| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 817.126 RON | 189.058 RON | 105.336 RON | 184.278 RON | 435.882 RON | 547.338 RON | 8 |
| 2012 | 673.435 RON | 29.773 RON | 53.589 RON | 203.903 RON | 159.260 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 817.126 RON |
| 370.780 RON |
| 8 |
| 2011 | 648.711 RON | 126.297 RON | 63.500 RON | 150.633 RON | 253.394 RON | 341.007 RON | 6 |
| 2010 | 466.301 RON | 65.405 RON | 88.730 RON | 109.639 RON | 193.598 RON | 214.710 RON | 5 |
| 2009 | 388.672 RON | 43.974 RON | 96.087 RON | 171.212 RON | 73.940 RON | 149.305 RON | 5 |
| 2008 | 289.988 RON | 65.394 RON | 167.577 RON | 220.976 RON | 51.692 RON | 105.331 RON | 5 |
| 673.435 RON |
| 648.711 RON |
| 466.301 RON |
| 388.672 RON |
| 289.988 RON |
| Venituri totale | 837.951 RON | 780.570 RON | 651.791 RON | 471.070 RON | 391.142 RON | 294.917 RON |
| Cheltuieli totale | 613.781 RON | 739.158 RON | 498.663 RON | 390.808 RON | 335.434 RON | 222.150 RON |
| Profit brut | 224.170 RON | 41.412 RON | 153.128 RON | 80.262 RON | 55.708 RON | 72.767 RON |
| Profit net | 189.058 RON | 29.773 RON | 126.297 RON | 65.405 RON | 43.974 RON | 65.394 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 184.278 RON | 203.903 RON | 150.633 RON | 109.639 RON | 171.212 RON | 220.976 RON |
| Active circulante | 435.882 RON | 159.260 RON | 253.394 RON | 193.598 RON | 73.940 RON | 51.692 RON |
| Stocuri | 1.516 RON | 4.389 RON | 0 RON | — | 4.731 RON | 25.000 RON |
| Creante | 52.261 RON | 22.303 RON | 13.522 RON | 14.885 RON | 14.026 RON | 6.340 RON |
| Casa si conturi la banci | 382.105 RON | 132.568 RON | 239.872 RON | 178.713 RON | 55.183 RON | 20.352 RON |
| Cheltuieli in avans | 32.514 RON | 61.206 RON | 480 RON | 203 RON | 240 RON | 240 RON |
| Datorii totale | 105.336 RON | 53.589 RON | 63.500 RON | 88.730 RON | 96.087 RON | 167.577 RON |
| Capitaluri proprii | 547.338 RON | 370.780 RON | 341.007 RON | 214.710 RON | 149.305 RON | 105.331 RON |
| Capital subscris varsat | 24.000 RON | 24.000 RON | 24.000 RON | 24.000 RON | 24.000 RON | 12.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 8 | 8 | 6 | 5 | 5 | 5 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
et. 2, în suprafață totală de 104.26 m 2
ap. 82, o cameră
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 40% |
| persoană | 60% |
| 2 deținători în act |
| 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.