ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Fara termene inregistrate.
Respinge plângerea contravenţională formulată de petenta Nansy SRL, în contradictoriu cu intimata Poliţia Locală Braşov, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Braşov. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 23.04.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 23.04.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 08.04.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.620.254 RON | 45.513 RON | 872.423 RON | 73.367 RON | 846.465 RON | 47.409 RON | 15 |
| 2024 | 8.317.192 RON | 276.642 RON | 992.258 RON | 93.184 RON | 1.177.612 RON | 278.538 RON | 15 |
| 2023 | 7.673.469 RON | 298.495 RON | 807.334 RON | 130.391 RON | 977.334 RON | 300.391 RON | 17 |
| 2022 | 6.831.890 RON | 228.720 RON | 1.258.881 RON | 143.996 RON | 1.345.501 RON | 230.616 RON | 18 |
| 2021 | 5.560.687 RON | 100.194 RON | 706.866 RON | 159.241 RON | 649.715 RON | 102.090 RON | 17 |
| 2020 | 5.174.185 RON | -14.940 RON | 792.064 RON | 171.695 RON | 913.841 RON | 293.472 RON | 17 |
| 2019 | 5.988.364 RON | 306.516 RON | 520.111 RON | 217.524 RON | 610.999 RON | 308.412 RON | 21 |
| 2018 | 5.754.307 RON | 82.992 RON | 480.230 RON | 233.128 RON | 331.990 RON | 84.888 RON | 26 |
| 2017 | 5.585.988 RON | 93.494 RON | 632.441 RON | 221.766 RON | 506.065 RON | 95.390 RON | 27 |
| 2016 | 5.296.206 RON | 218.937 RON | 637.948 RON | 261.536 RON | 378.308 RON | 1.896 RON | 26 |
| 2015 | 5.334.878 RON | 266.220 RON | 294.053 RON | 309.467 RON | 276.752 RON | 292.166 RON | 27 |
| 2014 | 4.792.784 RON | 24.050 RON | 389.481 RON | 323.292 RON | 92.135 RON | 25.946 RON | 27 |
| 2013 | 4.263.644 RON | 131.604 RON | 505.704 RON | 370.075 RON | 510.851 RON | 375.222 RON | 23 |
| 2012 | 4.040.268 RON | 241.464 RON | 336.695 RON | 413.097 RON | 298.671 RON | 375.073 RON | 19 |
| 2011 | 1.667.556 RON | -23.480 RON | 389.069 RON | 151.628 RON | 361.760 RON | 124.319 RON | 13 |
| 2010 | 1.603.334 RON | 1.733 RON | 197.282 RON | 85.424 RON | 259.659 RON | 147.801 RON | 12 |
| 2009 | 1.711.939 RON | 21.672 RON | 221.481 RON | 103.655 RON | 273.183 RON | 155.357 RON | 12 |
| 2008 | 1.543.408 RON | 95.416 RON | 404.656 RON | 113.033 RON | 425.308 RON | 133.685 RON | 13 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 7.620.254 RON | 8.317.192 RON | 7.673.469 RON | 6.831.890 RON | 5.560.687 RON | 5.174.185 RON | 5.988.364 RON | 5.754.307 RON | 5.585.988 RON | 5.296.206 RON | 5.334.878 RON | 4.792.784 RON | 4.263.644 RON | 4.040.268 RON | 1.667.556 RON | 1.603.334 RON | 1.711.939 RON | 1.543.408 RON |
| Venituri totale | 7.648.295 RON | 8.345.214 RON | 7.696.984 RON | 6.859.756 RON | 5.584.060 RON | 5.192.371 RON | 5.996.281 RON | 5.771.479 RON | 5.585.987 RON | 5.296.206 RON | 5.347.438 RON | 4.823.744 RON | 4.294.748 RON | 4.078.706 RON | 1.667.556 RON | 1.603.334 RON | 1.711.939 RON | 1.543.411 RON |
| Cheltuieli totale | 7.586.462 RON | 8.008.868 RON | 7.333.723 RON | 6.582.946 RON | 5.474.229 RON | 5.196.488 RON | 5.643.535 RON | 5.682.297 RON | 5.476.288 RON | 5.031.970 RON | 5.026.882 RON | 4.792.568 RON | 4.132.573 RON | 3.791.151 RON | 1.689.625 RON | 1.590.110 RON | 1.684.534 RON | 1.429.823 RON |
| Profit brut | 61.833 RON | 336.346 RON | 363.261 RON | 276.810 RON | 109.831 RON | 0 RON | 352.746 RON | 89.182 RON | 109.699 RON | 264.236 RON | 320.556 RON | 31.176 RON | 162.175 RON | 287.555 RON | 0 RON | 13.224 RON | 27.405 RON | 113.588 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.117 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.069 RON | — | — | — |
| Profit net | 45.513 RON | 276.642 RON | 298.495 RON | 228.720 RON | 100.194 RON | 0 RON | 306.516 RON | 82.992 RON | 93.494 RON | 218.937 RON | 266.220 RON | 24.050 RON | 131.604 RON | 241.464 RON | 0 RON | 1.733 RON | 21.672 RON | 95.416 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.940 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.480 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 73.367 RON | 93.184 RON | 130.391 RON | 143.996 RON | 159.241 RON | 171.695 RON | 217.524 RON | 233.128 RON | 221.766 RON | 261.536 RON | 309.467 RON | 323.292 RON | 370.075 RON | 413.097 RON | 151.628 RON | 85.424 RON | 103.655 RON | 113.033 RON |
| Active circulante | 846.465 RON | 1.177.612 RON | 977.334 RON | 1.345.501 RON | 649.715 RON | 913.841 RON | 610.999 RON | 331.990 RON | 506.065 RON | 378.308 RON | 276.752 RON | 92.135 RON | 510.851 RON | 298.671 RON | 361.760 RON | 259.659 RON | 273.183 RON | 425.308 RON |
| Stocuri | 717.631 RON | 1.017.825 RON | 1.081.720 RON | 1.263.427 RON | 927.190 RON | 820.651 RON | 775.019 RON | 541.610 RON | 493.079 RON | 457.701 RON | 520.915 RON | 482.459 RON | 340.923 RON | 596.857 RON | 498.550 RON | 277.670 RON | 263.203 RON | 346.709 RON |
| Creante | 46.537 RON | 298.680 RON | 33.117 RON | 296.963 RON | 21.285 RON | 13.128 RON | 81.471 RON | 84.964 RON | 6.178 RON | 33.691 RON | 10.143 RON | 13.638 RON | 62.749 RON | 39.857 RON | 78.999 RON | 31.757 RON | 9.870 RON | 22.885 RON |
| Casa si conturi la banci | 82.297 RON | -138.893 RON | -137.503 RON | -214.889 RON | -298.760 RON | 80.062 RON | -245.491 RON | -294.584 RON | 6.808 RON | -113.084 RON | -254.306 RON | -403.962 RON | 107.179 RON | -338.043 RON | -215.789 RON | -49.768 RON | 110 RON | 55.714 RON |
| Datorii totale | 872.423 RON | 992.258 RON | 807.334 RON | 1.258.881 RON | 706.866 RON | 792.064 RON | 520.111 RON | 480.230 RON | 632.441 RON | 637.948 RON | 294.053 RON | 389.481 RON | 505.704 RON | 336.695 RON | 389.069 RON | 197.282 RON | 221.481 RON | 404.656 RON |
| Capitaluri proprii | 47.409 RON | 278.538 RON | 300.391 RON | 230.616 RON | 102.090 RON | 293.472 RON | 308.412 RON | 84.888 RON | 95.390 RON | 1.896 RON | 292.166 RON | 25.946 RON | 375.222 RON | 375.073 RON | 124.319 RON | 147.801 RON | 155.357 RON | 133.685 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 15 | 15 | 17 | 18 | 17 | 17 | 21 | 26 | 27 | 26 | 27 | 27 | 23 | 19 | 13 | 12 | 12 | 13 |
3 contracte atribuite, in valoare de 43 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
43 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 23:09).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.