din data de 11.01.2024 a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Iasi), amână cauza si acordă un nou termen de judecată.
Având în vedere Hotărârea nr. 4 din 20.06.2023, respectiv Hotărârea nr. 5 din 08.09.2023 a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Iaşi, prin care s-a stabilit menţinerea formei de protest constând în amânarea judecării cauzelor aflate pe rolul instanţei, exceptând cele mentionate în Anexa la Hotărârea nr. 5 din 08.09.2023, raportat la obiectul cauzei de fată, acordă un nou termen de judecată.
Admite sesizarea din oficiu. Preschimbă termenul de judecată din data de 12.06.2023, ora 08:30 şi acordă termen la data de 20.09.2023, ora 11.30, complet C27, sala 1, cu citarea părţilor. Menţine măsurile dispuse la termenul anterior. Fără cale de atac, în temeiul art. 465 C.proc.civ. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 8 iunie 2023.
Amână judecarea cauzei şi acordă termen de judecată la data de 12.06.2023, ora 08:30 pentru continuarea judecăţii.
TERMEN PRESCHIMBAT
Admite sesizarea din oficiu cu privire la preschimbarea termenului de judecată din data de 30.01.2023, ora 10:00. Preschimbă termenul la data de 20.02.2023, ora 08:30, pentru când vor fi citate părţile cu menţiunea că termenul din data de 30.01.2023, ora 10:00 a fost preschimbat la data de 20.02.2023, ora 08:30, C21, având în vedere Hotărârea Colegiului de Conducere nr. 37/21.11.2022 şi Procesul verbal nr.1675/25.11.2022, în urma cărora s-a procedat la redistribuirea aleatorie în sistem ciclic a dosarelor completului C2 stagiar. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţarea s-a făcut prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 07.12.2022.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 734.361 RON | 23.006 RON | 666.365 RON | 693.803 RON | 902.719 RON | 930.157 RON | 4 |
| 2024 | 848.385 RON | 211.551 RON | 774.109 RON | 739.775 RON | 941.486 RON | 907.151 RON | 4 |
| 2023 | 731.515 RON | 193.189 RON | 768.060 RON | 797.990 RON | 665.670 RON | 695.600 RON | 4 |
| 2022 | 668.477 RON | 185.179 RON | 801.913 RON | 794.417 RON | 509.907 RON | 502.411 RON | 3 |
| 2021 | 350.997 RON | 28.969 RON | 786.321 RON | 812.171 RON | 290.800 RON | 317.232 RON | 4 |
| 2020 | 293.650 RON | -21.889 RON | 730.079 RON | 837.643 RON | 180.117 RON | 288.263 RON | 4 |
| 2019 | 514.267 RON | 119.896 RON | 791.138 RON | 883.664 RON | 217.045 RON | 310.153 RON | 4 |
| 2018 | 373.592 RON | 39.731 RON | 923.671 RON | 884.056 RON | 230.239 RON | 190.257 RON | 4 |
| 2017 | 285.595 RON | 35.451 RON | 782.144 RON | 699.525 RON | 233.512 RON | 150.526 RON | 4 |
| 2016 | 145.899 RON | -34.211 RON | 815.000 RON | 726.875 RON | 202.150 RON | 115.075 RON | 3 |
| 2015 | 156.747 RON | -32.500 RON | 765.349 RON | 740.421 RON | 172.676 RON | 149.285 RON | 2 |
| 2014 | 142.499 RON | 34.202 RON | 268.864 RON | 69.636 RON | 194.650 RON | 12.985 RON | 6 |
| 2013 | 243.025 RON | 28.991 RON | 292.867 RON | 34.905 RON | 235.208 RON | -21.217 RON | 7 |
| 2012 | 154.913 RON | -34.816 RON | 173.074 RON | 34.738 RON | 87.730 RON | -50.208 RON | 5 |
| 2011 | 314.131 RON | -8.740 RON | 116.286 RON | 26.690 RON | 74.204 RON | -15.392 RON | 5 |
| 2010 | 92.367 RON | 14 RON | 41.909 RON | 30.297 RON | 11.866 RON | 254 RON | 2 |
| 2009 | 138.127 RON | -60.084 RON | 103.628 RON | 19.632 RON | 8.511 RON | -69.280 RON | 5 |
| 2008 | 278.945 RON | -9.436 RON | 52.568 RON | 29.133 RON | 8.384 RON | -9.196 RON | 8 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 734.361 RON | 848.385 RON | 731.515 RON | 668.477 RON | 350.997 RON | 293.650 RON | 514.267 RON | 373.592 RON | 285.595 RON | 145.899 RON | 156.747 RON | 142.499 RON | 243.025 RON | 154.913 RON | 314.131 RON | 92.367 RON | 138.127 RON | 278.945 RON |
| Venituri totale | 768.637 RON | 891.410 RON | 790.265 RON | 669.481 RON | 404.617 RON | 325.008 RON | 529.184 RON | 398.708 RON | 312.736 RON | 165.714 RON | 222.017 RON | 264.096 RON | 454.986 RON | 282.573 RON | 494.945 RON | 155.200 RON | 178.107 RON | 387.181 RON |
| Cheltuieli totale | 725.833 RON | 658.225 RON | 590.366 RON | 478.359 RON | 372.519 RON | 344.148 RON | 404.139 RON | 355.235 RON | 274.428 RON | 198.466 RON | 248.156 RON | 222.052 RON | 418.983 RON | 317.389 RON | 503.685 RON | 151.285 RON | 233.858 RON | 394.175 RON |
| Profit brut | 42.804 RON | 233.185 RON | 199.899 RON | 191.122 RON | 32.098 RON | 0 RON | 125.045 RON | 43.473 RON | 38.308 RON | 0 RON | 0 RON | 42.044 RON | 36.003 RON | 0 RON | 0 RON | 3.915 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.140 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.752 RON | — | 0 RON | 0 RON | 34.816 RON | 8.740 RON | — | 55.751 RON | 6.994 RON |
| Profit net | 23.006 RON | 211.551 RON | 193.189 RON | 185.179 RON | 28.969 RON | 0 RON | 119.896 RON | 39.731 RON | 35.451 RON | 0 RON | 0 RON | 34.202 RON | 28.991 RON | 0 RON | 0 RON | 14 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.889 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.211 RON | 32.500 RON | 0 RON | 0 RON | 34.816 RON | 8.740 RON | — | 60.084 RON | 9.436 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 693.803 RON | 739.775 RON | 797.990 RON | 794.417 RON | 812.171 RON | 837.643 RON | 883.664 RON | 884.056 RON | 699.525 RON | 726.875 RON | 740.421 RON | 69.636 RON | 34.905 RON | 34.738 RON | 26.690 RON | 30.297 RON | 19.632 RON | 29.133 RON |
| Active circulante | 902.719 RON | 941.486 RON | 665.670 RON | 509.907 RON | 290.800 RON | 180.117 RON | 217.045 RON | 230.239 RON | 233.512 RON | 202.150 RON | 172.676 RON | 194.650 RON | 235.208 RON | 87.730 RON | 74.204 RON | 11.866 RON | 8.511 RON | 8.384 RON |
| Stocuri | 25.528 RON | 80.309 RON | 27.241 RON | 25.993 RON | 20.006 RON | 26.451 RON | 46.847 RON | 53.905 RON | 85.260 RON | 80.582 RON | 57.824 RON | 46.752 RON | 20.309 RON | 6.545 RON | 21.767 RON | 2.094 RON | 4.935 RON | 5.716 RON |
| Creante | 75.641 RON | 98.976 RON | 86.292 RON | 74.619 RON | 122.879 RON | 110.404 RON | 130.803 RON | 119.086 RON | 104.108 RON | 112.148 RON | 111.952 RON | 85.847 RON | 115.940 RON | 79.221 RON | 47.944 RON | 1.907 RON | 3.220 RON | 380 RON |
| Casa si conturi la banci | 30.792 RON | 32.201 RON | 222.137 RON | 79.295 RON | 147.915 RON | 43.262 RON | 39.395 RON | 57.248 RON | 44.144 RON | 9.420 RON | 2.900 RON | 62.051 RON | 98.959 RON | 1.964 RON | 4.493 RON | 7.865 RON | 356 RON | 2.288 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 949 RON | 949 RON | 949 RON | — | — | 1.600 RON | 1.537 RON | 17.563 RON | 1.537 RON | 398 RON | — | — | 6.205 RON | 5.855 RON |
| Datorii totale | 666.365 RON | 774.109 RON | 768.060 RON | 801.913 RON | 786.321 RON | 730.079 RON | 791.138 RON | 923.671 RON | 782.144 RON | 815.000 RON | 765.349 RON | 268.864 RON | 292.867 RON | 173.074 RON | 116.286 RON | 41.909 RON | 103.628 RON | 52.568 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 1 RON | 0 RON | 0 RON | 367 RON | 367 RON | 367 RON | 367 RON | 367 RON | 550 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 930.157 RON | 907.151 RON | 695.600 RON | 502.411 RON | 317.232 RON | 288.263 RON | 310.153 RON | 190.257 RON | 150.526 RON | 115.075 RON | 149.285 RON | 12.985 RON | -21.217 RON | -50.208 RON | -15.392 RON | 254 RON | -69.280 RON | -9.196 RON |
| Capital subscris varsat | 169.000 RON | 169.000 RON | 169.000 RON | 169.000 RON | 169.000 RON | 169.000 RON | 169.000 RON | 169.000 RON | 169.000 RON | 169.000 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 6 | 7 | 5 | 5 | 2 | 5 | 8 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
32 de contracte atribuite, in valoare de 68.427 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.252 lei.
Achizitii directe
23 de contracte
2.229 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
9 contracte
66.198 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 213.222 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.648 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 08:36).