ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| firmăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 64.601.085 RON | -13.429.900 RON | 87.989.786 RON | 176.421.597 RON | 13.079.173 RON | 92.604.791 RON | 193 |
| 2024 | 63.010.745 RON | 507.829 RON | 86.934.471 RON | 79.023.783 RON | 22.333.035 RON | 5.390.583 RON | 185 |
| 2023 | 79.303.366 RON | 324.457 RON | 82.623.335 RON | 80.423.319 RON | 16.328.362 RON | 4.882.754 RON | 202 |
| 2022 | 71.585.833 RON | 426.814 RON | 85.098.798 RON | 81.091.529 RON | 18.159.948 RON | 4.607.844 RON | 210 |
| 2021 | 58.237.062 RON | 710.196 RON | 81.253.064 RON | 80.411.855 RON | 15.145.950 RON | 4.181.030 RON | 201 |
| 2020 | 44.676.521 RON | 575.478 RON | 81.928.556 RON | 79.289.733 RON | 16.295.324 RON | 3.470.833 RON | 215 |
| 2019 | 49.873.341 RON | -5.815.447 RON | 81.610.007 RON | 77.768.002 RON | 17.097.668 RON | 2.911.515 RON | 271 |
| 2018 | 53.221.783 RON | -6.300.095 RON | 74.309.195 RON | 73.925.759 RON | 19.887.342 RON | 9.197.086 RON | 247 |
| 2017 | 61.365.052 RON | -3.993.518 RON | 64.553.061 RON | 59.059.524 RON | 26.234.355 RON | 11.367.596 RON | 271 |
| 2016 | 51.761.781 RON | 504.950 RON | 52.315.951 RON | 47.809.596 RON | 23.695.146 RON | 8.745.423 RON | 229 |
| 2015 | 44.336.020 RON | 1.063.331 RON | 57.090.913 RON | 49.215.096 RON | 28.354.414 RON | 8.761.445 RON | 189 |
| 2014 | 44.981.343 RON | 3.362.608 RON | 31.893.967 RON | 27.942.788 RON | 17.602.740 RON | 8.309.435 RON | 175 |
| 2013 | 33.626.614 RON | 656.906 RON | 25.753.850 RON | 18.654.276 RON | 14.284.026 RON | 5.010.775 RON | 150 |
| 2012 | 30.887.451 RON | 272.499 RON | 22.313.068 RON | 16.705.203 RON | 11.978.899 RON | 4.411.083 RON | 160 |
| 2011 | 25.227.070 RON | 365.131 RON | 21.840.820 RON | 12.916.535 RON | 14.094.700 RON | 4.296.752 RON | 109 |
| 2010 | 19.839.180 RON | 99.063 RON | 17.044.568 RON | 8.773.772 RON | 12.034.602 RON | 3.624.488 RON | 89 |
| 2009 | 19.633.340 RON | 244.574 RON | 15.928.222 RON | 8.485.962 RON | 11.085.124 RON | 3.525.426 RON | 136 |
| 2008 | 25.043.178 RON | 159.466 RON | 18.916.640 RON | 9.101.598 RON | 13.585.547 RON | 3.550.852 RON | 161 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 64.601.085 RON | 63.010.745 RON | 79.303.366 RON | 71.585.833 RON | 58.237.062 RON | 44.676.521 RON | 49.873.341 RON | 53.221.783 RON | 61.365.052 RON | 51.761.781 RON | 44.336.020 RON | 44.981.343 RON | 33.626.614 RON | 30.887.451 RON | 25.227.070 RON | 19.839.180 RON | 19.633.340 RON | 25.043.178 RON |
| Venituri totale | 59.452.434 RON | 78.646.335 RON | 82.784.849 RON | 81.666.706 RON | 74.681.135 RON | 49.974.531 RON | 48.948.084 RON | 55.762.209 RON | 63.036.501 RON | 56.691.252 RON | 46.903.363 RON | 47.103.787 RON | 34.621.120 RON | 46.992.852 RON | 39.143.547 RON | 24.947.361 RON | 23.487.075 RON | 30.149.998 RON |
| Cheltuieli totale | 72.882.334 RON | 78.138.506 RON | 82.460.392 RON | 81.239.892 RON | 73.970.939 RON | 49.399.053 RON | 54.763.531 RON | 62.062.304 RON | 67.030.019 RON | 56.135.499 RON | 45.771.688 RON | 43.468.410 RON | 33.730.452 RON | 46.547.052 RON | 38.637.886 RON | 24.701.360 RON | 23.140.985 RON | 29.928.451 RON |
| Profit brut | 0 RON | 507.829 RON | 324.457 RON | 426.814 RON | 710.196 RON | 575.478 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 555.753 RON | 1.131.675 RON | 3.635.377 RON | 890.668 RON | 445.800 RON | 505.661 RON | 246.001 RON | 346.090 RON | 221.547 RON |
| Pierdere bruta | 13.429.900 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.815.447 RON | 6.300.095 RON | 3.993.518 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 507.829 RON | 324.457 RON | 426.814 RON | 710.196 RON | 575.478 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 504.950 RON | 1.063.331 RON | 3.362.608 RON | 656.906 RON | 272.499 RON | 365.131 RON | 99.063 RON | 244.574 RON | 159.466 RON |
| Pierdere neta | 13.429.900 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.815.447 RON | 6.300.095 RON | 3.993.518 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 176.421.597 RON | 79.023.783 RON | 80.423.319 RON | 81.091.529 RON | 80.411.855 RON | 79.289.733 RON | 77.768.002 RON | 73.925.759 RON | 59.059.524 RON | 47.809.596 RON | 49.215.096 RON | 27.942.788 RON | 18.654.276 RON | 16.705.203 RON | 12.916.535 RON | 8.773.772 RON | 8.485.962 RON | 9.101.598 RON |
| Active circulante | 13.079.173 RON | 22.333.035 RON | 16.328.362 RON | 18.159.948 RON | 15.145.950 RON | 16.295.324 RON | 17.097.668 RON | 19.887.342 RON | 26.234.355 RON | 23.695.146 RON | 28.354.414 RON | 17.602.740 RON | 14.284.026 RON | 11.978.899 RON | 14.094.700 RON | 12.034.602 RON | 11.085.124 RON | 13.585.547 RON |
| Stocuri | 10.283.771 RON | 19.430.008 RON | 13.167.103 RON | 14.751.474 RON | 13.251.315 RON | 10.829.807 RON | 9.948.331 RON | 14.292.951 RON | 14.787.714 RON | 13.980.893 RON | 8.861.054 RON | 7.909.637 RON | 6.844.961 RON | 6.120.398 RON | 7.936.199 RON | 7.068.180 RON | 8.361.636 RON | 10.146.259 RON |
| Creante | 2.661.789 RON | 2.591.191 RON | 2.449.541 RON | 1.776.436 RON | 1.796.535 RON | 5.204.245 RON | 6.320.477 RON | 4.875.248 RON | 11.210.464 RON | 9.059.261 RON | 18.378.143 RON | 9.065.393 RON | 6.302.024 RON | 5.160.734 RON | 5.312.834 RON | 4.134.955 RON | 2.158.138 RON | 2.923.912 RON |
| Casa si conturi la banci | 133.613 RON | 311.836 RON | 711.718 RON | 1.632.038 RON | 98.100 RON | 261.272 RON | 828.860 RON | 719.143 RON | 236.177 RON | 654.992 RON | 1.115.217 RON | 627.710 RON | 1.137.041 RON | 697.767 RON | 845.667 RON | 831.467 RON | 565.350 RON | 515.376 RON |
| Cheltuieli in avans | 83.255 RON | 143.249 RON | 116.317 RON | — | 10.745 RON | 10.279 RON | 71.456 RON | 302.192 RON | 15.726 RON | 16.126 RON | 128.964 RON | — | 114.922 RON | 0 RON | — | 22.005 RON | 48.604 RON | — |
| Datorii totale | 87.989.786 RON | 86.934.471 RON | 82.623.335 RON | 85.098.798 RON | 81.253.064 RON | 81.928.556 RON | 81.610.007 RON | 74.309.195 RON | 64.553.061 RON | 52.315.951 RON | 57.090.913 RON | 31.893.967 RON | 25.753.850 RON | 22.313.068 RON | 21.840.820 RON | 17.044.568 RON | 15.928.222 RON | 18.916.640 RON |
| Provizioane | 200.051 RON | 200.051 RON | 201.381 RON | 198.741 RON | 602.795 RON | 478.720 RON | 512.810 RON | 520.651 RON | 313.397 RON | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — |
| Venituri in avans | 8.789.397 RON | 8.974.962 RON | 9.160.528 RON | 9.346.094 RON | 9.531.661 RON | 9.717.227 RON | 9.902.794 RON | 10.088.361 RON | 9.075.551 RON | 10.459.494 RON | 11.846.116 RON | 5.342.126 RON | 2.288.599 RON | 1.959.951 RON | 873.663 RON | 161.323 RON | 166.042 RON | 219.653 RON |
| Capitaluri proprii | 92.604.791 RON | 5.390.583 RON | 4.882.754 RON | 4.607.844 RON | 4.181.030 RON | 3.470.833 RON | 2.911.515 RON | 9.197.086 RON | 11.367.596 RON | 8.745.423 RON | 8.761.445 RON | 8.309.435 RON | 5.010.775 RON | 4.411.083 RON | 4.296.752 RON | 3.624.488 RON | 3.525.426 RON | 3.550.852 RON |
| Capital subscris varsat | 756.900 RON | 756.900 RON | 756.900 RON | 756.900 RON | 756.900 RON | 756.900 RON | 756.900 RON | 756.900 RON | 756.900 RON | 756.900 RON | 756.900 RON | 756.900 RON | 756.900 RON | 756.900 RON | 756.900 RON | 756.900 RON | 756.900 RON | 756.900 RON |
| Nr. mediu salariati | 193 | 185 | 202 | 210 | 201 | 215 | 271 | 247 | 271 | 229 | 189 | 175 | 150 | 160 | 109 | 89 | 136 | 161 |
68 de contracte atribuite, in valoare de 14.907.242 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 203.455 lei.
Achizitii directe
28 de contracte
203.427 lei
Licitatii publice
25 de contracte
14.416.980 lei
Achizitii offline
15 contracte
286.835 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 00:39).