ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
spațiul comercial A5/A · spațiul comercial A5/B
Telefon:
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite în parte cererea formulata˘ de către creditoarea INVESTCAPITAL LTD, în contradictoriu cu terţul poprit FARTEN-FOOD S.R.L., cu privire la debitorul LAKATOS GEZA, având ca obiect validare poprire. Valideaza˘ poprirea înfiinţată prin adresa din data de 07.08.2024, comunicată terţului poprit la data de 16.08.2024, emisa˘ i^n dosarul de executare nr. 2030/2023 al B.E.J. Floricescu Valentin-Florian asupra unei cote de 1/3 din veniturile salariale i^ncasate de ca˘tre debitorul Lakatos Geza de la tert¸ul poprit, începând cu data de 16.08.2024, pa^na˘ la concurent¸a sumei de 1.446,74 lei. Obligă tert¸ul poprit sa˘ pla˘teasca˘ creditoarei 1/3 din venitul lunar net al Lakatos Geza, începând cu data de 16.08.2024, i^n limita creant¸ei de 1.446,74 lei, cu respectarea dispoziţiilor art. 729 alin. (2) s¸i art. 790 alin. (6) C.proc.civ. Respinge în rest cererea, ca neîntemeiată. Obliga˘ terţul poprit la plata i^n favoarea creditoarei a sumei de 20 lei cu titlu de cheltuieli de judecata˘ reprezentând taxă judiciară de timbru. Cu drept de apel i^n termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Timi?oara. Pronunt¸ata˘ prin punerea solut¸iei la dispozit¸ia pa˘rt¸ilor prin mijlocirea grefei instant¸ei, asta˘zi, 20.12.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 20.12.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 12.12.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.569.963 RON | 396.856 RON | 1.117.439 RON | 2.156 RON | 1.504.705 RON | 397.096 RON | 7 |
| 2024 | 7.221.214 RON | 357.877 RON | 1.703.485 RON | 3.980 RON | 2.052.576 RON | 358.117 RON | 7 |
| 2023 | 8.106.992 RON | 345.020 RON | 1.218.512 RON | 205 RON | 1.557.774 RON | 345.260 RON | 7 |
| 2022 | 9.848.586 RON | 583.271 RON | 1.575.536 RON | 1.435 RON | 2.131.568 RON | 560.410 RON | 6 |
| 2021 | 6.852.307 RON | 372.946 RON | 769.302 RON | 26.438 RON | 1.353.119 RON | 610.810 RON | 6 |
| 2020 | 5.916.797 RON | 346.024 RON | 503.648 RON | 56.372 RON | 1.056.390 RON | 610.960 RON | 6 |
| 2019 | 6.658.486 RON | 301.561 RON | 583.043 RON | 100.370 RON | 1.120.860 RON | 640.653 RON | 7 |
| 2018 | 5.887.854 RON | 306.781 RON | 641.623 RON | 122.314 RON | 1.046.248 RON | 529.115 RON | 7 |
| 2017 | 5.625.237 RON | 222.094 RON | 815.128 RON | 12.791 RON | 1.022.509 RON | 222.334 RON | 7 |
| 2016 | 6.544.064 RON | 399.719 RON | 626.879 RON | 31.296 RON | 995.542 RON | 399.959 RON | 7 |
| 2015 | 6.365.543 RON | 365.282 RON | 598.605 RON | 18.945 RON | 945.182 RON | 365.522 RON | 6 |
| 2014 | 6.121.977 RON | 298.691 RON | 567.872 RON | 5.825 RON | 860.979 RON | 298.932 RON | 6 |
| 2013 | 5.969.688 RON | 280.881 RON | 520.504 RON | 1.844 RON | 792.819 RON | 274.159 RON | 7 |
| 2012 | 5.782.142 RON | 23.771 RON | 692.872 RON | 5.285 RON | 1.195.948 RON | 508.361 RON | 9 |
| 2011 | 7.642.202 RON | 135.690 RON | 620.458 RON | 18.714 RON | 1.086.334 RON | 484.590 RON | 8 |
| 2010 | 4.470.135 RON | -2.670 RON | 640.599 RON | 58.283 RON | 931.216 RON | 348.900 RON | 8 |
| 2009 | 5.304.257 RON | 138.671 RON | 614.359 RON | 93.081 RON | 872.848 RON | 351.570 RON | 9 |
| 2008 | 5.294.457 RON | 46.288 RON | 763.123 RON | 128.615 RON | 847.407 RON | 212.899 RON | 9 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.569.963 RON | 7.221.214 RON | 8.106.992 RON | 9.848.586 RON | 6.852.307 RON | 5.916.797 RON | 6.658.486 RON | 5.887.854 RON | 5.625.237 RON | 6.544.064 RON | 6.365.543 RON | 6.121.977 RON | 5.969.688 RON | 5.782.142 RON | 7.642.202 RON | 4.470.135 RON | 5.304.257 RON | 5.294.457 RON |
| Venituri totale | 6.602.673 RON | 7.222.394 RON | 8.109.301 RON | 9.853.954 RON | 6.854.031 RON | 5.919.743 RON | 6.667.848 RON | 5.890.694 RON | 5.627.332 RON | 6.555.739 RON | 6.376.204 RON | 6.128.852 RON | 6.005.832 RON | 5.798.131 RON | 7.680.807 RON | 4.496.558 RON | 5.345.963 RON | 5.342.797 RON |
| Cheltuieli totale | 6.134.394 RON | 6.795.490 RON | 7.702.514 RON | 9.166.251 RON | 6.417.319 RON | 5.508.441 RON | 6.303.392 RON | 5.520.758 RON | 5.357.292 RON | 6.073.071 RON | 5.936.542 RON | 5.764.844 RON | 5.668.079 RON | 5.766.692 RON | 7.516.746 RON | 4.488.970 RON | 5.180.271 RON | 5.283.881 RON |
| Profit brut | 468.279 RON | 426.904 RON | 406.787 RON | 687.703 RON | 436.712 RON | 411.302 RON | 364.456 RON | 369.936 RON | 270.040 RON | 482.668 RON | 439.662 RON | 364.008 RON | 337.753 RON | 31.439 RON | 164.061 RON | 7.588 RON | 165.692 RON | 58.916 RON |
| Profit net | 396.856 RON | 357.877 RON | 345.020 RON | 583.271 RON | 372.946 RON | 346.024 RON | 301.561 RON | 306.781 RON | 222.094 RON | 399.719 RON | 365.282 RON | 298.691 RON | 280.881 RON | 23.771 RON | 135.690 RON | — | 138.671 RON | 46.288 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.670 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 2.156 RON | 3.980 RON | 205 RON | 1.435 RON | 26.438 RON | 56.372 RON | 100.370 RON | 122.314 RON | 12.791 RON | 31.296 RON | 18.945 RON | 5.825 RON | 1.844 RON | 5.285 RON | 18.714 RON | 58.283 RON | 93.081 RON | 128.615 RON |
| Active circulante | 1.504.705 RON | 2.052.576 RON | 1.557.774 RON | 2.131.568 RON | 1.353.119 RON | 1.056.390 RON | 1.120.860 RON | 1.046.248 RON | 1.022.509 RON | 995.542 RON | 945.182 RON | 860.979 RON | 792.819 RON | 1.195.948 RON | 1.086.334 RON | 931.216 RON | 872.848 RON | 847.407 RON |
| Stocuri | 389.699 RON | 367.586 RON | 503.240 RON | 521.817 RON | 417.129 RON | 232.487 RON | 225.272 RON | 279.400 RON | 306.389 RON | 295.353 RON | 283.834 RON | 230.091 RON | 300.406 RON | 258.343 RON | 266.487 RON | 193.344 RON | 161.598 RON | 114.786 RON |
| Creante | 1.045.912 RON | 1.024.100 RON | 897.733 RON | 1.405.902 RON | 823.103 RON | 719.729 RON | 790.789 RON | 727.018 RON | 683.409 RON | 648.480 RON | 570.411 RON | 419.503 RON | 331.960 RON | 850.751 RON | 771.863 RON | 704.293 RON | 679.697 RON | 718.407 RON |
| Casa si conturi la banci | 69.094 RON | 660.890 RON | 156.801 RON | 203.849 RON | 112.887 RON | 104.174 RON | 104.799 RON | 39.830 RON | 32.711 RON | 51.709 RON | 90.937 RON | 211.385 RON | 160.453 RON | 86.854 RON | 47.984 RON | 33.579 RON | 31.553 RON | 14.214 RON |
| Cheltuieli in avans | 7.674 RON | 5.046 RON | 5.793 RON | 2.943 RON | 555 RON | 1.846 RON | 2.466 RON | 2.176 RON | 2.162 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 1.117.439 RON | 1.703.485 RON | 1.218.512 RON | 1.575.536 RON | 769.302 RON | 503.648 RON | 583.043 RON | 641.623 RON | 815.128 RON | 626.879 RON | 598.605 RON | 567.872 RON | 520.504 RON | 692.872 RON | 620.458 RON | 640.599 RON | 614.359 RON | 763.123 RON |
| Capitaluri proprii | 397.096 RON | 358.117 RON | 345.260 RON | 560.410 RON | 610.810 RON | 610.960 RON | 640.653 RON | 529.115 RON | 222.334 RON | 399.959 RON | 365.522 RON | 298.932 RON | 274.159 RON | 508.361 RON | 484.590 RON | 348.900 RON | 351.570 RON | 212.899 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 7 | 9 | 8 | 8 | 9 | 9 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
341 de contracte atribuite, in valoare de 1.184.090 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 69.628 lei.
Achizitii directe
330 de contracte
69.298 lei
Licitatii publice
10 contracte
1.114.514 lei
Achizitii offline
1 contract
278 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.235.354 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 04:17).