ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoanănu mai e administrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.802.463 RON | -131.495 RON | 594.974 RON | 678.483 RON | 1.348.874 RON | 1.435.614 RON | 9 |
| 2024 | 3.411.844 RON | 30.321 RON | 609.580 RON | 740.864 RON | 1.432.747 RON | 1.567.108 RON | 9 |
| 2023 | 2.809.218 RON | -121.201 RON | 637.356 RON | 813.357 RON | 1.355.600 RON | 1.536.787 RON | 11 |
| 2022 | 4.409.310 RON | -58.266 RON | 584.272 RON | 891.233 RON | 1.345.607 RON | 1.657.988 RON | 9 |
| 2021 | 4.781.124 RON | 23.432 RON | 1.410.068 RON | 987.309 RON | 2.151.667 RON | 1.734.599 RON | 9 |
| 2020 | 3.738.108 RON | 19.781 RON | 927.590 RON | 1.087.206 RON | 1.580.172 RON | 1.742.471 RON | 11 |
| 2019 | 4.397.195 RON | 3.531 RON | 1.031.923 RON | 1.100.659 RON | 1.629.258 RON | 1.704.290 RON | 13 |
| 2018 | 3.949.351 RON | 10.189 RON | 868.038 RON | 944.803 RON | 1.623.815 RON | 1.700.758 RON | 15 |
| 2017 | 4.734.974 RON | 14.369 RON | 635.303 RON | 934.269 RON | 1.454.743 RON | 1.754.068 RON | 14 |
| 2016 | 5.191.549 RON | 60.755 RON | 767.094 RON | 923.061 RON | 1.635.760 RON | 1.792.336 RON | 14 |
| 2015 | 4.849.998 RON | 23.735 RON | 1.243.115 RON | 994.112 RON | 2.031.691 RON | 1.785.163 RON | 14 |
| 2014 | 3.969.835 RON | 29.847 RON | 141.452 RON | 1.023.627 RON | 875.188 RON | 1.761.427 RON | 14 |
| 2013 | 4.306.121 RON | -41.326 RON | 146.016 RON | 1.091.927 RON | 782.461 RON | 1.731.580 RON | 14 |
| 2012 | 5.022.506 RON | 65.590 RON | 315.324 RON | 1.157.170 RON | 965.686 RON | 1.808.289 RON | 15 |
| 2011 | 5.223.626 RON | 153.021 RON | 352.022 RON | 288.504 RON | 1.013.737 RON | 948.115 RON | 15 |
| 2010 | 3.881.051 RON | 52.471 RON | 414.382 RON | 302.892 RON | 932.678 RON | 821.799 RON | 16 |
| 2009 | 4.608.875 RON | 117.308 RON | 267.632 RON | 307.039 RON | 772.428 RON | 811.186 RON | 18 |
| 2008 | 5.259.199 RON | 78.240 RON | 545.465 RON | 304.188 RON | 938.217 RON | 697.201 RON | 20 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.802.463 RON | 3.411.844 RON | 2.809.218 RON | 4.409.310 RON | 4.781.124 RON | 3.738.108 RON | 4.397.195 RON | 3.949.351 RON | 4.734.974 RON | 5.191.549 RON | 4.849.998 RON | 3.969.835 RON | 4.306.121 RON | 5.022.506 RON | 5.223.626 RON | 3.881.051 RON | 4.608.875 RON | 5.259.199 RON |
| Venituri totale | 2.824.960 RON | 3.425.501 RON | 2.812.532 RON | 4.429.923 RON | 4.802.889 RON | 3.843.414 RON | 4.563.018 RON | 4.126.237 RON | 4.808.646 RON | 5.214.377 RON | 4.916.332 RON | 3.999.044 RON | 4.336.100 RON | 5.063.800 RON | 5.277.405 RON | 3.919.968 RON | 4.683.128 RON | 5.314.549 RON |
| Cheltuieli totale | 2.956.455 RON | 3.393.524 RON | 2.933.733 RON | 4.488.044 RON | 4.765.151 RON | 3.808.403 RON | 4.547.033 RON | 4.100.950 RON | 4.778.947 RON | 5.114.173 RON | 4.876.269 RON | 3.952.056 RON | 4.374.449 RON | 4.984.029 RON | 5.097.981 RON | 3.852.224 RON | 4.540.074 RON | 5.220.775 RON |
| Profit brut | 0 RON | 31.977 RON | 0 RON | 0 RON | 37.738 RON | 35.011 RON | 15.985 RON | 25.287 RON | 29.699 RON | 100.204 RON | 40.063 RON | 46.988 RON | 0 RON | 79.771 RON | 179.424 RON | 67.744 RON | 143.054 RON | 93.774 RON |
| Pierdere bruta | 131.495 RON | 0 RON | 121.201 RON | 58.121 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 38.349 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 30.321 RON | 0 RON | 0 RON | 23.432 RON | 19.781 RON | 3.531 RON | 10.189 RON | 14.369 RON | 60.755 RON | 23.735 RON | 29.847 RON | 0 RON | 65.590 RON | 153.021 RON | 52.471 RON | 117.308 RON | 78.240 RON |
| Pierdere neta | 131.495 RON | 0 RON | 121.201 RON | 58.266 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 41.326 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 678.483 RON | 740.864 RON | 813.357 RON | 891.233 RON | 987.309 RON | 1.087.206 RON | 1.100.659 RON | 944.803 RON | 934.269 RON | 923.061 RON | 994.112 RON | 1.023.627 RON | 1.091.927 RON | 1.157.170 RON | 288.504 RON | 302.892 RON | 307.039 RON | 304.188 RON |
| Active circulante | 1.348.874 RON | 1.432.747 RON | 1.355.600 RON | 1.345.607 RON | 2.151.667 RON | 1.580.172 RON | 1.629.258 RON | 1.623.815 RON | 1.454.743 RON | 1.635.760 RON | 2.031.691 RON | 875.188 RON | 782.461 RON | 965.686 RON | 1.013.737 RON | 932.678 RON | 772.428 RON | 938.217 RON |
| Stocuri | 547.614 RON | 429.787 RON | 606.919 RON | 683.065 RON | 885.682 RON | 589.131 RON | 511.782 RON | 484.106 RON | 432.662 RON | 514.187 RON | 372.408 RON | 366.335 RON | 351.138 RON | 335.780 RON | 298.383 RON | 339.157 RON | 283.054 RON | 339.601 RON |
| Creante | 132.750 RON | 309.686 RON | 234.289 RON | 253.061 RON | 728.994 RON | 516.751 RON | 752.557 RON | 835.222 RON | 766.249 RON | 942.412 RON | 1.095.753 RON | 368.368 RON | 278.885 RON | 512.617 RON | 391.392 RON | 342.283 RON | 337.623 RON | 470.644 RON |
| Casa si conturi la banci | 668.510 RON | 693.274 RON | 514.392 RON | 408.770 RON | 536.991 RON | 474.290 RON | 364.919 RON | 304.487 RON | 255.832 RON | 179.161 RON | 563.530 RON | 140.485 RON | 152.438 RON | 117.289 RON | 323.962 RON | 251.238 RON | 151.751 RON | 127.972 RON |
| Cheltuieli in avans | 3.231 RON | 3.077 RON | 5.186 RON | 5.420 RON | 5.691 RON | 6.183 RON | 6.296 RON | 4.116 RON | 4.297 RON | 3.556 RON | 5.059 RON | 4.064 RON | 3.208 RON | 3.307 RON | 1.396 RON | 1.911 RON | 1.857 RON | 1.841 RON |
| Datorii totale | 594.974 RON | 609.580 RON | 637.356 RON | 584.272 RON | 1.410.068 RON | 927.590 RON | 1.031.923 RON | 868.038 RON | 635.303 RON | 767.094 RON | 1.243.115 RON | 141.452 RON | 146.016 RON | 315.324 RON | 352.022 RON | 414.382 RON | 267.632 RON | 545.465 RON |
| Provizioane | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 3.500 RON | 0 RON | 3.938 RON | 3.938 RON | 2.947 RON | 2.584 RON | — | 0 RON | 2.550 RON | 3.500 RON | 1.300 RON | 2.506 RON | 1.580 RON |
| Capitaluri proprii | 1.435.614 RON | 1.567.108 RON | 1.536.787 RON | 1.657.988 RON | 1.734.599 RON | 1.742.471 RON | 1.704.290 RON | 1.700.758 RON | 1.754.068 RON | 1.792.336 RON | 1.785.163 RON | 1.761.427 RON | 1.731.580 RON | 1.808.289 RON | 948.115 RON | 821.799 RON | 811.186 RON | 697.201 RON |
| Capital subscris varsat | 142.496 RON | 142.496 RON | 142.496 RON | 142.496 RON | 125.216 RON | 125.216 RON | 106.816 RON | 106.816 RON | 106.816 RON | 106.816 RON | 106.816 RON | 106.816 RON | 106.816 RON | 106.816 RON | 106.816 RON | 106.816 RON | 106.816 RON | 106.816 RON |
| Nr. mediu salariati | 9 | 9 | 11 | 9 | 9 | 11 | 13 | 15 | 14 | 14 | 14 | 14 | 14 | 15 | 15 | 16 | 18 | 20 |
338 de contracte atribuite, in valoare de 679.592 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 626.265 lei.
Achizitii directe
261 de contracte
626.004 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
77 de contracte
53.588 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 07:02).