HOSPITALITY INVESTMENT THROUGH TRUST SRL
- BEXLEY TRADING SRLdenumire anterioara, fara perioada cunoscuta
- J29/873/1999PRAHOVAdin 10.11.1999
- J40/9483/2003BUCURESTIdin 11.07.2003in vigoare
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 RON | -137.105 RON | 6.584.351 RON | 36.445 RON | 17.254 RON | -6.530.652 RON | — |
| 2020 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|
| 0 RON |
| — |
| 2016 | — | -87.112 RON | 10.887.783 RON | 8.643.878 RON | 39.528 RON | -2.204.377 RON | 1 |
| 2015 | 1.342.390 RON | 451.272 RON | 10.852.009 RON | 8.643.878 RON | 90.867 RON | -2.117.264 RON | 6 |
| 2014 | 1.215.365 RON | 336.354 RON | 11.489.606 RON | 8.643.878 RON | 277.192 RON | -2.568.536 RON | 6 |
| 2013 | 1.465.907 RON | 401.428 RON | 11.616.818 RON | 8.643.878 RON | 68.049 RON | -2.904.891 RON | 6 |
| 2012 | 1.691.105 RON | 272.746 RON | 12.103.049 RON | 8.643.878 RON | 152.853 RON | -3.306.318 RON | 7 |
| 2011 | 1.553.926 RON | 224.564 RON | 12.413.261 RON | 8.643.878 RON | 190.319 RON | -3.579.064 RON | 12 |
| 2010 | 713.951 RON | -684.864 RON | 12.468.352 RON | 8.635.328 RON | 29.396 RON | -3.803.628 RON | 8 |
| 2009 | — | -1.575.704 RON | 11.805.798 RON | 8.636.598 RON | 50.435 RON | -3.118.765 RON | 3 |
| 2008 | — | -1.599.545 RON | 10.698.582 RON | 8.734.907 RON | 420.424 RON | -1.543.060 RON | 4 |
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | — | 1.342.390 RON | 1.215.365 RON | 1.465.907 RON | 1.691.105 RON | 1.553.926 RON | 713.951 RON | — | — |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 208.944 RON | 1.610.645 RON | 1.507.331 RON | 1.951.295 RON | 2.137.067 RON | 2.202.351 RON | 1.355.455 RON | 122.644 RON | 23.296 RON |
| Cheltuieli totale | 137.105 RON | 0 RON | 296.056 RON | 1.159.373 RON | 1.170.977 RON | 1.549.867 RON | 1.864.321 RON | 1.977.787 RON | 2.038.669 RON | 1.696.881 RON | 1.622.841 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 451.272 RON | 336.354 RON | 401.428 RON | 272.746 RON | 224.564 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 137.105 RON | 0 RON | 87.112 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 683.214 RON | 1.574.237 RON | 1.599.545 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 451.272 RON | 336.354 RON | 401.428 RON | 272.746 RON | 224.564 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 137.105 RON | 0 RON | 87.112 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 684.864 RON | 1.575.704 RON | 1.599.545 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 36.445 RON | — | 8.643.878 RON | 8.643.878 RON | 8.643.878 RON | 8.643.878 RON | 8.643.878 RON | 8.643.878 RON | 8.635.328 RON | 8.636.598 RON | 8.734.907 RON |
| Active circulante | 17.254 RON | — | 39.528 RON | 90.867 RON | 277.192 RON | 68.049 RON | 152.853 RON | 190.319 RON | 29.396 RON | 50.435 RON | 420.424 RON |
| Stocuri | 2.727 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | -245.907 RON | — | 38.162 RON | 86.616 RON | 259.942 RON | 60.579 RON | 131.623 RON | 57.020 RON | 11.142 RON | 44.837 RON | 62.919 RON |
| Casa si conturi la banci | 260.434 RON | — | 1.366 RON | 4.251 RON | 17.250 RON | 7.470 RON | 21.230 RON | 133.299 RON | 18.254 RON | 5.598 RON | 357.505 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 191 RON |
| Datorii totale | 6.584.351 RON | 0 RON | 10.887.783 RON | 10.852.009 RON | 11.489.606 RON | 11.616.818 RON | 12.103.049 RON | 12.413.261 RON | 12.468.352 RON | 11.805.798 RON | 10.698.582 RON |
| Capitaluri proprii | -6.530.652 RON | 0 RON | -2.204.377 RON | -2.117.264 RON | -2.568.536 RON | -2.904.891 RON | -3.306.318 RON | -3.579.064 RON | -3.803.628 RON | -3.118.765 RON | -1.543.060 RON |
| Capital subscris varsat | 7.000.000 RON | — | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | 6 | 6 | 6 | 7 | 12 | 8 | 3 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.