Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 136.076 RON | 73.106 RON | 98.196 RON | — | 468.517 RON | 370.321 RON | — |
| 2015 | 104.554 RON | 41.093 RON | 58.047 RON | 232 RON | 355.029 RON |
| Indicator | 2016 | 2015 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 136.076 RON |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 297.214 RON |
| — |
| 2011 | 133.004 RON | 52.863 RON | 71.707 RON | 1.508 RON | 230.465 RON | 160.266 RON | 1 |
| 2010 | 120.327 RON | 53.084 RON | 61.183 RON | 1.827 RON | 166.759 RON | 107.403 RON | 1 |
| 2009 | 119.912 RON | 50.180 RON | 52.825 RON | 2.147 RON | 104.997 RON | 54.319 RON | 1 |
| 2008 | 58.660 RON | 16.883 RON | 45.742 RON | 2.466 RON | 47.415 RON | 4.139 RON | 1 |
| 104.554 RON |
| 133.004 RON |
| 120.327 RON |
| 119.912 RON |
| 58.660 RON |
| Venituri totale | 136.076 RON | 104.554 RON | 133.202 RON | 120.330 RON | 119.912 RON | 58.660 RON |
| Cheltuieli totale | 58.888 RON | 60.324 RON | 70.270 RON | 63.368 RON | 66.135 RON | 40.311 RON |
| Profit brut | 77.188 RON | 44.230 RON | 62.932 RON | 56.962 RON | 53.777 RON | 18.349 RON |
| Profit net | 73.106 RON | 41.093 RON | 52.863 RON | 53.084 RON | 50.180 RON | 16.883 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 232 RON | 1.508 RON | 1.827 RON | 2.147 RON | 2.466 RON |
| Active circulante | 468.517 RON | 355.029 RON | 230.465 RON | 166.759 RON | 104.997 RON | 47.415 RON |
| Creante | 385.786 RON | 298.349 RON | 228.410 RON | 163.355 RON | 100.587 RON | 45.905 RON |
| Casa si conturi la banci | 82.731 RON | 56.680 RON | 2.055 RON | 3.404 RON | 4.410 RON | 1.510 RON |
| Datorii totale | 98.196 RON | 58.047 RON | 71.707 RON | 61.183 RON | 52.825 RON | 45.742 RON |
| Capitaluri proprii | 370.321 RON | 297.214 RON | 160.266 RON | 107.403 RON | 54.319 RON | 4.139 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sectorul 5
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.