ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 330.493 RON | 11.015 RON | 1.105.772 RON | 1.364 RON | 1.337.149 RON | 238.173 RON | 1 |
| 2023 | 244.845 RON | 9.152 RON | 1.092.222 RON | 1.494 RON | 1.312.454 RON | 227.158 RON | 1 |
| 2022 | 144.837 RON | 4.431 RON | 1.038.627 RON | 264 RON | 1.250.936 RON | 218.005 RON | 1 |
| 2021 | 368.324 RON | 39.497 RON | 1.018.057 RON | 1.777 RON | 1.224.422 RON | 213.574 RON | 2 |
| 2020 | 327.914 RON | 43.670 RON | 948.563 RON | 12 RON | 1.117.196 RON | 174.077 RON | 1 |
| 2019 | 510.821 RON | 97.831 RON | 991.277 RON | 156 RON | 1.116.096 RON | 130.407 RON | 1 |
| 2018 | 270.821 RON | 17.131 RON | 1.101.088 RON | 1.417 RON | 1.126.497 RON | 32.258 RON | 1 |
| 2017 | 327.714 RON | 20.541 RON | 960.170 RON | 2.714 RON | 994.870 RON | 42.846 RON | 1 |
| 2016 | 437.418 RON | 21.185 RON | 917.657 RON | 41.095 RON | 893.435 RON | 22.305 RON | 1 |
| 2015 | 362.564 RON | 9.896 RON | 873.741 RON | 52.987 RON | 816.441 RON | 1.119 RON | 2 |
| 2014 | 782.020 RON | 35.111 RON | 751.807 RON | 64.873 RON | 763.513 RON | -8.776 RON | 3 |
| 2013 | 588.786 RON | -15.233 RON | 798.940 RON | 76.766 RON | 678.286 RON | -43.888 RON | 4 |
| 2012 | 457.199 RON | 21.625 RON | 778.518 RON | 90.911 RON | 658.952 RON | -28.655 RON | 3 |
| 2011 | 531.438 RON | -102.337 RON | 738.088 RON | 135.049 RON | 552.759 RON | -50.280 RON | 3 |
| 2010 | 542.268 RON | 43.286 RON | 389.823 RON | 78.314 RON | 363.566 RON | 52.057 RON | 3 |
| 2009 | 373.983 RON | 48.315 RON | 169.118 RON | 31.729 RON | 146.120 RON | 8.731 RON | 3 |
| 2008 | 223.097 RON | 9.857 RON | 211.474 RON | 40.720 RON | 131.210 RON | -39.544 RON | 1 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 330.493 RON | 244.845 RON | 144.837 RON | 368.324 RON | 327.914 RON | 510.821 RON | 270.821 RON | 327.714 RON | 437.418 RON | 362.564 RON | 782.020 RON | 588.786 RON | 457.199 RON | 531.438 RON | 542.268 RON | 373.983 RON | 223.097 RON |
| Venituri totale | 364.054 RON | 295.361 RON | 204.051 RON | 368.531 RON | 335.185 RON | 532.103 RON | 315.994 RON | 362.809 RON | 457.456 RON | 367.039 RON | 807.286 RON | 591.271 RON | 500.653 RON | 532.501 RON | 542.291 RON | 373.998 RON | 223.121 RON |
| Cheltuieli totale | 348.046 RON | 283.638 RON | 198.075 RON | 326.287 RON | 288.575 RON | 428.956 RON | 295.704 RON | 338.642 RON | 427.123 RON | 355.653 RON | 772.175 RON | 606.504 RON | 479.028 RON | 634.274 RON | 490.760 RON | 321.350 RON | 213.264 RON |
| Profit brut | 16.008 RON | 11.723 RON | 5.976 RON | 42.244 RON | 46.610 RON | 103.147 RON | 20.290 RON | 24.167 RON | 30.333 RON | 11.386 RON | 35.111 RON | 0 RON | 21.625 RON | 0 RON | 51.531 RON | 52.648 RON | 9.857 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 15.233 RON | 0 RON | 101.773 RON | — | — | — |
| Profit net | 11.015 RON | 9.152 RON | 4.431 RON | 39.497 RON | 43.670 RON | 97.831 RON | 17.131 RON | 20.541 RON | 21.185 RON | 9.896 RON | 35.111 RON | 0 RON | 21.625 RON | 0 RON | 43.286 RON | 48.315 RON | 9.857 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.233 RON | 0 RON | 102.337 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.364 RON | 1.494 RON | 264 RON | 1.777 RON | 12 RON | 156 RON | 1.417 RON | 2.714 RON | 41.095 RON | 52.987 RON | 64.873 RON | 76.766 RON | 90.911 RON | 135.049 RON | 78.314 RON | 31.729 RON | 40.720 RON |
| Active circulante | 1.337.149 RON | 1.312.454 RON | 1.250.936 RON | 1.224.422 RON | 1.117.196 RON | 1.116.096 RON | 1.126.497 RON | 994.870 RON | 893.435 RON | 816.441 RON | 763.513 RON | 678.286 RON | 658.952 RON | 552.759 RON | 363.566 RON | 146.120 RON | 131.210 RON |
| Stocuri | 1.142.343 RON | 1.131.218 RON | 1.096.022 RON | 1.060.396 RON | 968.081 RON | 915.647 RON | 914.333 RON | 786.910 RON | 674.837 RON | 622.427 RON | 548.473 RON | 549.396 RON | 482.439 RON | 260.455 RON | 118.623 RON | 55.229 RON | 34.168 RON |
| Creante | 188.915 RON | 177.095 RON | 153.470 RON | 164.426 RON | 146.344 RON | 199.790 RON | 209.566 RON | 191.445 RON | 195.304 RON | 173.017 RON | 185.550 RON | 123.867 RON | 167.059 RON | 245.370 RON | 240.836 RON | 74.975 RON | 73.735 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.891 RON | 4.141 RON | 1.444 RON | -400 RON | 2.771 RON | 659 RON | 2.598 RON | 16.515 RON | 23.294 RON | 20.997 RON | 29.490 RON | 5.023 RON | 9.454 RON | 46.934 RON | 4.107 RON | 15.916 RON | 23.307 RON |
| Cheltuieli in avans | 5.432 RON | 5.432 RON | 5.432 RON | 5.432 RON | 5.432 RON | 5.432 RON | 5.432 RON | 5.432 RON | 5.432 RON | 5.432 RON | 9.993 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 1.105.772 RON | 1.092.222 RON | 1.038.627 RON | 1.018.057 RON | 948.563 RON | 991.277 RON | 1.101.088 RON | 960.170 RON | 917.657 RON | 873.741 RON | 751.807 RON | 798.940 RON | 778.518 RON | 738.088 RON | 389.823 RON | 169.118 RON | 211.474 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 95.348 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 238.173 RON | 227.158 RON | 218.005 RON | 213.574 RON | 174.077 RON | 130.407 RON | 32.258 RON | 42.846 RON | 22.305 RON | 1.119 RON | -8.776 RON | -43.888 RON | -28.655 RON | -50.280 RON | 52.057 RON | 8.731 RON | -39.544 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
20 de contracte atribuite, in valoare de 201.308 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 201.328 lei.
Achizitii directe
20 de contracte
201.308 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 16:15).