ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
satul Căiuţi, comuna Căiuţi
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.345.657 RON | 380.410 RON | 843.294 RON | 1.214.911 RON | 1.450.160 RON | 1.821.777 RON | 3 |
| 2024 | 3.343.988 RON | 251.000 RON | 295.872 RON | 510.174 RON | 1.227.065 RON | 1.441.367 RON | 4 |
| 2023 | 3.176.493 RON | 95.718 RON | 524.970 RON | 461.155 RON | 1.505.182 RON | 1.441.367 RON | 4 |
| 2022 | 3.860.639 RON | 243.936 RON | 898.798 RON | 434.155 RON | 1.810.292 RON | 1.345.649 RON | 3 |
| 2021 | 3.772.116 RON | -345.561 RON | 1.715.937 RON | 434.155 RON | 2.022.655 RON | 740.873 RON | 3 |
| 2020 | 3.598.265 RON | 31.855 RON | 1.373.026 RON | 434.155 RON | 2.025.305 RON | 1.086.434 RON | 2 |
| 2019 | 3.565.669 RON | 62.495 RON | 998.461 RON | 434.155 RON | 1.618.886 RON | 1.054.580 RON | 3 |
| 2018 | 3.353.629 RON | 130.135 RON | 420.290 RON | 113.520 RON | 1.298.854 RON | 992.084 RON | 3 |
| 2017 | 2.588.399 RON | 173.882 RON | 187.975 RON | 104.696 RON | 945.228 RON | 861.949 RON | 4 |
| 2016 | 2.577.752 RON | 41.264 RON | 302.073 RON | 42.943 RON | 547.457 RON | 288.327 RON | 4 |
| 2015 | 2.452.977 RON | 52.557 RON | 915.824 RON | 125.242 RON | 1.037.645 RON | 247.063 RON | 6 |
| 2014 | 2.621.362 RON | 62.312 RON | 730.003 RON | 214.250 RON | 710.259 RON | 194.506 RON | 4 |
| 2013 | 2.657.334 RON | 18.291 RON | 801.588 RON | 196.430 RON | 735.083 RON | 132.194 RON | — |
| 2012 | 2.989.551 RON | 3.662 RON | 787.246 RON | 193.319 RON | 707.580 RON | 113.903 RON | 5 |
| 2011 | 2.932.396 RON | -16.579 RON | 1.010.480 RON | 188.105 RON | 932.616 RON | 110.241 RON | 3 |
| 2010 | 4.178.204 RON | 47.764 RON | 868.723 RON | 152.829 RON | 842.714 RON | 126.820 RON | 3 |
| 2009 | 3.173.209 RON | 17.653 RON | 1.446.818 RON | 89.885 RON | 1.435.989 RON | 79.056 RON | 3 |
| 2008 | 2.130.574 RON | 17.297 RON | 954.793 RON | 104.188 RON | 912.008 RON | 61.403 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.345.657 RON | 3.343.988 RON | 3.176.493 RON | 3.860.639 RON | 3.772.116 RON | 3.598.265 RON | 3.565.669 RON | 3.353.629 RON | 2.588.399 RON | 2.577.752 RON | 2.452.977 RON | 2.621.362 RON | 2.657.334 RON | 2.989.551 RON | 2.932.396 RON | 4.178.204 RON | 3.173.209 RON | 2.130.574 RON |
| Venituri totale | 2.345.657 RON | 3.343.996 RON | 3.176.818 RON | 3.860.639 RON | 3.772.116 RON | 3.598.265 RON | 3.594.324 RON | 3.353.629 RON | 2.588.399 RON | 2.577.787 RON | 2.458.363 RON | 2.621.374 RON | 2.668.276 RON | 2.989.585 RON | 2.940.470 RON | 4.179.089 RON | 3.195.812 RON | 2.139.702 RON |
| Cheltuieli totale | 1.892.785 RON | 3.045.187 RON | 3.053.705 RON | 3.574.589 RON | 4.079.210 RON | 3.530.430 RON | 3.495.886 RON | 3.189.958 RON | 2.381.173 RON | 2.527.737 RON | 2.386.136 RON | 2.557.001 RON | 2.646.501 RON | 2.985.923 RON | 2.957.049 RON | 4.121.941 RON | 3.172.379 RON | 2.118.893 RON |
| Profit brut | 452.872 RON | 298.809 RON | 123.113 RON | 286.050 RON | 0 RON | 67.835 RON | 98.438 RON | 163.671 RON | 207.226 RON | 50.050 RON | 72.227 RON | 64.373 RON | 21.775 RON | 3.662 RON | 0 RON | 57.148 RON | 23.433 RON | 20.809 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 307.094 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.579 RON | — | — | — |
| Profit net | 380.410 RON | 251.000 RON | 95.718 RON | 243.936 RON | 0 RON | 31.855 RON | 62.495 RON | 130.135 RON | 173.882 RON | 41.264 RON | 52.557 RON | 62.312 RON | 18.291 RON | 3.662 RON | 0 RON | 47.764 RON | 17.653 RON | 17.297 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 345.561 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.579 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.214.911 RON | 510.174 RON | 461.155 RON | 434.155 RON | 434.155 RON | 434.155 RON | 434.155 RON | 113.520 RON | 104.696 RON | 42.943 RON | 125.242 RON | 214.250 RON | 196.430 RON | 193.319 RON | 188.105 RON | 152.829 RON | 89.885 RON | 104.188 RON |
| Active circulante | 1.450.160 RON | 1.227.065 RON | 1.505.182 RON | 1.810.292 RON | 2.022.655 RON | 2.025.305 RON | 1.618.886 RON | 1.298.854 RON | 945.228 RON | 547.457 RON | 1.037.645 RON | 710.259 RON | 735.083 RON | 707.580 RON | 932.616 RON | 842.714 RON | 1.435.989 RON | 912.008 RON |
| Stocuri | 1.308.055 RON | 716.066 RON | 1.323.393 RON | 1.708.493 RON | 1.982.922 RON | 1.935.849 RON | 1.344.012 RON | 1.198.721 RON | 869.149 RON | 426.848 RON | 801.625 RON | 479.438 RON | 622.340 RON | 635.255 RON | 609.269 RON | 461.336 RON | 985.749 RON | 621.788 RON |
| Creante | 104.582 RON | 433.391 RON | 14.137 RON | 39.841 RON | 38.265 RON | 81.469 RON | 209.807 RON | 62.502 RON | 43.996 RON | 84.290 RON | 184.129 RON | 143.005 RON | 77.703 RON | 37.797 RON | 97.111 RON | 179.985 RON | 239.208 RON | 176.304 RON |
| Casa si conturi la banci | 37.523 RON | 77.608 RON | 167.652 RON | 61.958 RON | 1.468 RON | 7.987 RON | 65.067 RON | 37.631 RON | 32.083 RON | 36.319 RON | 51.891 RON | 87.816 RON | 35.040 RON | 34.528 RON | 226.236 RON | 201.393 RON | 211.032 RON | 113.916 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | 2.269 RON | 250 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 843.294 RON | 295.872 RON | 524.970 RON | 898.798 RON | 1.715.937 RON | 1.373.026 RON | 998.461 RON | 420.290 RON | 187.975 RON | 302.073 RON | 915.824 RON | 730.003 RON | 801.588 RON | 787.246 RON | 1.010.480 RON | 868.723 RON | 1.446.818 RON | 954.793 RON |
| Capitaluri proprii | 1.821.777 RON | 1.441.367 RON | 1.441.367 RON | 1.345.649 RON | 740.873 RON | 1.086.434 RON | 1.054.580 RON | 992.084 RON | 861.949 RON | 288.327 RON | 247.063 RON | 194.506 RON | 132.194 RON | 113.903 RON | 110.241 RON | 126.820 RON | 79.056 RON | 61.403 RON |
| Capital subscris varsat | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | — | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 260 RON | — | 260 RON | 260 RON | 260 RON | 260 RON | 260 RON | 260 RON | 260 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 6 | 4 | — | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
75 de contracte atribuite, in valoare de 487.885 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 487.174 lei.
Achizitii directe
66 de contracte
487.108 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
9 contracte
777 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 18:29).