| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 213.186 RON | -22.730 RON | 39.363 RON | 0 RON | 80.998 RON | 41.635 RON | 1 |
| 2024 | 297.895 RON | -5.196 RON | 25.159 RON | — | 94.174 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 69.015 RON |
| 1 |
| 2023 | 117.384 RON | -24.280 RON | 46.636 RON | — | 120.847 RON | 74.211 RON | 1 |
| 2022 | 290.783 RON | 36.091 RON | 44.252 RON | — | 177.743 RON | 133.491 RON | 1 |
| 2021 | 288.576 RON | 80.364 RON | 43.867 RON | — | 285.175 RON | 241.308 RON | 1 |
| 2020 | 35.080 RON | -1.460 RON | 7.705 RON | — | 204.644 RON | 187.260 RON | — |
| 2019 | 295.431 RON | 57.205 RON | 13.126 RON | — | 201.846 RON | 188.720 RON | 2 |
| 2018 | 294.315 RON | 61.868 RON | 23.183 RON | — | 154.698 RON | 131.515 RON | 2 |
| 2017 | — | -47.773 RON | 33.789 RON | — | 103.437 RON | 69.648 RON | 1 |
| 2016 | 330.030 RON | 76.671 RON | 35.684 RON | — | 153.105 RON | 117.421 RON | 1 |
| 2015 | 203.682 RON | 15.224 RON | 81.853 RON | 291 RON | 122.311 RON | 40.749 RON | 1 |
| 2014 | 139.179 RON | 6.013 RON | 95.765 RON | 291 RON | 121.000 RON | 25.526 RON | 1 |
| 2013 | 136.795 RON | 6.065 RON | 101.100 RON | 291 RON | 120.322 RON | 19.513 RON | 2 |
| 2012 | 184.348 RON | 53.460 RON | 126.191 RON | 291 RON | 139.348 RON | 13.448 RON | 2 |
| 2011 | 63.835 RON | -33.062 RON | 256.156 RON | 291 RON | 206.938 RON | -40.013 RON | 3 |
| 2010 | 164.097 RON | -46.389 RON | 261.725 RON | 291 RON | 245.569 RON | -6.951 RON | 4 |
| 2009 | 228.574 RON | -13.542 RON | 248.909 RON | 34.716 RON | 243.928 RON | 39.438 RON | 4 |
| 2008 | 236.784 RON | -3.258 RON | 262.421 RON | 44.017 RON | 181.292 RON | -27.020 RON | 4 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 213.186 RON | 297.895 RON | 117.384 RON | 290.783 RON | 288.576 RON | 35.080 RON | 295.431 RON | 294.315 RON | — | 330.030 RON | 203.682 RON | 139.179 RON | 136.795 RON | 184.348 RON | 63.835 RON | 164.097 RON | 228.574 RON | 236.784 RON |
| Venituri totale | 213.686 RON | 297.911 RON | 117.384 RON | 290.791 RON | 298.246 RON | 35.080 RON | 295.431 RON | 294.315 RON | 0 RON | 365.756 RON | 203.682 RON | 139.179 RON | 136.795 RON | 203.674 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 234.321 RON | 298.464 RON | 140.572 RON | 250.481 RON | 216.562 RON | 35.875 RON | 235.248 RON | 229.609 RON | 47.844 RON | 282.983 RON | 182.348 RON | 128.991 RON | 126.907 RON | 150.214 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.310 RON | 81.684 RON | 0 RON | 60.183 RON | 64.706 RON | 0 RON | 82.773 RON | 21.334 RON | 10.188 RON | 9.888 RON | 53.460 RON | ||||
| Pierdere bruta | 20.635 RON | 553 RON | 23.188 RON | 0 RON | 0 RON | 795 RON | 0 RON | 0 RON | 47.844 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 36.091 RON | 80.364 RON | 0 RON | 57.205 RON | 61.868 RON | 0 RON | 76.671 RON | 15.224 RON | 6.013 RON | 6.065 RON | 53.460 RON | ||||
| Pierdere neta | 22.730 RON | 5.196 RON | 24.280 RON | 0 RON | 0 RON | 1.460 RON | 0 RON | 0 RON | 47.773 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 291 RON | 291 RON | 291 RON | 291 RON | ||||
| Active circulante | 80.998 RON | 94.174 RON | 120.847 RON | 177.743 RON | 285.175 RON | 204.644 RON | 201.846 RON | 154.698 RON | 103.437 RON | 153.105 RON | 122.311 RON | 121.000 RON | 120.322 RON | 139.348 RON | ||||
| Stocuri | 61.466 RON | 96.498 RON | 37.137 RON | 6.110 RON | 14.210 RON | 16.187 RON | 21.383 RON | 56.871 RON | 56.323 RON | 15.945 RON | 104.677 RON | 93.545 RON | 100.386 RON | 101.933 RON | ||||
| Creante | 10.109 RON | 12.751 RON | 57.743 RON | 155.243 RON | 152.811 RON | 173.923 RON | 172.138 RON | 83.659 RON | 23.973 RON | 124.587 RON | 9.319 RON | 26.053 RON | 15.789 RON | 35.560 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 9.423 RON | -15.075 RON | 25.967 RON | 16.390 RON | 118.154 RON | 14.534 RON | 8.325 RON | 14.168 RON | 23.141 RON | 12.573 RON | 8.315 RON | 1.402 RON | 4.147 RON | 1.855 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 8.914 RON | |||
| Datorii totale | 39.363 RON | 25.159 RON | 46.636 RON | 44.252 RON | 43.867 RON | 7.705 RON | 13.126 RON | 23.183 RON | 33.789 RON | 35.684 RON | 81.853 RON | 95.765 RON | 101.100 RON | 126.191 RON | ||||
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | 9.679 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | |||
| Capitaluri proprii | 41.635 RON | 69.015 RON | 74.211 RON | 133.491 RON | 241.308 RON | 187.260 RON | 188.720 RON | 131.515 RON | 69.648 RON | 117.421 RON | 40.749 RON | 25.526 RON | 19.513 RON | 13.448 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 81.000 RON | 81.000 RON | 81.000 RON | 81.000 RON | 81.000 RON | 81.000 RON | 81.000 RON | 81.000 RON | 81.000 RON | 81.000 RON | — | 81.000 RON | 81.000 RON | 81.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
com. Ciurila, satul Sălicea
| 63.835 RON |
| 172.500 RON |
| 228.574 RON |
| 241.419 RON |
| 96.897 RON |
| 214.014 RON |
| 237.783 RON |
| 244.677 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 33.062 RON |
| 41.514 RON |
| 9.209 RON |
| 3.258 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 33.062 RON |
| 46.389 RON |
| 13.542 RON |
| 3.258 RON |
| 291 RON |
| 291 RON |
| 34.716 RON |
| 44.017 RON |
| 206.938 RON |
| 245.569 RON |
| 243.928 RON |
| 181.292 RON |
| 195.732 RON |
| 230.736 RON |
| 233.000 RON |
| 173.626 RON |
| 7.501 RON |
| 8.813 RON |
| 9.188 RON |
| 7.106 RON |
| 3.705 RON |
| 6.020 RON |
| 1.740 RON |
| 560 RON |
| 8.914 RON |
| 9.703 RON |
| 10.092 RON |
| 256.156 RON |
| 261.725 RON |
| 248.909 RON |
| 262.421 RON |
| — |
| — |
| — |
| -40.013 RON |
| -6.951 RON |
| 39.438 RON |
| -27.020 RON |
| 81.000 RON |
| 81.000 RON |
| 81.000 RON |
| 1.000 RON |
| 4 |
| 4 |
| 4 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.