| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.074.032 RON | 494.483 RON | 1.228.159 RON | 20.237 RON | 1.879.614 RON | 671.692 RON | 8 |
| 2024 | 5.013.725 RON | 511.224 RON | 77.662 RON | 27.859 RON | 1.136.779 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 1.086.976 RON |
| 9 |
| 2023 | 4.648.033 RON | 447.847 RON | 451.578 RON | 35.316 RON | 1.041.318 RON | 625.056 RON | 7 |
| 2022 | 4.730.848 RON | 402.376 RON | 360.424 RON | 110.905 RON | 829.104 RON | 579.585 RON | 8 |
| 2021 | 4.617.892 RON | 241.892 RON | 1.398.007 RON | 227.947 RON | 1.589.161 RON | 419.101 RON | 10 |
| 2020 | 4.431.044 RON | 90.457 RON | 1.417.019 RON | 353.258 RON | 1.331.427 RON | 267.666 RON | 11 |
| 2019 | 4.075.092 RON | 144.864 RON | 1.113.518 RON | 538.560 RON | 897.031 RON | 322.073 RON | 12 |
| 2018 | 3.673.605 RON | 261.183 RON | 713.538 RON | 214.444 RON | 937.486 RON | 438.392 RON | 13 |
| 2017 | 3.466.634 RON | 252.253 RON | 761.887 RON | 250.497 RON | 940.852 RON | 429.462 RON | 12 |
| 2016 | 3.666.324 RON | 234.334 RON | 724.313 RON | 314.045 RON | 821.811 RON | 411.543 RON | 12 |
| 2015 | 3.712.831 RON | 423.809 RON | 455.142 RON | 62.428 RON | 993.732 RON | 601.018 RON | 12 |
| 2014 | 3.586.487 RON | 324.600 RON | 717.496 RON | 71.011 RON | 1.148.294 RON | 501.809 RON | 11 |
| 2013 | 3.474.993 RON | 327.219 RON | 946.512 RON | 88.977 RON | 1.361.963 RON | 504.428 RON | 11 |
| 2012 | 3.085.197 RON | 371.106 RON | 1.223.564 RON | 168.944 RON | 1.632.913 RON | 578.293 RON | 12 |
| 2010 | 2.859.062 RON | 356.610 RON | 1.009.925 RON | 178.119 RON | 1.395.603 RON | 563.797 RON | 10 |
| 2009 | 2.388.564 RON | 196.491 RON | 508.080 RON | 169.561 RON | 682.393 RON | 343.874 RON | 10 |
| 2008 | 1.988.924 RON | 22.744 RON | 542.116 RON | 203.386 RON | 482.761 RON | 147.383 RON | 9 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 5.074.032 RON | 5.013.725 RON | 4.648.033 RON | 4.730.848 RON | 4.617.892 RON | 4.431.044 RON | 4.075.092 RON | 3.673.605 RON | 3.466.634 RON | 3.666.324 RON | 3.712.831 RON | 3.586.487 RON | 3.474.993 RON | 3.085.197 RON | 2.859.062 RON | 2.388.564 RON | 1.988.924 RON |
| Venituri totale | 5.086.873 RON | 5.014.066 RON | 5.091.893 RON | 5.191.233 RON | 5.010.201 RON | 4.760.197 RON | 4.395.902 RON | 3.991.504 RON | 3.775.790 RON | 4.017.478 RON | 4.145.491 RON | 3.896.889 RON | 3.729.120 RON | 3.458.390 RON | |||
| Cheltuieli totale | 4.498.913 RON | 4.409.770 RON | 4.544.849 RON | 4.691.355 RON | 4.707.871 RON | 4.629.630 RON | 4.207.079 RON | 3.690.436 RON | 3.471.268 RON | 3.737.833 RON | 3.640.934 RON | 3.510.460 RON | 3.335.197 RON | 3.016.411 RON | |||
| Profit brut | 587.960 RON | 604.296 RON | 547.044 RON | 499.878 RON | 302.330 RON | 130.567 RON | 188.823 RON | 301.068 RON | 304.522 RON | 279.645 RON | 504.557 RON | 386.429 RON | 393.923 RON | 441.979 RON | |||
| Profit net | 494.483 RON | 511.224 RON | 447.847 RON | 402.376 RON | 241.892 RON | 90.457 RON | 144.864 RON | 261.183 RON | 252.253 RON | 234.334 RON | 423.809 RON | 324.600 RON | 327.219 RON | 371.106 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 20.237 RON | 27.859 RON | 35.316 RON | 110.905 RON | 227.947 RON | 353.258 RON | 538.560 RON | 214.444 RON | 250.497 RON | 314.045 RON | 62.428 RON | 71.011 RON | 88.977 RON | 168.944 RON | |||
| Active circulante | 1.879.614 RON | 1.136.779 RON | 1.041.318 RON | 829.104 RON | 1.589.161 RON | 1.331.427 RON | 897.031 RON | 937.486 RON | 940.852 RON | 821.811 RON | 993.732 RON | 1.148.294 RON | 1.361.963 RON | 1.632.913 RON | |||
| Stocuri | 556.780 RON | 632.023 RON | 568.463 RON | 498.830 RON | 546.566 RON | 567.558 RON | 582.155 RON | 586.676 RON | 680.163 RON | 644.371 RON | 735.385 RON | 751.032 RON | 726.171 RON | 745.196 RON | |||
| Creante | 538.368 RON | 176.974 RON | 231.312 RON | 260.939 RON | 278.283 RON | 265.139 RON | 230.507 RON | 302.672 RON | 211.843 RON | 71.552 RON | 220.064 RON | 317.354 RON | 450.401 RON | 861.928 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 784.466 RON | 327.782 RON | 241.543 RON | 69.335 RON | 764.312 RON | 498.730 RON | 84.369 RON | 48.138 RON | 48.846 RON | 105.888 RON | 38.283 RON | 79.908 RON | 185.391 RON | 25.789 RON | |||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||
| Datorii totale | 1.228.159 RON | 77.662 RON | 451.578 RON | 360.424 RON | 1.398.007 RON | 1.417.019 RON | 1.113.518 RON | 713.538 RON | 761.887 RON | 724.313 RON | 455.142 RON | 717.496 RON | 946.512 RON | 1.223.564 RON | |||
| Capitaluri proprii | 671.692 RON | 1.086.976 RON | 625.056 RON | 579.585 RON | 419.101 RON | 267.666 RON | 322.073 RON | 438.392 RON | 429.462 RON | 411.543 RON | 601.018 RON | 501.809 RON | 504.428 RON | 578.293 RON | |||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 8 | 9 | 7 | 8 | 10 | 11 | 12 | 13 | 12 | 12 | 12 | 11 | 11 | 12 | 10 |
| 3.101.684 RON |
| 2.547.011 RON |
| 2.051.943 RON |
| 2.676.428 RON |
| 2.311.912 RON |
| 2.029.199 RON |
| 425.256 RON |
| 235.099 RON |
| 22.744 RON |
| 356.610 RON |
| 196.491 RON |
| 22.744 RON |
| 178.119 RON |
| 169.561 RON |
| 203.386 RON |
| 1.395.603 RON |
| 682.393 RON |
| 482.761 RON |
| 440.426 RON |
| 296.929 RON |
| 286.306 RON |
| 931.145 RON |
| 378.075 RON |
| 54.828 RON |
| 24.032 RON |
| 7.389 RON |
| 141.627 RON |
| — |
| 3.352 RON |
| 1.009.925 RON |
| 508.080 RON |
| 542.116 RON |
| 563.797 RON |
| 343.874 RON |
| 147.383 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 10 |
| 9 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
com. Jibert
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator |
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.