ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 35.476 RON | -4.358 RON | 132.566 RON | — | 10.413 RON | -122.153 RON | — |
| 2022 | 29.577 RON | -4.296 RON | 127.613 RON | — | 9.818 RON | -117.795 RON | — |
| 2021 | 34.204 RON | -3.505 RON | 122.422 RON | — | 8.923 RON | -113.499 RON | — |
| 2020 | 32.171 RON | -141 RON | 123.517 RON | — | 13.523 RON | -109.994 RON | — |
| 2019 | 43.627 RON | -111.894 RON | 125.523 RON | — | 15.669 RON | -109.854 RON | — |
| 2018 | 132.217 RON | -89.657 RON | 358.812 RON | 126.034 RON | 39.897 RON | -192.881 RON | 1 |
| 2017 | 134.481 RON | -19.368 RON | 386.690 RON | 220.514 RON | 62.952 RON | -103.224 RON | 2 |
| 2016 | 151.727 RON | -11.006 RON | 353.356 RON | 220.514 RON | 48.986 RON | -83.856 RON | 2 |
| 2015 | 137.783 RON | -13.402 RON | 349.622 RON | 220.514 RON | 56.258 RON | -72.850 RON | 2 |
| 2014 | 138.441 RON | -26.589 RON | 308.357 RON | 220.514 RON | 28.395 RON | -59.448 RON | 2 |
| 2013 | 134.436 RON | -22.411 RON | 278.065 RON | 220.514 RON | 24.692 RON | -32.859 RON | 2 |
| 2012 | 133.720 RON | -49.540 RON | 240.541 RON | 220.514 RON | 9.579 RON | -10.448 RON | 3 |
| 2011 | 146.007 RON | 1.586 RON | 214.342 RON | 251.726 RON | 1.547 RON | 38.931 RON | 3 |
| 2010 | 173.391 RON | 1.964 RON | 293.105 RON | 317.150 RON | 13.300 RON | 37.345 RON | 3 |
| 2009 | 174.987 RON | -4.055 RON | 308.397 RON | 318.475 RON | 25.303 RON | 35.381 RON | 3 |
| 2008 | 172.326 RON | 1.218 RON | 305.998 RON | 321.624 RON | 23.810 RON | 39.436 RON | 3 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 35.476 RON | 29.577 RON | 34.204 RON | 32.171 RON | 43.627 RON | 132.217 RON | 134.481 RON | 151.727 RON | 137.783 RON | 138.441 RON | 134.436 RON | 133.720 RON | 146.007 RON | 173.391 RON | 174.987 RON | 172.326 RON |
| Venituri totale | 35.476 RON | 30.077 RON | 34.204 RON | 36.371 RON | 65.054 RON | 136.417 RON | 134.481 RON | 151.728 RON | 137.783 RON | 138.441 RON | 134.436 RON | 133.720 RON | 162.745 RON | 173.392 RON | 174.988 RON | 154.427 RON |
| Cheltuieli totale | 39.834 RON | 33.471 RON | 36.683 RON | 35.421 RON | 174.996 RON | 224.710 RON | 152.504 RON | 160.438 RON | 147.052 RON | 160.877 RON | 153.110 RON | 183.260 RON | 160.857 RON | 168.138 RON | 173.793 RON | 148.903 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 950 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.888 RON | 5.254 RON | 1.195 RON | 5.524 RON |
| Pierdere bruta | 4.358 RON | 3.394 RON | 2.479 RON | 0 RON | 109.942 RON | 88.293 RON | 18.023 RON | 8.710 RON | — | 22.436 RON | 18.674 RON | 49.540 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.586 RON | 1.964 RON | — | 1.218 RON |
| Pierdere neta | 4.358 RON | 4.296 RON | 3.505 RON | 141 RON | 111.894 RON | 89.657 RON | 19.368 RON | 11.006 RON | 13.402 RON | 26.589 RON | 22.411 RON | 49.540 RON | 0 RON | — | 4.055 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | 126.034 RON | 220.514 RON | 220.514 RON | 220.514 RON | 220.514 RON | 220.514 RON | 220.514 RON | 251.726 RON | 317.150 RON | 318.475 RON | 321.624 RON |
| Active circulante | 10.413 RON | 9.818 RON | 8.923 RON | 13.523 RON | 15.669 RON | 39.897 RON | 62.952 RON | 48.986 RON | 56.258 RON | 28.395 RON | 24.692 RON | 9.579 RON | 1.547 RON | 13.300 RON | 25.303 RON | 23.810 RON |
| Stocuri | 9.151 RON | 8.752 RON | 7.272 RON | 10.788 RON | 14.902 RON | 37.646 RON | 57.440 RON | 46.184 RON | 54.333 RON | 27.568 RON | 22.859 RON | 8.981 RON | 819 RON | 11.458 RON | 30.779 RON | 34.842 RON |
| Creante | 278 RON | 133 RON | 96 RON | — | — | 64 RON | 2.102 RON | 1.039 RON | 0 RON | 0 RON | 1.128 RON | 188 RON | 163 RON | 1.099 RON | — | 517 RON |
| Casa si conturi la banci | 984 RON | 933 RON | 1.555 RON | 2.735 RON | 767 RON | 2.187 RON | 3.410 RON | 1.763 RON | 1.925 RON | 827 RON | 705 RON | 410 RON | 565 RON | 743 RON | -5.476 RON | -11.549 RON |
| Datorii totale | 132.566 RON | 127.613 RON | 122.422 RON | 123.517 RON | 125.523 RON | 358.812 RON | 386.690 RON | 353.356 RON | 349.622 RON | 308.357 RON | 278.065 RON | 240.541 RON | 214.342 RON | 293.105 RON | 308.397 RON | 305.998 RON |
| Capitaluri proprii | -122.153 RON | -117.795 RON | -113.499 RON | -109.994 RON | -109.854 RON | -192.881 RON | -103.224 RON | -83.856 RON | -72.850 RON | -59.448 RON | -32.859 RON | -10.448 RON | 38.931 RON | 37.345 RON | 35.381 RON | 39.436 RON |
| Capital subscris varsat | 474 RON | 474 RON | 474 RON | 474 RON | 474 RON | 474 RON | 474 RON | 474 RON | — | 474 RON | 474 RON | 474 RON | 474 RON | 474 RON | 474 RON | 474 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 1.455 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.457 lei.
Achizitii directe
2 contracte
1.455 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 12:27).