| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.106.600 RON | 57.358 RON | 418.433 RON | 24.191 RON | 709.002 RON | 316.562 RON | 0 |
| 2024 | 1.196.351 RON | 48.876 RON | 476.266 RON | 22.557 RON | 788.888 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
comuna Afumaţi, sat Afumaţi
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 336.981 RON |
| — |
| 2023 | 981.269 RON | 43.739 RON | 413.518 RON | 20.348 RON | 722.952 RON | 331.584 RON | — |
| 2022 | 1.530.428 RON | 63.627 RON | 430.375 RON | 20.348 RON | 728.679 RON | 320.454 RON | 1 |
| 2021 | 1.318.096 RON | 7.153 RON | 365.558 RON | 20.348 RON | 705.498 RON | 362.090 RON | 1 |
| 2020 | 1.999.531 RON | 74.301 RON | 245.301 RON | — | 652.870 RON | 407.569 RON | 1 |
| 2019 | 2.120.367 RON | 50.741 RON | 56.054 RON | — | 389.042 RON | 333.268 RON | 1 |
| 2018 | 2.446.821 RON | 59.027 RON | 28.668 RON | — | 384.879 RON | 356.211 RON | 1 |
| 2017 | 1.960.303 RON | 51.987 RON | 83.840 RON | — | 412.603 RON | 328.763 RON | 1 |
| 2016 | 1.770.986 RON | 99.109 RON | 74.178 RON | -1.726 RON | 394.786 RON | 318.882 RON | — |
| 2015 | 1.797.157 RON | 56.930 RON | 46.636 RON | -1.664 RON | 420.178 RON | 371.878 RON | — |
| 2014 | 2.077.254 RON | 54.026 RON | 175.069 RON | 22.641 RON | 466.831 RON | 314.948 RON | — |
| 2013 | 1.965.935 RON | 19.208 RON | 274.255 RON | 52.000 RON | 483.177 RON | 260.922 RON | 0 |
| 2012 | 2.086.767 RON | 3.945 RON | 230.612 RON | 72.740 RON | 399.586 RON | 241.714 RON | 0 |
| 2011 | 2.580.210 RON | 2.083 RON | 496.879 RON | 92.513 RON | 636.879 RON | 237.769 RON | — |
| 2010 | 2.413.550 RON | 8.359 RON | 1.857.766 RON | 21.699 RON | 2.071.753 RON | 235.686 RON | — |
| 2009 | 3.163.333 RON | 20.987 RON | 1.664.715 RON | 49.344 RON | 1.842.697 RON | 227.326 RON | — |
| 2008 | 3.933.399 RON | 58.697 RON | 1.504.947 RON | 75.764 RON | 1.635.523 RON | 206.340 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.106.600 RON | 1.196.351 RON | 981.269 RON | 1.530.428 RON | 1.318.096 RON | 1.999.531 RON | 2.120.367 RON | 2.446.821 RON | 1.960.303 RON | 1.770.986 RON | 1.797.157 RON | 2.077.254 RON | 1.965.935 RON | 2.086.767 RON | 2.580.210 RON | 2.413.550 RON | 3.163.333 RON | 3.933.399 RON |
| Venituri totale | 1.108.212 RON | 1.196.351 RON | 981.269 RON | 1.553.428 RON | 1.318.096 RON | 1.999.531 RON | 2.131.034 RON | 2.453.779 RON | 2.005.765 RON | 1.771.152 RON | 1.798.113 RON | 2.078.222 RON | 1.967.698 RON | 2.108.242 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 1.038.805 RON | 1.138.282 RON | 929.916 RON | 1.475.162 RON | 1.298.814 RON | 1.906.224 RON | 2.059.078 RON | 2.370.213 RON | 1.927.437 RON | 1.651.698 RON | 1.728.254 RON | 2.011.006 RON | 1.942.905 RON | 2.101.831 RON | ||||
| Profit brut | 69.407 RON | 58.069 RON | 51.353 RON | 78.266 RON | 19.282 RON | 93.307 RON | 71.956 RON | 83.566 RON | 78.328 RON | 119.454 RON | 69.859 RON | 67.216 RON | 24.793 RON | 6.411 RON | ||||
| Profit net | 57.358 RON | 48.876 RON | 43.739 RON | 63.627 RON | 7.153 RON | 74.301 RON | 50.741 RON | 59.027 RON | 51.987 RON | 99.109 RON | 56.930 RON | 54.026 RON | 19.208 RON | 3.945 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 24.191 RON | 22.557 RON | 20.348 RON | 20.348 RON | 20.348 RON | — | — | — | — | -1.726 RON | -1.664 RON | 22.641 RON | 52.000 RON | 72.740 RON | ||||
| Active circulante | 709.002 RON | 788.888 RON | 722.952 RON | 728.679 RON | 705.498 RON | 652.870 RON | 389.042 RON | 384.879 RON | 412.603 RON | 394.786 RON | 420.178 RON | 466.831 RON | 483.177 RON | 399.586 RON | ||||
| Stocuri | 25.165 RON | 12.634 RON | 10.837 RON | 29.643 RON | 23.662 RON | 20.042 RON | 21.879 RON | 29.797 RON | 29.158 RON | 31.220 RON | 27.244 RON | 60.915 RON | 85.002 RON | 109.364 RON | ||||
| Creante | 569.992 RON | 597.776 RON | 585.008 RON | 618.855 RON | 546.670 RON | 422.185 RON | 204.600 RON | 285.157 RON | 297.124 RON | 295.018 RON | 266.861 RON | 317.562 RON | 297.822 RON | 240.307 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 113.845 RON | 178.478 RON | 127.107 RON | 80.181 RON | 135.166 RON | 210.643 RON | 162.563 RON | 69.925 RON | 86.321 RON | 68.548 RON | 126.073 RON | 88.354 RON | 100.353 RON | 49.915 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 1.802 RON | 1.802 RON | 1.802 RON | 1.802 RON | 1.802 RON | — | 280 RON | — | — | — | — | 545 RON | — | — | ||||
| Datorii totale | 418.433 RON | 476.266 RON | 413.518 RON | 430.375 RON | 365.558 RON | 245.301 RON | 56.054 RON | 28.668 RON | 83.840 RON | 74.178 RON | 46.636 RON | 175.069 RON | 274.255 RON | 230.612 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 316.562 RON | 336.981 RON | 331.584 RON | 320.454 RON | 362.090 RON | 407.569 RON | 333.268 RON | 356.211 RON | 328.763 RON | 318.882 RON | 371.878 RON | 314.948 RON | 260.922 RON | 241.714 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 0 | 0 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 2.614.980 RON |
| 2.424.153 RON |
| 3.167.492 RON |
| 3.933.619 RON |
| 2.607.987 RON |
| 2.408.418 RON |
| 3.138.639 RON |
| 3.863.742 RON |
| 6.993 RON |
| 15.735 RON |
| 28.853 RON |
| 69.877 RON |
| 2.083 RON |
| 8.359 RON |
| 20.987 RON |
| 58.697 RON |
| 92.513 RON |
| 21.699 RON |
| 49.344 RON |
| 75.764 RON |
| 636.879 RON |
| 2.071.753 RON |
| 1.842.697 RON |
| 1.635.523 RON |
| 104.850 RON |
| 412.656 RON |
| 315.758 RON |
| 272.377 RON |
| 456.670 RON |
| 1.499.779 RON |
| 1.388.266 RON |
| 1.278.218 RON |
| 75.359 RON |
| 159.318 RON |
| 138.673 RON |
| 84.928 RON |
| 5.256 RON |
| — |
| — |
| — |
| 496.879 RON |
| 1.857.766 RON |
| 1.664.715 RON |
| 1.504.947 RON |
| 237.769 RON |
| 235.686 RON |
| 227.326 RON |
| 206.340 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| — |
| — |
| — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.