ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
com. Afumaţi, Şos. Bucureşti-Urziceni nr. 16, pavilion P 6, stand 61, în incinta Expo Market Doraly
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -20.857 RON | 713.641 RON | 3.425 RON | 118.492 RON | -591.424 RON | 0 |
| 2024 | — | -20.745 RON | 689.542 RON | 2.242 RON | 116.559 RON | -570.567 RON | — |
| 2023 | 14.755 RON | 3.846 RON | 695.121 RON | 3.537 RON | 143.263 RON | -548.036 RON | — |
| 2022 | 81.448 RON | -100.599 RON | 692.774 RON | 2.602 RON | 138.289 RON | -551.883 RON | 1 |
| 2021 | 86.675 RON | 35.052 RON | 648.947 RON | 4.287 RON | 193.376 RON | -451.284 RON | 1 |
| 2020 | 151.177 RON | -69.480 RON | 618.847 RON | 5.972 RON | 143.144 RON | -469.731 RON | 3 |
| 2019 | 182.037 RON | -62.836 RON | 547.700 RON | 496 RON | 143.412 RON | -403.792 RON | 3 |
| 2018 | 203.055 RON | -36.568 RON | 488.458 RON | 2.092 RON | 145.410 RON | -340.956 RON | 3 |
| 2017 | 160.255 RON | -35.592 RON | 457.635 RON | 496 RON | 152.751 RON | -304.388 RON | 2 |
| 2016 | 214.465 RON | 14.520 RON | 429.138 RON | 52 RON | 160.247 RON | -268.796 RON | 2 |
| 2015 | 175.168 RON | 4.378 RON | 385.276 RON | 174 RON | 101.785 RON | -283.317 RON | 2 |
| 2014 | 101.920 RON | -34.254 RON | 332.353 RON | 298 RON | 44.316 RON | -287.694 RON | 2 |
| 2013 | 82.978 RON | -45.068 RON | 301.478 RON | 6.098 RON | 41.940 RON | -253.440 RON | 3 |
| 2012 | 98.708 RON | -28.434 RON | 270.347 RON | 20.678 RON | 41.188 RON | -208.372 RON | 3 |
| 2011 | 173.478 RON | -19.606 RON | 241.578 RON | 36.876 RON | 23.997 RON | -179.938 RON | 1 |
| 2010 | 84.061 RON | -64.060 RON | 303.711 RON | 54.631 RON | 84.915 RON | -160.332 RON | 2 |
| 2009 | 117.552 RON | -7.234 RON | 323.134 RON | 70.966 RON | 146.381 RON | -98.887 RON | 3 |
| 2008 | 121.536 RON | -16.574 RON | 297.411 RON | 35.914 RON | 159.878 RON | -91.653 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 14.755 RON | 81.448 RON | 86.675 RON | 151.177 RON | 182.037 RON | 203.055 RON | 160.255 RON | 214.465 RON | 175.168 RON | 101.920 RON | 82.978 RON | 98.708 RON | 173.478 RON | 84.061 RON | 117.552 RON | 121.536 RON |
| Venituri totale | 1.653 RON | 0 RON | 14.755 RON | 81.378 RON | 86.675 RON | 151.187 RON | 182.037 RON | 203.055 RON | 160.255 RON | 214.551 RON | 175.310 RON | 102.105 RON | 83.004 RON | 99.369 RON | 173.813 RON | 84.528 RON | 168.140 RON | 121.538 RON |
| Cheltuieli totale | 22.510 RON | 20.745 RON | 9.474 RON | 180.263 RON | 50.741 RON | 219.162 RON | 243.028 RON | 237.593 RON | 194.244 RON | 197.419 RON | 165.673 RON | 133.296 RON | 125.740 RON | 127.803 RON | 193.419 RON | 145.363 RON | 169.109 RON | 135.074 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 5.281 RON | 0 RON | 35.934 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.132 RON | 9.637 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 20.857 RON | 20.745 RON | 0 RON | 98.885 RON | 0 RON | 67.975 RON | 60.991 RON | 34.538 RON | 33.989 RON | 0 RON | — | 31.191 RON | 42.736 RON | 28.434 RON | 19.606 RON | 60.835 RON | 969 RON | 13.536 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 3.846 RON | 0 RON | 35.052 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.520 RON | 4.378 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 20.857 RON | 20.745 RON | 0 RON | 100.599 RON | 0 RON | 69.480 RON | 62.836 RON | 36.568 RON | 35.592 RON | 0 RON | 0 RON | 34.254 RON | 45.068 RON | 28.434 RON | 19.606 RON | 64.060 RON | 7.234 RON | 16.574 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.425 RON | 2.242 RON | 3.537 RON | 2.602 RON | 4.287 RON | 5.972 RON | 496 RON | 2.092 RON | 496 RON | 52 RON | 174 RON | 298 RON | 6.098 RON | 20.678 RON | 36.876 RON | 54.631 RON | 70.966 RON | 35.914 RON |
| Active circulante | 118.492 RON | 116.559 RON | 143.263 RON | 138.289 RON | 193.376 RON | 143.144 RON | 143.412 RON | 145.410 RON | 152.751 RON | 160.247 RON | 101.785 RON | 44.316 RON | 41.940 RON | 41.188 RON | 23.997 RON | 84.915 RON | 146.381 RON | 159.878 RON |
| Stocuri | 108.318 RON | 108.319 RON | 108.139 RON | 114.342 RON | 168.923 RON | 123.593 RON | 120.793 RON | 123.253 RON | 143.357 RON | 144.096 RON | 88.010 RON | 38.723 RON | 34.624 RON | 35.583 RON | 9.984 RON | 58.058 RON | 113.048 RON | 122.494 RON |
| Creante | 8.664 RON | 6.392 RON | 16.842 RON | 5.993 RON | 4.728 RON | 4.728 RON | 3.956 RON | 4.100 RON | 5.369 RON | 2.542 RON | 1.569 RON | 2.994 RON | 473 RON | 1.793 RON | 1.490 RON | 21.133 RON | 28.843 RON | 36.960 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.510 RON | 1.848 RON | 18.282 RON | 17.954 RON | 19.725 RON | 14.823 RON | 18.663 RON | 18.057 RON | 4.025 RON | 13.609 RON | 12.206 RON | 2.599 RON | 6.843 RON | 3.812 RON | 12.523 RON | 5.724 RON | 4.490 RON | 424 RON |
| Cheltuieli in avans | 300 RON | 174 RON | 285 RON | — | — | — | — | — | — | 43 RON | — | 45 RON | — | 109 RON | 767 RON | 3.833 RON | 6.900 RON | 9.966 RON |
| Datorii totale | 713.641 RON | 689.542 RON | 695.121 RON | 692.774 RON | 648.947 RON | 618.847 RON | 547.700 RON | 488.458 RON | 457.635 RON | 429.138 RON | 385.276 RON | 332.353 RON | 301.478 RON | 270.347 RON | 241.578 RON | 303.711 RON | 323.134 RON | 297.411 RON |
| Capitaluri proprii | -591.424 RON | -570.567 RON | -548.036 RON | -551.883 RON | -451.284 RON | -469.731 RON | -403.792 RON | -340.956 RON | -304.388 RON | -268.796 RON | -283.317 RON | -287.694 RON | -253.440 RON | -208.372 RON | -179.938 RON | -160.332 RON | -98.887 RON | -91.653 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 3 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 84 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
84 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 07:22).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.