ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.529 RON | -21.546 RON | 612.559 RON | 10.172 RON | 113.256 RON | -489.131 RON | 0 |
| 2024 | 126.723 RON | -43.971 RON | 706.169 RON | 11.706 RON | 226.878 RON | -467.585 RON | 1 |
| 2023 | — | -151.603 RON | 690.243 RON | 13.241 RON | 253.388 RON | -423.614 RON | 1 |
| 2022 | 34.126 RON | -99.624 RON | 506.855 RON | 10.467 RON | 224.377 RON | -272.011 RON | 2 |
| 2021 | 61.410 RON | -78.248 RON | 414.955 RON | 10.260 RON | 232.308 RON | -172.387 RON | 5 |
| 2020 | 315.514 RON | 8.662 RON | 273.445 RON | 22.551 RON | 168.518 RON | -82.376 RON | 4 |
| 2019 | 192.414 RON | -158.735 RON | 293.833 RON | 38.279 RON | 162.453 RON | -93.101 RON | 1 |
| 2018 | 208.974 RON | -54.082 RON | 165.221 RON | 59.612 RON | 171.243 RON | 65.634 RON | 3 |
| 2017 | 423.441 RON | 31.228 RON | 201.157 RON | 36.071 RON | 266.516 RON | 101.430 RON | 5 |
| 2016 | 513.198 RON | -10.067 RON | 362.980 RON | 67.973 RON | 234.960 RON | 70.202 RON | 6 |
| 2015 | 970.340 RON | 3.103 RON | 366.478 RON | 99.044 RON | 154.413 RON | 80.269 RON | 9 |
| 2014 | 646.001 RON | 4.681 RON | 599.747 RON | 43.492 RON | 440.131 RON | 77.166 RON | 6 |
| 2013 | 528.866 RON | 4.814 RON | 670.989 RON | 62.750 RON | 596.304 RON | 72.484 RON | 5 |
| 2012 | 564.265 RON | 9.182 RON | 897.625 RON | 2.749 RON | 960.127 RON | 67.670 RON | 6 |
| 2011 | 746.903 RON | 5.362 RON | 804.657 RON | 16.994 RON | 846.150 RON | 58.487 RON | 4 |
| 2010 | 448.325 RON | 8.422 RON | 505.950 RON | 24.117 RON | 524.855 RON | 53.125 RON | 4 |
| 2009 | 232.214 RON | 8.444 RON | 417.879 RON | 80.424 RON | 368.251 RON | 44.703 RON | 4 |
| 2008 | 323.652 RON | 11.176 RON | 380.845 RON | 133.789 RON | 264.458 RON | 39.270 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 16.529 RON | 126.723 RON | — | 34.126 RON | 61.410 RON | 315.514 RON | 192.414 RON | 208.974 RON | 423.441 RON | 513.198 RON | 970.340 RON | 646.001 RON | 528.866 RON | 564.265 RON | 746.903 RON | 448.325 RON | 232.214 RON | 323.652 RON |
| Venituri totale | 16.529 RON | 126.723 RON | 0 RON | 34.126 RON | 61.410 RON | 346.248 RON | 192.414 RON | 209.814 RON | 417.153 RON | 513.358 RON | 971.573 RON | 646.422 RON | 529.532 RON | 568.538 RON | 747.180 RON | 448.329 RON | 232.218 RON | 329.160 RON |
| Cheltuieli totale | 38.075 RON | 170.694 RON | 151.603 RON | 133.409 RON | 139.044 RON | 334.431 RON | 347.595 RON | 261.201 RON | 383.450 RON | 523.425 RON | 966.256 RON | 639.456 RON | 522.581 RON | 557.301 RON | 740.433 RON | 434.045 RON | 216.807 RON | 312.296 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.817 RON | 0 RON | 0 RON | 33.703 RON | 0 RON | 5.317 RON | 6.966 RON | 6.951 RON | 11.237 RON | 6.747 RON | 14.284 RON | 15.411 RON | 16.864 RON |
| Pierdere bruta | 21.546 RON | 43.971 RON | 151.603 RON | 99.283 RON | 77.634 RON | 0 RON | 155.181 RON | 51.387 RON | 0 RON | 10.067 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.662 RON | 0 RON | 0 RON | 31.228 RON | 0 RON | 3.103 RON | 4.681 RON | 4.814 RON | 9.182 RON | 5.362 RON | 8.422 RON | 8.444 RON | 11.176 RON |
| Pierdere neta | 21.546 RON | 43.971 RON | 151.603 RON | 99.624 RON | 78.248 RON | 0 RON | 158.735 RON | 54.082 RON | 0 RON | 10.067 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 10.172 RON | 11.706 RON | 13.241 RON | 10.467 RON | 10.260 RON | 22.551 RON | 38.279 RON | 59.612 RON | 36.071 RON | 67.973 RON | 99.044 RON | 43.492 RON | 62.750 RON | 2.749 RON | 16.994 RON | 24.117 RON | 80.424 RON | 133.789 RON |
| Active circulante | 113.256 RON | 226.878 RON | 253.388 RON | 224.377 RON | 232.308 RON | 168.518 RON | 162.453 RON | 171.243 RON | 266.516 RON | 234.960 RON | 154.413 RON | 440.131 RON | 596.304 RON | 960.127 RON | 846.150 RON | 524.855 RON | 368.251 RON | 264.458 RON |
| Stocuri | 0 RON | 82.989 RON | 81.702 RON | 78.239 RON | 91.080 RON | 33.236 RON | 22.043 RON | 4.124 RON | 33.800 RON | 47.254 RON | 111.350 RON | 423.262 RON | 458.346 RON | 587.076 RON | 617.349 RON | 359.107 RON | 218.522 RON | 127.225 RON |
| Creante | 112.513 RON | 139.251 RON | 167.153 RON | 145.887 RON | 140.760 RON | 112.274 RON | 120.260 RON | 115.960 RON | 209.656 RON | 187.668 RON | 43.003 RON | 16.855 RON | 137.326 RON | 356.019 RON | 180.933 RON | 114.692 RON | 149.026 RON | 130.734 RON |
| Casa si conturi la banci | 743 RON | 4.638 RON | 4.533 RON | 251 RON | 468 RON | 23.008 RON | 20.150 RON | 51.159 RON | 23.060 RON | 38 RON | 60 RON | 14 RON | 632 RON | 17.032 RON | 47.868 RON | 51.056 RON | 703 RON | 6.499 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 130.249 RON | 193.290 RON | 193.290 RON | 84.419 RON | 2.419 RON | — | 10.103 RON | 13.907 RON | 21.868 RON |
| Datorii totale | 612.559 RON | 706.169 RON | 690.243 RON | 506.855 RON | 414.955 RON | 273.445 RON | 293.833 RON | 165.221 RON | 201.157 RON | 362.980 RON | 366.478 RON | 599.747 RON | 670.989 RON | 897.625 RON | 804.657 RON | 505.950 RON | 417.879 RON | 380.845 RON |
| Capitaluri proprii | -489.131 RON | -467.585 RON | -423.614 RON | -272.011 RON | -172.387 RON | -82.376 RON | -93.101 RON | 65.634 RON | 101.430 RON | 70.202 RON | 80.269 RON | 77.166 RON | 72.484 RON | 67.670 RON | 58.487 RON | 53.125 RON | 44.703 RON | 39.270 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 3 | 5 | 6 | 9 | 6 | 5 | 6 | 4 | 4 | 4 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
6 contracte atribuite, in valoare de 46.236 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 27.993 lei.
Achizitii directe
3 contracte
27.990 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
18.246 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 06:33).