ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 653.424 RON | 45.719 RON | 51.515 RON | 113.994 RON | 178.569 RON | 241.048 RON | 3 |
| 2024 | 595.254 RON | 2.018 RON | 26.328 RON | 132.244 RON | 139.414 RON | 245.330 RON | 3 |
| 2023 | 578.290 RON | 55.129 RON | 16.767 RON | 107.417 RON | 166.791 RON | 257.441 RON | 2 |
| 2022 | 523.219 RON | 60.488 RON | 10.726 RON | 109.352 RON | 163.469 RON | 262.095 RON | 2 |
| 2021 | 445.474 RON | 46.142 RON | 18.036 RON | 67.738 RON | 183.521 RON | 233.223 RON | 2 |
| 2020 | 463.930 RON | 43.727 RON | 20.082 RON | 99.242 RON | 107.921 RON | 187.081 RON | 2 |
| 2019 | 441.609 RON | 31.785 RON | 39.332 RON | 121.602 RON | 88.452 RON | 170.722 RON | 2 |
| 2018 | 427.709 RON | 17.842 RON | 37.078 RON | 88.700 RON | 87.315 RON | 138.937 RON | 2 |
| 2017 | 391.823 RON | 20.555 RON | 11.437 RON | 69.291 RON | 119.530 RON | 177.384 RON | 2 |
| 2016 | 462.451 RON | 33.964 RON | 16.729 RON | 81.178 RON | 126.280 RON | 190.729 RON | 2 |
| 2015 | 410.451 RON | 21.412 RON | 59.152 RON | 76.759 RON | 159.685 RON | 178.176 RON | 2 |
| 2014 | 371.550 RON | -3.416 RON | 61.073 RON | 68.374 RON | 146.754 RON | 156.763 RON | 2 |
| 2013 | 298.000 RON | -14.063 RON | 28.330 RON | 28.258 RON | 156.849 RON | 160.179 RON | 2 |
| 2012 | 358.697 RON | 9.897 RON | 26.144 RON | 56.615 RON | 134.692 RON | 174.242 RON | 2 |
| 2011 | 347.108 RON | 4.090 RON | 71.589 RON | 90.412 RON | 142.600 RON | 164.245 RON | 2 |
| 2010 | 616.129 RON | 88.593 RON | 146.227 RON | 127.153 RON | 186.514 RON | 167.440 RON | 2 |
| 2009 | 519.410 RON | 25.069 RON | 59.799 RON | 51.309 RON | 87.337 RON | 78.847 RON | 2 |
| 2008 | 819.929 RON | 21.840 RON | 114.080 RON | 81.738 RON | 85.615 RON | 53.778 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 653.424 RON | 595.254 RON | 578.290 RON | 523.219 RON | 445.474 RON | 463.930 RON | 441.609 RON | 427.709 RON | 391.823 RON | 462.451 RON | 410.451 RON | 371.550 RON | 298.000 RON | 358.697 RON | 347.108 RON | 616.129 RON | 519.410 RON | 819.929 RON |
| Venituri totale | 655.654 RON | 596.583 RON | 582.268 RON | 524.631 RON | 445.474 RON | 464.095 RON | 472.899 RON | 433.124 RON | 401.206 RON | 463.025 RON | 474.101 RON | 371.555 RON | 299.269 RON | 359.860 RON | 351.733 RON | 632.088 RON | 549.203 RON | 819.951 RON |
| Cheltuieli totale | 600.989 RON | 582.067 RON | 521.852 RON | 459.439 RON | 395.380 RON | 416.024 RON | 436.853 RON | 410.913 RON | 376.326 RON | 421.002 RON | 446.364 RON | 371.391 RON | 312.501 RON | 347.836 RON | 346.968 RON | 528.466 RON | 518.401 RON | 793.923 RON |
| Profit brut | 54.665 RON | 14.516 RON | 60.416 RON | 65.192 RON | 50.094 RON | 48.071 RON | 36.046 RON | 22.211 RON | 24.880 RON | 42.023 RON | 27.737 RON | 164 RON | 0 RON | 12.024 RON | 4.765 RON | 103.622 RON | 30.802 RON | 26.028 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 13.232 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 45.719 RON | 2.018 RON | 55.129 RON | 60.488 RON | 46.142 RON | 43.727 RON | 31.785 RON | 17.842 RON | 20.555 RON | 33.964 RON | 21.412 RON | 0 RON | 0 RON | 9.897 RON | 4.090 RON | 88.593 RON | 25.069 RON | 21.840 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.416 RON | 14.063 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 113.994 RON | 132.244 RON | 107.417 RON | 109.352 RON | 67.738 RON | 99.242 RON | 121.602 RON | 88.700 RON | 69.291 RON | 81.178 RON | 76.759 RON | 68.374 RON | 28.258 RON | 56.615 RON | 90.412 RON | 127.153 RON | 51.309 RON | 81.738 RON |
| Active circulante | 178.569 RON | 139.414 RON | 166.791 RON | 163.469 RON | 183.521 RON | 107.921 RON | 88.452 RON | 87.315 RON | 119.530 RON | 126.280 RON | 159.685 RON | 146.754 RON | 156.849 RON | 134.692 RON | 142.600 RON | 186.514 RON | 87.337 RON | 85.615 RON |
| Stocuri | 14.447 RON | 34.095 RON | 46.030 RON | 25.068 RON | 29.410 RON | 39.967 RON | 18.536 RON | 31.955 RON | 33.340 RON | 24.404 RON | 39.002 RON | 73.527 RON | 83.550 RON | 91.912 RON | 102.617 RON | 75.624 RON | 33.521 RON | 60.555 RON |
| Creante | 20.146 RON | 23.868 RON | 27.373 RON | 23.630 RON | 20.329 RON | 16.700 RON | 48.157 RON | 31.477 RON | 15.886 RON | 6.467 RON | 7.323 RON | 10.229 RON | 15.155 RON | 37.076 RON | 27.967 RON | 57.328 RON | 27.905 RON | 8.340 RON |
| Casa si conturi la banci | 143.976 RON | 81.451 RON | 93.388 RON | 114.771 RON | 133.782 RON | 51.254 RON | 21.759 RON | 23.883 RON | 70.304 RON | 95.409 RON | 113.360 RON | 62.998 RON | 58.144 RON | 5.704 RON | 12.016 RON | 53.562 RON | 25.911 RON | 16.720 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 884 RON | 2.708 RON | 3.402 RON | 9.079 RON | 2.822 RON | — | — | 505 RON |
| Datorii totale | 51.515 RON | 26.328 RON | 16.767 RON | 10.726 RON | 18.036 RON | 20.082 RON | 39.332 RON | 37.078 RON | 11.437 RON | 16.729 RON | 59.152 RON | 61.073 RON | 28.330 RON | 26.144 RON | 71.589 RON | 146.227 RON | 59.799 RON | 114.080 RON |
| Capitaluri proprii | 241.048 RON | 245.330 RON | 257.441 RON | 262.095 RON | 233.223 RON | 187.081 RON | 170.722 RON | 138.937 RON | 177.384 RON | 190.729 RON | 178.176 RON | 156.763 RON | 160.179 RON | 174.242 RON | 164.245 RON | 167.440 RON | 78.847 RON | 53.778 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3 contracte atribuite, in valoare de 26.707 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
26.707 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.234.195 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 03:53).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.