ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Procedura deschisa la 18.11.2010
Notificare privind deschiderea procedurii de insolvenţă prin procedură generală · BPI 9798/2010
Tabel preliminar al creanţelor · BPI 1306/2011
Sentinţă de deschidere a procedurii falimentului în formă simplificată · BPI 7257/2011
Tabel definitiv al creanţelor · BPI 5564/2011
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -685.685 RON | 12.954.104 RON | 1.849.944 RON | 3.355.557 RON | -7.748.603 RON | 8 |
| 2024 | 630 RON | 55.914.632 RON | 57.410.641 RON | 1.835.482 RON | 48.512.240 RON | -7.062.919 RON | 9 |
| 2023 | 20.268 RON | -1.801.105 RON | 122.992.093 RON | 1.835.482 RON | 1.860.139 RON | -119.296.472 RON | 9 |
| 2022 | 175.473 RON | 31.778.816 RON | 164.935.059 RON | 1.835.482 RON | 45.604.210 RON | -117.495.367 RON | 10 |
| 2021 | 2.299 RON | -241.376 RON | 165.316.308 RON | 1.821.785 RON | 14.220.340 RON | -149.274.183 RON | 10 |
| 2020 | 0 RON | -365.308 RON | 165.626.397 RON | 1.821.785 RON | 14.771.806 RON | -149.032.806 RON | 10 |
| 2019 | 6.421 RON | -236.120 RON | 166.095.585 RON | 1.824.392 RON | 15.603.694 RON | -148.667.499 RON | 10 |
| 2018 | 0 RON | -653.090 RON | 166.643.860 RON | 1.824.392 RON | 16.463.743 RON | -148.569.517 RON | — |
| 2017 | 0 RON | -66.435 RON | 168.284.990 RON | 1.824.281 RON | 18.758.075 RON | -147.916.426 RON | 15 |
| 2016 | 0 RON | -680.784 RON | 169.382.090 RON | 1.824.281 RON | 19.921.610 RON | -147.849.991 RON | — |
| 2015 | 116.525 RON | -507.760 RON | 169.352.515 RON | 1.824.281 RON | 20.572.805 RON | -147.169.221 RON | 15 |
| 2014 | 1.703 RON | -623.081 RON | 170.162.409 RON | 1.824.281 RON | 21.890.458 RON | -146.661.462 RON | 15 |
| 2013 | 3.512 RON | -604.970 RON | 170.653.295 RON | 1.824.281 RON | 21.874.113 RON | -147.168.693 RON | 14 |
| 2012 | 7.282 RON | 45.316 RON | 115.175.446 RON | 1.823.330 RON | 26.770.287 RON | -86.795.621 RON | — |
| 2011 | 5.355 RON | -726.230 RON | 113.885.285 RON | 1.823.129 RON | 25.435.044 RON | -86.840.904 RON | 25 |
| 2010 | 27.583.271 RON | -40.688.844 RON | 119.600.083 RON | 2.176.116 RON | 31.837.302 RON | -85.783.285 RON | 282 |
| 2009 | 28.718.686 RON | -8.877.628 RON | 131.675.246 RON | 84.943.162 RON | 44.071.960 RON | -44.533.262 RON | 292 |
| 2008 | 37.204.847 RON | -23.379.104 RON | 127.916.762 RON | 98.733.495 RON | 45.291.844 RON | -31.055.545 RON | 436 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 630 RON | 20.268 RON | 175.473 RON | 2.299 RON | 0 RON | 6.421 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 116.525 RON | 1.703 RON | 3.512 RON | 7.282 RON | 5.355 RON | 27.583.271 RON | 28.718.686 RON | 37.204.847 RON |
| Venituri totale | 1.599.582 RON | 58.483.209 RON | 344.313 RON | 32.620.072 RON | 306.950 RON | 204.780 RON | 225.901 RON | 214.989 RON | 816.609 RON | 59.245 RON | 120.390 RON | 27.344 RON | 197.841 RON | 1.210.435 RON | 373.585 RON | 74.448.366 RON | 35.030.625 RON | 45.027.721 RON |
| Cheltuieli totale | 2.285.267 RON | 2.568.577 RON | 2.145.418 RON | 841.256 RON | 548.326 RON | 570.088 RON | 462.021 RON | 868.079 RON | 883.044 RON | 740.029 RON | 628.150 RON | 650.425 RON | 802.811 RON | 1.165.119 RON | 1.099.815 RON | 115.115.210 RON | 43.893.586 RON | 68.406.825 RON |
| Profit brut | 0 RON | 55.914.632 RON | 0 RON | 31.778.816 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 45.316 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 685.685 RON | 0 RON | 1.801.105 RON | 0 RON | 241.376 RON | 365.308 RON | 236.120 RON | 653.090 RON | 66.435 RON | 680.784 RON | 507.760 RON | 623.081 RON | 604.970 RON | 0 RON | 726.230 RON | 40.666.844 RON | 8.862.961 RON | 23.379.104 RON |
| Profit net | 0 RON | 55.914.632 RON | 0 RON | 31.778.816 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 45.316 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 685.685 RON | 0 RON | 1.801.105 RON | 0 RON | 241.376 RON | 365.308 RON | 236.120 RON | 653.090 RON | 66.435 RON | 680.784 RON | 507.760 RON | 623.081 RON | 604.970 RON | 0 RON | 726.230 RON | 40.688.844 RON | 8.877.628 RON | 23.379.104 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.849.944 RON | 1.835.482 RON | 1.835.482 RON | 1.835.482 RON | 1.821.785 RON | 1.821.785 RON | 1.824.392 RON | 1.824.392 RON | 1.824.281 RON | 1.824.281 RON | 1.824.281 RON | 1.824.281 RON | 1.824.281 RON | 1.823.330 RON | 1.823.129 RON | 2.176.116 RON | 84.943.162 RON | 98.733.495 RON |
| Active circulante | 3.355.557 RON | 48.512.240 RON | 1.860.139 RON | 45.604.210 RON | 14.220.340 RON | 14.771.806 RON | 15.603.694 RON | 16.463.743 RON | 18.758.075 RON | 19.921.610 RON | 20.572.805 RON | 21.890.458 RON | 21.874.113 RON | 26.770.287 RON | 25.435.044 RON | 31.837.302 RON | 44.071.960 RON | 45.291.844 RON |
| Stocuri | 85.555 RON | 550.741 RON | 566.092 RON | 565.682 RON | 742.408 RON | 742.565 RON | 745.190 RON | 752.587 RON | 755.848 RON | 754.414 RON | 764.725 RON | 772.904 RON | 772.490 RON | 779.510 RON | 1.159.712 RON | 1.169.792 RON | 12.505.824 RON | 15.894.861 RON |
| Creante | 1.135.958 RON | 1.024.068 RON | 620.092 RON | 325.992 RON | 13.048.961 RON | 13.634.654 RON | 13.775.820 RON | 14.811.295 RON | 15.830.893 RON | 17.243.629 RON | 18.934.769 RON | 19.728.002 RON | 20.752.047 RON | 23.740.223 RON | 23.194.667 RON | 28.453.745 RON | 28.695.520 RON | 26.635.038 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.134.044 RON | 46.937.431 RON | 673.955 RON | 44.712.536 RON | 428.971 RON | 394.587 RON | 1.082.684 RON | 899.861 RON | 2.171.334 RON | 1.923.567 RON | 873.311 RON | 1.389.552 RON | 349.576 RON | 2.250.554 RON | 1.080.665 RON | 2.213.765 RON | 2.870.616 RON | 2.761.945 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | 116.354 RON | 116.354 RON | 116.354 RON | 116.354 RON | 116.354 RON | 116.354 RON | 116.354 RON | 116.354 RON | 133.526 RON | 193.878 RON | 256.768 RON |
| Datorii totale | 12.954.104 RON | 57.410.641 RON | 122.992.093 RON | 164.935.059 RON | 165.316.308 RON | 165.626.397 RON | 166.095.585 RON | 166.643.860 RON | 168.284.990 RON | 169.382.090 RON | 169.352.515 RON | 170.162.409 RON | 170.653.295 RON | 115.175.446 RON | 113.885.285 RON | 119.600.083 RON | 131.675.246 RON | 127.916.762 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | — | — | — | — | 330.146 RON | 330.146 RON | 330.146 RON | 330.146 RON | 330.146 RON | 330.146 RON | 330.146 RON | 330.146 RON | 330.146 RON | 42.067.016 RON | 47.420.890 RON |
| Capitaluri proprii | -7.748.603 RON | -7.062.919 RON | -119.296.472 RON | -117.495.367 RON | -149.274.183 RON | -149.032.806 RON | -148.667.499 RON | -148.569.517 RON | -147.916.426 RON | -147.849.991 RON | -147.169.221 RON | -146.661.462 RON | -147.168.693 RON | -86.795.621 RON | -86.840.904 RON | -85.783.285 RON | -44.533.262 RON | -31.055.545 RON |
| Capital subscris varsat | 204.362 RON | 204.362 RON | 204.362 RON | 204.362 RON | 204.362 RON | 204.362 RON | 204.362 RON | 204.362 RON | 204.362 RON | 204.362 RON | 204.362 RON | 204.362 RON | 204.363 RON | 204.363 RON | 204.363 RON | 204.363 RON | 335.588 RON | 8.564.950 RON |
| Patrimoniu regie | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 255.063 RON | — | — | — | — | — |
| Nr. mediu salariati | 8 | 9 | 9 | 10 | 10 | 10 | 10 | — | 15 | — | 15 | 15 | 14 | — | 25 | 282 | 292 | 436 |
Firma apare si pe latura de cumparator, in 2 proceduri: 2 achizitii directe, 0 offline, 0 licitatii publice.
Numerele astea nu se aduna cu cele de mai sus: acolo firma vinde, aici cumpara.