ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 374.325 RON | -26.919 RON | 82.882 RON | 564.868 RON | 518.999 RON | 1.000.985 RON | 1 |
| 2024 | 740.308 RON | 271.407 RON | 175.433 RON | 263.456 RON | 939.880 RON | 1.027.903 RON | 1 |
| 2023 | 676.196 RON | 342.437 RON | 68.072 RON | 261.782 RON | 562.786 RON | 756.496 RON | 1 |
| 2022 | 71.085 RON | -126.566 RON | 102.000 RON | 254.629 RON | 255.402 RON | 408.031 RON | 1 |
| 2021 | 321.015 RON | 32.585 RON | 93.569 RON | 234.699 RON | 393.467 RON | 534.597 RON | 1 |
| 2020 | 384.999 RON | 172.013 RON | 149.729 RON | 78.571 RON | 573.170 RON | 502.012 RON | 1 |
| 2019 | 350.656 RON | 198.927 RON | 58.514 RON | 78.982 RON | 369.531 RON | 389.999 RON | 1 |
| 2018 | 84.614 RON | 24.275 RON | 13.829 RON | 1.780 RON | 203.121 RON | 191.072 RON | 1 |
| 2017 | 284.647 RON | 149.530 RON | 40.732 RON | 2.390 RON | 205.140 RON | 166.798 RON | 1 |
| 2016 | 8.892 RON | 6.002 RON | 281 RON | — | 17.549 RON | 17.268 RON | — |
| 2015 | 1.870 RON | -2.074 RON | 14 RON | — | 11.280 RON | 11.266 RON | — |
| 2014 | 1.624 RON | -1.342 RON | 30 RON | — | 13.370 RON | 13.340 RON | — |
| 2013 | 5.256 RON | -3.108 RON | 2.479 RON | — | 17.161 RON | 14.682 RON | — |
| 2012 | 8.940 RON | -1.817 RON | 913 RON | — | 18.702 RON | 17.789 RON | — |
| 2011 | 643 RON | 535 RON | 1.406 RON | — | 21.013 RON | 19.607 RON | 1 |
| 2010 | 844 RON | -1.625 RON | 1.298 RON | — | 20.370 RON | 19.072 RON | 1 |
| 2009 | 51.870 RON | 18.701 RON | -11.459 RON | — | 9.239 RON | 20.698 RON | 1 |
| 2008 | — | -49 RON | 4.739 RON | — | 6.736 RON | 1.997 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 374.325 RON | 740.308 RON | 676.196 RON | 71.085 RON | 321.015 RON | 384.999 RON | 350.656 RON | 84.614 RON | 284.647 RON | 8.892 RON | 1.870 RON | 1.624 RON | 5.256 RON | 8.940 RON | 643 RON | 844 RON | 51.870 RON | — |
| Venituri totale | 374.521 RON | 740.366 RON | 677.889 RON | 141.417 RON | 323.619 RON | 390.061 RON | 351.632 RON | 96.775 RON | 286.732 RON | 8.892 RON | 1.870 RON | 1.624 RON | 5.256 RON | 8.940 RON | 643 RON | 844 RON | 51.879 RON | — |
| Cheltuieli totale | 399.808 RON | 418.716 RON | 329.014 RON | 266.604 RON | 286.155 RON | 209.944 RON | 142.156 RON | 69.597 RON | 134.341 RON | 2.623 RON | 3.887 RON | 2.917 RON | 8.206 RON | 10.757 RON | 108 RON | 819 RON | 29.289 RON | 49 RON |
| Profit brut | 0 RON | 321.650 RON | 348.875 RON | 0 RON | 37.464 RON | 180.117 RON | 209.476 RON | 27.178 RON | 152.391 RON | 6.269 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 535 RON | 25 RON | 22.590 RON | — |
| Pierdere bruta | 25.287 RON | 0 RON | 0 RON | 125.187 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 1.293 RON | 2.950 RON | 1.817 RON | 0 RON | — | — | 49 RON |
| Profit net | 0 RON | 271.407 RON | 342.437 RON | 0 RON | 32.585 RON | 172.013 RON | 198.927 RON | 24.275 RON | 149.530 RON | 6.002 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 535 RON | — | 18.701 RON | — |
| Pierdere neta | 26.919 RON | 0 RON | 0 RON | 126.566 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.074 RON | 1.342 RON | 3.108 RON | 1.817 RON | 0 RON | 1.625 RON | — | 49 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 564.868 RON | 263.456 RON | 261.782 RON | 254.629 RON | 234.699 RON | 78.571 RON | 78.982 RON | 1.780 RON | 2.390 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 518.999 RON | 939.880 RON | 562.786 RON | 255.402 RON | 393.467 RON | 573.170 RON | 369.531 RON | 203.121 RON | 205.140 RON | 17.549 RON | 11.280 RON | 13.370 RON | 17.161 RON | 18.702 RON | 21.013 RON | 20.370 RON | 9.239 RON | 6.736 RON |
| Stocuri | 61.163 RON | 92.066 RON | 55.661 RON | 34.465 RON | 18.370 RON | 58.244 RON | 55.674 RON | 45.831 RON | 48.325 RON | 341 RON | — | 318 RON | — | 354 RON | — | — | — | 1.720 RON |
| Creante | 90.211 RON | 357.976 RON | 176.626 RON | 115.019 RON | 71.830 RON | 181.844 RON | 42.591 RON | 133.808 RON | 9.481 RON | 9.802 RON | 11.163 RON | 11.712 RON | 15.403 RON | 17.867 RON | 19.297 RON | 19.297 RON | — | 3.586 RON |
| Casa si conturi la banci | 367.625 RON | 489.838 RON | 330.499 RON | 105.918 RON | 303.267 RON | 333.082 RON | 271.266 RON | 23.482 RON | 147.334 RON | 7.406 RON | 117 RON | 1.340 RON | 1.758 RON | 481 RON | 1.716 RON | 1.073 RON | 9.239 RON | 1.430 RON |
| Datorii totale | 82.882 RON | 175.433 RON | 68.072 RON | 102.000 RON | 93.569 RON | 149.729 RON | 58.514 RON | 13.829 RON | 40.732 RON | 281 RON | 14 RON | 30 RON | 2.479 RON | 913 RON | 1.406 RON | 1.298 RON | -11.459 RON | 4.739 RON |
| Capitaluri proprii | 1.000.985 RON | 1.027.903 RON | 756.496 RON | 408.031 RON | 534.597 RON | 502.012 RON | 389.999 RON | 191.072 RON | 166.798 RON | 17.268 RON | 11.266 RON | 13.340 RON | 14.682 RON | 17.789 RON | 19.607 RON | 19.072 RON | 20.698 RON | 1.997 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
28 de contracte atribuite, in valoare de 1.114.034 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.076.119 lei.
Achizitii directe
25 de contracte
1.076.094 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
37.940 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 21:54).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ONE WAY SRLCUI 22041354 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.