ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.002.021 RON | 406 RON | 236.118 RON | 65.847 RON | 158.757 RON | 38.115 RON | 4 |
| 2024 | 961.175 RON | 9.770 RON | 110.650 RON | 56.923 RON | 91.436 RON | 37.709 RON | 4 |
| 2023 | 1.006.365 RON | 8.110 RON | 104.222 RON | 57.414 RON | 74.746 RON | 27.938 RON | 4 |
| 2022 | 964.554 RON | 8.242 RON | 90.914 RON | 75.360 RON | 35.382 RON | 19.828 RON | 4 |
| 2021 | 963.636 RON | 5.764 RON | 100.798 RON | 76.583 RON | 35.801 RON | 11.586 RON | 4 |
| 2020 | 912.885 RON | 164 RON | 119.017 RON | 77.908 RON | 46.931 RON | 5.822 RON | 4 |
| 2019 | 852.080 RON | 991 RON | 107.674 RON | 58.465 RON | 54.867 RON | 5.658 RON | 4 |
| 2018 | 724.661 RON | 2.371 RON | 131.534 RON | 51.765 RON | 84.435 RON | 4.666 RON | 5 |
| 2017 | 599.128 RON | 6.147 RON | 124.979 RON | 53.472 RON | 73.802 RON | 2.295 RON | 6 |
| 2016 | 558.234 RON | 36 RON | 168.610 RON | 69.106 RON | 105.652 RON | 6.148 RON | 6 |
| 2015 | 563.424 RON | 71 RON | 165.657 RON | 71.241 RON | 119.515 RON | 25.099 RON | 5 |
| 2014 | 597.364 RON | 165 RON | 186.648 RON | 76.888 RON | 135.288 RON | 25.528 RON | 5 |
| 2013 | 629.578 RON | 71 RON | 203.280 RON | 77.067 RON | 151.576 RON | 25.363 RON | 7 |
| 2012 | 601.534 RON | 48 RON | 269.656 RON | 82.023 RON | 212.875 RON | 25.242 RON | 8 |
| 2011 | 613.195 RON | 46 RON | 250.947 RON | 60.016 RON | 203.025 RON | 25.194 RON | 8 |
| 2010 | 528.454 RON | 531 RON | 222.878 RON | 63.216 RON | 182.477 RON | 25.148 RON | 7 |
| 2009 | 574.252 RON | 611 RON | 199.792 RON | 63.852 RON | 160.556 RON | 24.616 RON | 7 |
| 2008 | 660.519 RON | 397 RON | 200.693 RON | 39.857 RON | 174.872 RON | 19.036 RON | 8 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.002.021 RON | 961.175 RON | 1.006.365 RON | 964.554 RON | 963.636 RON | 912.885 RON | 852.080 RON | 724.661 RON | 599.128 RON | 558.234 RON | 563.424 RON | 597.364 RON | 629.578 RON | 601.534 RON | 613.195 RON | 528.454 RON | 574.252 RON | 660.519 RON |
| Venituri totale | 1.002.021 RON | 961.175 RON | 1.030.245 RON | 964.554 RON | 963.636 RON | 912.885 RON | 852.080 RON | 724.661 RON | 642.188 RON | 559.912 RON | 563.429 RON | 597.387 RON | 629.578 RON | 601.534 RON | 613.195 RON | 528.454 RON | 581.252 RON | 681.904 RON |
| Cheltuieli totale | 1.001.548 RON | 949.804 RON | 1.013.069 RON | 947.823 RON | 948.910 RON | 904.292 RON | 842.572 RON | 715.044 RON | 630.081 RON | 559.869 RON | 563.342 RON | 597.191 RON | 629.494 RON | 601.443 RON | 613.113 RON | 521.473 RON | 574.908 RON | 681.433 RON |
| Profit brut | 473 RON | 11.371 RON | 17.176 RON | 16.731 RON | 14.726 RON | 8.593 RON | 9.508 RON | 9.617 RON | 12.107 RON | 43 RON | 87 RON | 196 RON | 84 RON | 91 RON | 82 RON | 6.981 RON | 6.344 RON | 471 RON |
| Profit net | 406 RON | 9.770 RON | 8.110 RON | 8.242 RON | 5.764 RON | 164 RON | 991 RON | 2.371 RON | 6.147 RON | 36 RON | 71 RON | 165 RON | 71 RON | 48 RON | 46 RON | 531 RON | 611 RON | 397 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 65.847 RON | 56.923 RON | 57.414 RON | 75.360 RON | 76.583 RON | 77.908 RON | 58.465 RON | 51.765 RON | 53.472 RON | 69.106 RON | 71.241 RON | 76.888 RON | 77.067 RON | 82.023 RON | 60.016 RON | 63.216 RON | 63.852 RON | 39.857 RON |
| Active circulante | 158.757 RON | 91.436 RON | 74.746 RON | 35.382 RON | 35.801 RON | 46.931 RON | 54.867 RON | 84.435 RON | 73.802 RON | 105.652 RON | 119.515 RON | 135.288 RON | 151.576 RON | 212.875 RON | 203.025 RON | 182.477 RON | 160.556 RON | 174.872 RON |
| Stocuri | 76.096 RON | 52.576 RON | 21.054 RON | 15.486 RON | 16.536 RON | 37.731 RON | 44.222 RON | 76.991 RON | 67.295 RON | 79.450 RON | 53.524 RON | 94.018 RON | 126.243 RON | 184.822 RON | 176.852 RON | 154.236 RON | 133.975 RON | 155.421 RON |
| Creante | 23.163 RON | 32.731 RON | 20.256 RON | 11.714 RON | 4.346 RON | 7.719 RON | 5.777 RON | 6.842 RON | 1.983 RON | 26.095 RON | 46.309 RON | 38.482 RON | 25.061 RON | 27.971 RON | 25.926 RON | 27.971 RON | 25.395 RON | 18.771 RON |
| Casa si conturi la banci | 59.498 RON | 6.129 RON | 33.436 RON | 8.182 RON | 14.919 RON | 1.481 RON | 4.868 RON | 602 RON | 4.524 RON | 107 RON | 19.682 RON | 2.788 RON | 272 RON | 82 RON | 247 RON | 270 RON | 1.186 RON | 680 RON |
| Cheltuieli in avans | 49.629 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 13.100 RON | 2.333 RON | — | 5.000 RON |
| Datorii totale | 236.118 RON | 110.650 RON | 104.222 RON | 90.914 RON | 100.798 RON | 119.017 RON | 107.674 RON | 131.534 RON | 124.979 RON | 168.610 RON | 165.657 RON | 186.648 RON | 203.280 RON | 269.656 RON | 250.947 RON | 222.878 RON | 199.792 RON | 200.693 RON |
| Capitaluri proprii | 38.115 RON | 37.709 RON | 27.938 RON | 19.828 RON | 11.586 RON | 5.822 RON | 5.658 RON | 4.666 RON | 2.295 RON | 6.148 RON | 25.099 RON | 25.528 RON | 25.363 RON | 25.242 RON | 25.194 RON | 25.148 RON | 24.616 RON | 19.036 RON |
| Capital subscris varsat | 850 RON | 850 RON | 850 RON | 850 RON | 850 RON | 850 RON | 850 RON | 850 RON | 850 RON | 850 RON | — | 850 RON | 850 RON | 800 RON | 800 RON | 800 RON | 800 RON | 550 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 | 6 | 5 | 5 | 7 | 8 | 8 | 7 | 7 | 8 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 149 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 3 lei.
Achizitii directe
1 contract
2 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
147 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 09:02).