ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 96.686 RON | 4.496 RON | 8.108 RON | 109.846 RON | 180.272 RON | 282.010 RON | 0 |
| 2024 | 95.525 RON | 16.556 RON | 18.195 RON | 116.322 RON | 280.391 RON | 378.518 RON | — |
| 2023 | 95.017 RON | 11.525 RON | 9.479 RON | 122.799 RON | 248.642 RON | 361.962 RON | 0 |
| 2022 | 94.711 RON | 10.806 RON | 6.132 RON | 130.132 RON | 256.677 RON | 380.677 RON | — |
| 2021 | 94.421 RON | -5.113 RON | 5.297 RON | 141.749 RON | 233.419 RON | 369.871 RON | — |
| 2020 | 85.070 RON | -4.578 RON | 5.147 RON | 154.018 RON | 288.292 RON | 427.484 RON | — |
| 2019 | 91.019 RON | -13.465 RON | 10.689 RON | 173.440 RON | 269.311 RON | 432.062 RON | — |
| 2018 | 89.386 RON | -6.799 RON | 3.959 RON | 192.862 RON | 540.124 RON | 729.027 RON | 0 |
| 2017 | 87.671 RON | -8.073 RON | 4.798 RON | 206.472 RON | 534.152 RON | 735.826 RON | 0 |
| 2016 | 86.244 RON | -21.208 RON | 14.577 RON | 225.145 RON | 533.332 RON | 743.900 RON | 0 |
| 2015 | 85.261 RON | -53.656 RON | 15.582 RON | 243.887 RON | 536.803 RON | 765.108 RON | 0 |
| 2014 | 1.428.688 RON | 482.755 RON | 41.687 RON | 314.833 RON | 544.784 RON | 818.764 RON | 5 |
| 2013 | 1.967.196 RON | -40.152 RON | 700.302 RON | 334.677 RON | 704.363 RON | 341.809 RON | 6 |
| 2012 | 1.852.885 RON | 25.143 RON | 817.095 RON | 374.255 RON | 876.177 RON | 439.961 RON | 6 |
| 2011 | 1.832.429 RON | 126.958 RON | 859.147 RON | 413.139 RON | 850.041 RON | 415.320 RON | 7 |
| 2010 | 2.044.617 RON | 86.568 RON | 991.820 RON | 323.640 RON | 956.542 RON | 288.362 RON | 6 |
| 2009 | 1.071.893 RON | 22.372 RON | 374.308 RON | 216.943 RON | 381.531 RON | 224.166 RON | 4 |
| 2008 | 930.383 RON | 4.692 RON | 279.427 RON | 251.495 RON | 277.287 RON | 249.355 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 96.686 RON | 95.525 RON | 95.017 RON | 94.711 RON | 94.421 RON | 85.070 RON | 91.019 RON | 89.386 RON | 87.671 RON | 86.244 RON | 85.261 RON | 1.428.688 RON | 1.967.196 RON | 1.852.885 RON | 1.832.429 RON | 2.044.617 RON | 1.071.893 RON | 930.383 RON |
| Venituri totale | 96.686 RON | 107.495 RON | 108.119 RON | 139.331 RON | 108.606 RON | 85.070 RON | 91.019 RON | 89.640 RON | 88.017 RON | 88.091 RON | 97.547 RON | 2.090.189 RON | 1.967.222 RON | 1.856.167 RON | 1.841.514 RON | 2.063.561 RON | 1.101.496 RON | 955.184 RON |
| Cheltuieli totale | 79.843 RON | 77.888 RON | 83.750 RON | 124.429 RON | 110.809 RON | 87.280 RON | 101.753 RON | 93.750 RON | 93.450 RON | 106.655 RON | 147.091 RON | 1.497.420 RON | 1.999.558 RON | 1.814.885 RON | 1.688.837 RON | 1.952.706 RON | 1.071.913 RON | 949.416 RON |
| Profit brut | 16.843 RON | 29.607 RON | 24.369 RON | 14.902 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 592.769 RON | 0 RON | 41.282 RON | 152.677 RON | 110.855 RON | 29.583 RON | 5.768 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.203 RON | 2.210 RON | 10.734 RON | 4.110 RON | 5.433 RON | 18.564 RON | — | 0 RON | 32.336 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 4.496 RON | 16.556 RON | 11.525 RON | 10.806 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 482.755 RON | 0 RON | 25.143 RON | 126.958 RON | 86.568 RON | 22.372 RON | 4.692 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.113 RON | 4.578 RON | 13.465 RON | 6.799 RON | 8.073 RON | 21.208 RON | 53.656 RON | 0 RON | 40.152 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 109.846 RON | 116.322 RON | 122.799 RON | 130.132 RON | 141.749 RON | 154.018 RON | 173.440 RON | 192.862 RON | 206.472 RON | 225.145 RON | 243.887 RON | 314.833 RON | 334.677 RON | 374.255 RON | 413.139 RON | 323.640 RON | 216.943 RON | 251.495 RON |
| Active circulante | 180.272 RON | 280.391 RON | 248.642 RON | 256.677 RON | 233.419 RON | 288.292 RON | 269.311 RON | 540.124 RON | 534.152 RON | 533.332 RON | 536.803 RON | 544.784 RON | 704.363 RON | 876.177 RON | 850.041 RON | 956.542 RON | 381.531 RON | 277.287 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 275.096 RON | 264.190 RON | 237.721 RON | 251.622 RON | 203.243 RON | 255.600 RON |
| Creante | 13.285 RON | 55.862 RON | 55.862 RON | 55.862 RON | 24.612 RON | 85.861 RON | 97.861 RON | 97.862 RON | 297.862 RON | 47.951 RON | 137.951 RON | 112.098 RON | 313.981 RON | 541.360 RON | 476.324 RON | 693.099 RON | 172.978 RON | 18.925 RON |
| Casa si conturi la banci | 11.987 RON | 22.559 RON | 2.780 RON | 23.830 RON | 9.207 RON | 67.837 RON | 36.383 RON | 442.262 RON | 236.290 RON | 485.381 RON | 398.852 RON | 432.686 RON | 115.286 RON | 70.627 RON | 135.996 RON | 11.821 RON | 5.310 RON | 2.762 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 834 RON | 3.071 RON | 6.624 RON | 11.287 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 8.108 RON | 18.195 RON | 9.479 RON | 6.132 RON | 5.297 RON | 5.147 RON | 10.689 RON | 3.959 RON | 4.798 RON | 14.577 RON | 15.582 RON | 41.687 RON | 700.302 RON | 817.095 RON | 859.147 RON | 991.820 RON | 374.308 RON | 279.427 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | 9.679 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 282.010 RON | 378.518 RON | 361.962 RON | 380.677 RON | 369.871 RON | 427.484 RON | 432.062 RON | 729.027 RON | 735.826 RON | 743.900 RON | 765.108 RON | 818.764 RON | 341.809 RON | 439.961 RON | 415.320 RON | 288.362 RON | 224.166 RON | 249.355 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 0 | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | 6 | 7 | 6 | 4 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 87.695 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
87.695 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 01:11).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.