ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 866.000 RON | 179.428 RON | 292.635 RON | 42.597 RON | 574.250 RON | 324.212 RON | 6 |
| 2024 | 826.150 RON | -2.968 RON | 249.262 RON | 48.269 RON | 345.777 RON | 144.784 RON | 7 |
| 2023 | 691.097 RON | 57.601 RON | 258.323 RON | 18.608 RON | 387.467 RON | 147.752 RON | 6 |
| 2022 | 684.472 RON | 41.587 RON | 249.176 RON | 18.564 RON | 320.763 RON | 90.151 RON | 6 |
| 2021 | 599.798 RON | 58.205 RON | 230.960 RON | 24.667 RON | 254.857 RON | 48.564 RON | 6 |
| 2020 | 553.216 RON | 62.147 RON | 227.802 RON | 30.770 RON | 186.883 RON | -10.149 RON | 8 |
| 2019 | 585.425 RON | -23.654 RON | 222.447 RON | 37.508 RON | 112.644 RON | -72.295 RON | 7 |
| 2018 | 536.519 RON | 10.962 RON | 227.441 RON | 41.231 RON | 137.569 RON | -48.641 RON | 7 |
| 2017 | 485.004 RON | 30.939 RON | 240.568 RON | 44.545 RON | 136.420 RON | -59.603 RON | 8 |
| 2016 | 384.430 RON | 11.476 RON | 231.767 RON | 52.928 RON | 88.296 RON | -90.543 RON | 9 |
| 2015 | 305.061 RON | -5.871 RON | 211.660 RON | 58.111 RON | 51.530 RON | -102.019 RON | 10 |
| 2014 | 199.557 RON | -11.597 RON | 214.463 RON | 57.916 RON | 60.399 RON | -96.148 RON | 10 |
| 2013 | 313.852 RON | 25.335 RON | 214.314 RON | 78.501 RON | 51.262 RON | -84.551 RON | 9 |
| 2012 | 235.044 RON | -105.480 RON | 234.567 RON | 99.262 RON | 24.375 RON | -109.886 RON | 9 |
| 2011 | 309.171 RON | -44.087 RON | 207.341 RON | 108.682 RON | 91.014 RON | -4.406 RON | 10 |
| 2010 | 320.168 RON | -58.732 RON | 127.928 RON | 9.227 RON | 158.232 RON | 39.681 RON | 8 |
| 2009 | 389.794 RON | 12.179 RON | 99.776 RON | 15.538 RON | 182.500 RON | 98.412 RON | 6 |
| 2008 | 467.495 RON | 31.468 RON | 96.531 RON | 9.227 RON | 173.388 RON | 86.234 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 866.000 RON | 826.150 RON | 691.097 RON | 684.472 RON | 599.798 RON | 553.216 RON | 585.425 RON | 536.519 RON | 485.004 RON | 384.430 RON | 305.061 RON | 199.557 RON | 313.852 RON | 235.044 RON | 309.171 RON | 320.168 RON | 389.794 RON | 467.495 RON |
| Venituri totale | 869.726 RON | 830.668 RON | 698.518 RON | 691.930 RON | 602.224 RON | 590.518 RON | 586.996 RON | 537.733 RON | 485.005 RON | 384.431 RON | 305.196 RON | 199.557 RON | 313.854 RON | 235.046 RON | 309.209 RON | 320.169 RON | 389.802 RON | 467.506 RON |
| Cheltuieli totale | 666.271 RON | 814.600 RON | 633.932 RON | 643.423 RON | 537.997 RON | 522.560 RON | 604.780 RON | 521.400 RON | 449.216 RON | 369.111 RON | 311.028 RON | 211.154 RON | 280.009 RON | 340.526 RON | 353.296 RON | 372.448 RON | 376.189 RON | 434.438 RON |
| Profit brut | 203.455 RON | 16.068 RON | 64.586 RON | 48.507 RON | 64.227 RON | 67.958 RON | 0 RON | 16.333 RON | 35.789 RON | 15.320 RON | 0 RON | 0 RON | 33.845 RON | 0 RON | 0 RON | — | 13.613 RON | 33.068 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.784 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 11.597 RON | 0 RON | 105.480 RON | 44.087 RON | 52.279 RON | — | — |
| Profit net | 179.428 RON | 0 RON | 57.601 RON | 41.587 RON | 58.205 RON | 62.147 RON | 0 RON | 10.962 RON | 30.939 RON | 11.476 RON | 0 RON | 0 RON | 25.335 RON | 0 RON | 0 RON | — | 12.179 RON | 31.468 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 2.968 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.654 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.871 RON | 11.597 RON | 0 RON | 105.480 RON | 44.087 RON | 58.732 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 42.597 RON | 48.269 RON | 18.608 RON | 18.564 RON | 24.667 RON | 30.770 RON | 37.508 RON | 41.231 RON | 44.545 RON | 52.928 RON | 58.111 RON | 57.916 RON | 78.501 RON | 99.262 RON | 108.682 RON | 9.227 RON | 15.538 RON | 9.227 RON |
| Active circulante | 574.250 RON | 345.777 RON | 387.467 RON | 320.763 RON | 254.857 RON | 186.883 RON | 112.644 RON | 137.569 RON | 136.420 RON | 88.296 RON | 51.530 RON | 60.399 RON | 51.262 RON | 24.375 RON | 91.014 RON | 158.232 RON | 182.500 RON | 173.388 RON |
| Stocuri | 533.561 RON | 283.838 RON | 346.877 RON | 295.873 RON | 229.395 RON | 179.924 RON | 63.244 RON | 101.183 RON | 92.920 RON | 74.921 RON | 40.311 RON | 45.985 RON | 45.134 RON | 9.574 RON | 84.952 RON | 139.258 RON | 177.301 RON | 148.785 RON |
| Creante | 15.268 RON | 8.813 RON | 4.689 RON | 7.933 RON | — | — | 7.401 RON | 7.850 RON | 10.454 RON | 6.699 RON | 6.647 RON | 8.991 RON | 4.710 RON | 4.807 RON | 4.725 RON | 11.008 RON | — | 2.126 RON |
| Casa si conturi la banci | 25.421 RON | 53.126 RON | 35.901 RON | 16.957 RON | 25.462 RON | 6.959 RON | 41.999 RON | 28.536 RON | 33.046 RON | 6.676 RON | 4.572 RON | 5.423 RON | 1.418 RON | 9.994 RON | 1.337 RON | 7.966 RON | 5.199 RON | 22.477 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 1.044 RON | 3.239 RON | 150 RON | 150 RON | 150 RON |
| Datorii totale | 292.635 RON | 249.262 RON | 258.323 RON | 249.176 RON | 230.960 RON | 227.802 RON | 222.447 RON | 227.441 RON | 240.568 RON | 231.767 RON | 211.660 RON | 214.463 RON | 214.314 RON | 234.567 RON | 207.341 RON | 127.928 RON | 99.776 RON | 96.531 RON |
| Capitaluri proprii | 324.212 RON | 144.784 RON | 147.752 RON | 90.151 RON | 48.564 RON | -10.149 RON | -72.295 RON | -48.641 RON | -59.603 RON | -90.543 RON | -102.019 RON | -96.148 RON | -84.551 RON | -109.886 RON | -4.406 RON | 39.681 RON | 98.412 RON | 86.234 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 7 | 6 | 6 | 6 | 8 | 7 | 7 | 8 | 9 | 10 | 10 | 9 | 9 | 10 | 8 | 6 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 69 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
69 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 22:28).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.