| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.881.519 RON | 180.089 RON | 794.045 RON | 234.506 RON | 1.341.664 RON | 782.125 RON | 13 |
| 2024 | 1.745.532 RON | 172.585 RON | 850.848 RON | 310.263 RON | 1.375.954 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 835.369 RON |
| 12 |
| 2023 | 1.921.715 RON | 302.454 RON | 1.015.284 RON | 446.125 RON | 1.777.273 RON | 1.208.114 RON | 14 |
| 2022 | 1.581.998 RON | 423.067 RON | 808.275 RON | 224.265 RON | 1.494.477 RON | 910.467 RON | 11 |
| 2021 | 1.454.840 RON | 468.426 RON | 1.389.899 RON | 156.758 RON | 2.170.233 RON | 937.092 RON | 9 |
| 2020 | 154.496 RON | 77.310 RON | 1.289.280 RON | 184.916 RON | 1.522.051 RON | 417.687 RON | 5 |
| 2019 | — | 19.368 RON | 1.109.229 RON | 173.943 RON | 1.189.083 RON | 253.797 RON | — |
| 2018 | 831.564 RON | 39.968 RON | 1.283.934 RON | 179.985 RON | 1.657.662 RON | 553.713 RON | 2 |
| 2017 | 766.529 RON | 66.894 RON | 914.979 RON | 192.807 RON | 1.255.651 RON | 533.479 RON | 5 |
| 2016 | — | -32.228 RON | 689.235 RON | 337.099 RON | 901.572 RON | 549.436 RON | — |
| 2015 | 5.010 RON | 682 RON | 690.029 RON | 364.718 RON | 933.175 RON | 607.864 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -17.953 RON | 689.656 RON | 366.254 RON | 928.177 RON | 604.775 RON | — |
| 2013 | 121 RON | -10.955 RON | 673.953 RON | 366.254 RON | 932.834 RON | 625.135 RON | 1 |
| 2012 | 10.447 RON | -17.966 RON | 654.383 RON | 366.254 RON | 924.219 RON | 636.090 RON | — |
| 2011 | 53.328 RON | -24.790 RON | 693.871 RON | 366.255 RON | 976.972 RON | 649.356 RON | 1 |
| 2010 | 69.678 RON | -107.500 RON | 701.686 RON | 372.655 RON | 1.003.177 RON | 674.146 RON | 1 |
| 2009 | 2.783.638 RON | 737.629 RON | 660.087 RON | 726.953 RON | 1.034.690 RON | 1.101.556 RON | 10 |
| 2008 | 1.375.835 RON | 219.180 RON | 2.092.528 RON | 1.614.719 RON | 841.736 RON | 363.927 RON | 14 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.881.519 RON | 1.745.532 RON | 1.921.715 RON | 1.581.998 RON | 1.454.840 RON | 154.496 RON | — | 831.564 RON | 766.529 RON | — | 5.010 RON | 0 RON | 121 RON | 10.447 RON | 53.328 RON | 69.678 RON | 2.783.638 RON | 1.375.835 RON |
| Venituri totale | 1.912.644 RON | 1.774.039 RON | 2.047.433 RON | 1.645.780 RON | 1.513.366 RON | 158.150 RON | 75.747 RON | 860.121 RON | 1.249.448 RON | 0 RON | 5.010 RON | 0 RON | 122 RON | 10.487 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 1.688.063 RON | 1.559.391 RON | 1.725.536 RON | 1.208.648 RON | 1.034.480 RON | 79.460 RON | 56.379 RON | 811.099 RON | 1.170.316 RON | 32.228 RON | 4.178 RON | 17.953 RON | 11.072 RON | 27.855 RON | ||||
| Profit brut | 224.581 RON | 214.648 RON | 321.897 RON | 437.132 RON | 478.886 RON | 78.690 RON | 19.368 RON | 49.022 RON | 79.132 RON | 0 RON | 832 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.228 RON | — | 17.953 RON | 10.950 RON | 17.368 RON | ||||
| Profit net | 180.089 RON | 172.585 RON | 302.454 RON | 423.067 RON | 468.426 RON | 77.310 RON | 19.368 RON | 39.968 RON | 66.894 RON | 0 RON | 682 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.228 RON | 0 RON | 17.953 RON | 10.955 RON | 17.966 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 234.506 RON | 310.263 RON | 446.125 RON | 224.265 RON | 156.758 RON | 184.916 RON | 173.943 RON | 179.985 RON | 192.807 RON | 337.099 RON | 364.718 RON | 366.254 RON | 366.254 RON | 366.254 RON | ||||
| Active circulante | 1.341.664 RON | 1.375.954 RON | 1.777.273 RON | 1.494.477 RON | 2.170.233 RON | 1.522.051 RON | 1.189.083 RON | 1.657.662 RON | 1.255.651 RON | 901.572 RON | 933.175 RON | 928.177 RON | 932.834 RON | 924.219 RON | ||||
| Stocuri | 83.466 RON | 51.713 RON | 65.579 RON | 46.411 RON | 110.030 RON | 661.942 RON | 20.614 RON | 322.989 RON | 328.643 RON | 121.634 RON | 121.634 RON | 119.226 RON | 69.321 RON | 68.021 RON | ||||
| Creante | 1.206.153 RON | 1.241.457 RON | 1.507.127 RON | 1.442.229 RON | 1.967.534 RON | 768.699 RON | 1.167.948 RON | 1.333.428 RON | 919.259 RON | 776.196 RON | 775.634 RON | 808.714 RON | 863.140 RON | 844.708 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 52.045 RON | 82.784 RON | 204.567 RON | 5.837 RON | 92.669 RON | 91.410 RON | 521 RON | 1.245 RON | 7.749 RON | 3.742 RON | 35.907 RON | 237 RON | 373 RON | 11.490 RON | ||||
| Datorii totale | 794.045 RON | 850.848 RON | 1.015.284 RON | 808.275 RON | 1.389.899 RON | 1.289.280 RON | 1.109.229 RON | 1.283.934 RON | 914.979 RON | 689.235 RON | 690.029 RON | 689.656 RON | 673.953 RON | 654.383 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 782.125 RON | 835.369 RON | 1.208.114 RON | 910.467 RON | 937.092 RON | 417.687 RON | 253.797 RON | 553.713 RON | 533.479 RON | 549.436 RON | 607.864 RON | 604.775 RON | 625.135 RON | 636.090 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 251.000 RON | 251.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | — | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 13 | 12 | 14 | 11 | 9 | 5 | — | 2 | 5 | — | — | — | 1 | — | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 61.265 RON |
| 74.363 RON |
| 3.180.220 RON |
| 2.288.733 RON |
| 86.055 RON |
| 175.413 RON |
| 2.303.861 RON |
| 2.049.145 RON |
| 0 RON |
| — |
| 876.359 RON |
| 239.588 RON |
| 24.790 RON |
| 101.050 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 737.629 RON |
| 219.180 RON |
| 24.790 RON |
| 107.500 RON |
| — |
| — |
| 366.255 RON |
| 372.655 RON |
| 726.953 RON |
| 1.614.719 RON |
| 976.972 RON |
| 1.003.177 RON |
| 1.034.690 RON |
| 841.736 RON |
| 73.005 RON |
| 84.082 RON |
| 49.945 RON |
| 132.352 RON |
| 847.685 RON |
| 902.385 RON |
| 802.044 RON |
| 694.242 RON |
| 56.282 RON |
| 16.710 RON |
| 182.701 RON |
| 15.142 RON |
| 693.871 RON |
| 701.686 RON |
| 660.087 RON |
| 2.092.528 RON |
| 649.356 RON |
| 674.146 RON |
| 1.101.556 RON |
| 363.927 RON |
| 250.000 RON |
| 250.000 RON |
| 250.000 RON |
| 250.000 RON |
| 1 |
| 10 |
| 14 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 99,6% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.