GABY'S STUDIO SRL
- GABYS STUDIO SRLdenumire anterioara, fara perioada cunoscuta
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 119.958 RON | — | 20 RON | -119.938 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -17.299 RON | 119.958 RON | — | 20 RON |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cheltuieli totale |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| -119.938 RON |
| — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 119.957 RON | 17.214 RON | 104 RON | -102.639 RON | — |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 119.957 RON | 17.214 RON | 104 RON | -102.639 RON | — |
| 2010 | — | -2.093 RON | 119.957 RON | 17.214 RON | 104 RON | -102.639 RON | — |
| 2009 | — | -1.046 RON | 117.891 RON | 17.214 RON | 130 RON | -100.547 RON | — |
| 2008 | — | -6.941 RON | 117.040 RON | 17.378 RON | 162 RON | -99.500 RON | — |
| — |
| 17.299 RON |
| — |
| — |
| 626 RON |
| 1.046 RON |
| 6.941 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 17.299 RON | 0 RON | 0 RON | 626 RON | 1.046 RON | 6.941 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 17.299 RON | 0 RON | 0 RON | 2.093 RON | 1.046 RON | 6.941 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 17.214 RON | 17.214 RON | 17.214 RON | 17.214 RON | 17.378 RON |
| Active circulante | 20 RON | 20 RON | 104 RON | 104 RON | 104 RON | 130 RON | 162 RON |
| Stocuri | — | — | 84 RON | 84 RON | 84 RON | 84 RON | 84 RON |
| Casa si conturi la banci | 20 RON | 20 RON | 20 RON | 20 RON | 20 RON | 46 RON | 78 RON |
| Datorii totale | 119.958 RON | 119.958 RON | 119.957 RON | 119.957 RON | 119.957 RON | 117.891 RON | 117.040 RON |
| Capitaluri proprii | -119.938 RON | -119.938 RON | -102.639 RON | -102.639 RON | -102.639 RON | -100.547 RON | -99.500 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 25% |
| persoană | 75% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.