Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | 0 RON | 13.172 RON | — | 5.959 RON | -7.213 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 160.172 RON | 53.738 RON | 59.959 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2011 |
|---|
| -46.475 RON |
| — |
| 2019 | — | 0 RON | 160.172 RON | 53.738 RON | 59.959 RON | -46.475 RON | — |
| 2018 | — | 11.200 RON | 160.172 RON | 53.738 RON | 59.959 RON | -46.475 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 171.372 RON | 53.738 RON | 59.959 RON | -57.675 RON | — |
| 2016 | — | -2.408 RON | 171.372 RON | 53.738 RON | 59.959 RON | -57.675 RON | — |
| 2014 | 3.400 RON | -7.469 RON | 142.414 RON | 37.403 RON | 50.127 RON | -54.884 RON | — |
| 2013 | 7.600 RON | -8.957 RON | 141.508 RON | 47.863 RON | 49.496 RON | -44.149 RON | — |
| 2011 | 18.210 RON | 677 RON | 104.921 RON | 63.703 RON | 3.568 RON | -37.650 RON | — |
| 2010 | 53.496 RON | -36.935 RON | 110.279 RON | 60.522 RON | 329 RON | -49.428 RON | 1 |
| 2009 | 395.105 RON | -24.067 RON | 94.846 RON | 68.442 RON | 13.911 RON | -12.493 RON | 4 |
| 2008 | 588.617 RON | -136.992 RON | 125.129 RON | 107.767 RON | 23.033 RON | 11.574 RON | 5 |
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | 3.400 RON | 7.600 RON | 18.210 RON | 53.496 RON | 395.105 RON | 588.617 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.579 RON | 0 RON | 0 RON | 3.400 RON | 7.600 RON | 18.210 RON | 58.062 RON | 408.410 RON | 612.974 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 1.000 RON | — | 2.408 RON | 10.767 RON | 16.329 RON | 17.533 RON | 89.791 RON | 426.744 RON | 749.966 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.579 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 677 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.408 RON | 7.367 RON | 8.729 RON | 0 RON | 31.729 RON | 18.334 RON | 136.992 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.200 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 677 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.408 RON | 7.469 RON | 8.957 RON | 0 RON | 36.935 RON | 24.067 RON | 136.992 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 53.738 RON | 53.738 RON | 53.738 RON | 53.738 RON | 53.738 RON | 37.403 RON | 47.863 RON | 63.703 RON | 60.522 RON | 68.442 RON | 107.767 RON |
| Active circulante | 5.959 RON | 59.959 RON | 59.959 RON | 59.959 RON | 59.959 RON | 59.959 RON | 50.127 RON | 49.496 RON | 3.568 RON | 329 RON | 13.911 RON | 23.033 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 10.957 RON | 10.957 RON | — | — | 11.840 RON | 22.316 RON |
| Creante | 5.959 RON | 59.959 RON | 59.959 RON | 59.959 RON | 59.959 RON | 59.959 RON | 39.118 RON | 38.383 RON | 3.346 RON | 119 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | — | — | 52 RON | 156 RON | 222 RON | 210 RON | 2.071 RON | 717 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.903 RON |
| Datorii totale | 13.172 RON | 160.172 RON | 160.172 RON | 160.172 RON | 171.372 RON | 171.372 RON | 142.414 RON | 141.508 RON | 104.921 RON | 110.279 RON | 94.846 RON | 125.129 RON |
| Capitaluri proprii | -7.213 RON | -46.475 RON | -46.475 RON | -46.475 RON | -57.675 RON | -57.675 RON | -54.884 RON | -44.149 RON | -37.650 RON | -49.428 RON | -12.493 RON | 11.574 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 4 | 5 |
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.