ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -17.591 RON | 380.604 RON | 30.384 RON | 8.530 RON | -341.690 RON | 0 |
| 2024 | — | -21.703 RON | 380.474 RON | 44.340 RON | 10.552 RON | -324.099 RON | — |
| 2023 | — | -23.618 RON | 379.232 RON | 58.304 RON | 10.580 RON | -302.389 RON | — |
| 2022 | 20.316 RON | -10.251 RON | 371.574 RON | 73.810 RON | 17.881 RON | -278.764 RON | 1 |
| 2021 | 28.118 RON | -32.476 RON | 372.091 RON | 87.766 RON | 14.666 RON | -268.506 RON | 1 |
| 2020 | 100.738 RON | -86.457 RON | 366.661 RON | 100.269 RON | 27.199 RON | -236.030 RON | 3 |
| 2019 | 248.069 RON | -112.216 RON | 329.803 RON | 125.212 RON | 53.792 RON | -149.572 RON | 5 |
| 2018 | 357.727 RON | 12.880 RON | 295.337 RON | 138.365 RON | 118.360 RON | -37.356 RON | 5 |
| 2017 | 324.222 RON | -26.824 RON | 289.338 RON | 155.383 RON | 82.476 RON | -50.236 RON | 6 |
| 2016 | 439.537 RON | -29.714 RON | 252.646 RON | 169.660 RON | 58.727 RON | -23.412 RON | 8 |
| 2015 | 326.235 RON | -130.665 RON | 19.693 RON | 179.441 RON | 85.261 RON | 246.195 RON | 9 |
| 2014 | 302.524 RON | -114.402 RON | 32.431 RON | 217.806 RON | 189.473 RON | 376.860 RON | 9 |
| 2013 | 497.172 RON | -108.806 RON | 30.171 RON | 255.629 RON | 262.832 RON | 491.134 RON | 9 |
| 2012 | 402.218 RON | -293.847 RON | 25.274 RON | 298.652 RON | 323.147 RON | 599.941 RON | 10 |
| 2011 | 284.200 RON | -289.854 RON | 20.247 RON | 344.188 RON | 563.713 RON | 893.788 RON | 9 |
| 2010 | 507.642 RON | 2.140 RON | 16.879 RON | 332.093 RON | 861.730 RON | 1.183.642 RON | 13 |
| 2009 | 543.631 RON | -100.201 RON | 71.368 RON | 228.565 RON | 1.010.790 RON | 1.181.502 RON | 13 |
| 2008 | 1.691.152 RON | 400.140 RON | 282.692 RON | 246.390 RON | 1.317.539 RON | 1.290.575 RON | 13 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | 20.316 RON | 28.118 RON | 100.738 RON | 248.069 RON | 357.727 RON | 324.222 RON | 439.537 RON | 326.235 RON | 302.524 RON | 497.172 RON | 402.218 RON | 284.200 RON | 507.642 RON | 543.631 RON | 1.691.152 RON |
| Venituri totale | 550 RON | 0 RON | 27.211 RON | 20.318 RON | 28.237 RON | 104.761 RON | 249.334 RON | 358.123 RON | 324.691 RON | 440.663 RON | 336.645 RON | 302.659 RON | 503.320 RON | 406.649 RON | 294.552 RON | 562.388 RON | 653.432 RON | 1.749.896 RON |
| Cheltuieli totale | 18.141 RON | 21.703 RON | 49.878 RON | 29.959 RON | 59.866 RON | 190.320 RON | 359.329 RON | 342.170 RON | 348.272 RON | 465.973 RON | 467.310 RON | 417.061 RON | 612.126 RON | 700.496 RON | 584.406 RON | 553.798 RON | 747.900 RON | 1.273.719 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.953 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.590 RON | — | 476.177 RON |
| Pierdere bruta | 17.591 RON | 21.703 RON | 22.667 RON | 9.641 RON | 31.629 RON | 85.559 RON | 109.995 RON | 0 RON | 23.581 RON | 25.310 RON | — | 114.402 RON | 108.806 RON | 293.847 RON | 289.854 RON | — | 94.468 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.880 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.140 RON | — | 400.140 RON |
| Pierdere neta | 17.591 RON | 21.703 RON | 23.618 RON | 10.251 RON | 32.476 RON | 86.457 RON | 112.216 RON | 0 RON | 26.824 RON | 29.714 RON | 130.665 RON | 114.402 RON | 108.806 RON | 293.847 RON | 289.854 RON | — | 100.201 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 30.384 RON | 44.340 RON | 58.304 RON | 73.810 RON | 87.766 RON | 100.269 RON | 125.212 RON | 138.365 RON | 155.383 RON | 169.660 RON | 179.441 RON | 217.806 RON | 255.629 RON | 298.652 RON | 344.188 RON | 332.093 RON | 228.565 RON | 246.390 RON |
| Active circulante | 8.530 RON | 10.552 RON | 10.580 RON | 17.881 RON | 14.666 RON | 27.199 RON | 53.792 RON | 118.360 RON | 82.476 RON | 58.727 RON | 85.261 RON | 189.473 RON | 262.832 RON | 323.147 RON | 563.713 RON | 861.730 RON | 1.010.790 RON | 1.317.539 RON |
| Stocuri | 7.505 RON | 9.146 RON | 9.146 RON | 16.911 RON | 10.644 RON | 25.420 RON | 32.365 RON | 57.988 RON | 26.737 RON | 45.341 RON | 47.425 RON | 37.811 RON | 97.017 RON | 112.110 RON | 343.799 RON | 244.487 RON | 259.061 RON | 144.841 RON |
| Creante | 805 RON | 906 RON | 1.014 RON | 563 RON | 46 RON | 368 RON | 18.730 RON | 20.904 RON | 41.782 RON | -4.164 RON | 31.267 RON | 114.599 RON | 104.831 RON | 118.031 RON | 50.922 RON | 160.863 RON | 31.334 RON | 137.864 RON |
| Casa si conturi la banci | 220 RON | 500 RON | 420 RON | 407 RON | 3.976 RON | 1.411 RON | 2.697 RON | 39.468 RON | 13.957 RON | 17.550 RON | 6.569 RON | 37.063 RON | 60.984 RON | 93.006 RON | 168.992 RON | 456.380 RON | 720.395 RON | 1.034.834 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 1.483 RON | 7.959 RON | 1.119 RON | 1.153 RON | 3.163 RON | 1.227 RON | 1.256 RON | 1.243 RON | 847 RON | 1.186 RON | 2.012 RON | 2.844 RON | 3.416 RON | 6.134 RON | 6.698 RON | 13.515 RON | 9.338 RON |
| Datorii totale | 380.604 RON | 380.474 RON | 379.232 RON | 371.574 RON | 372.091 RON | 366.661 RON | 329.803 RON | 295.337 RON | 289.338 RON | 252.646 RON | 19.693 RON | 32.431 RON | 30.171 RON | 25.274 RON | 20.247 RON | 16.879 RON | 71.368 RON | 282.692 RON |
| Capitaluri proprii | -341.690 RON | -324.099 RON | -302.389 RON | -278.764 RON | -268.506 RON | -236.030 RON | -149.572 RON | -37.356 RON | -50.236 RON | -23.412 RON | 246.195 RON | 376.860 RON | 491.134 RON | 599.941 RON | 893.788 RON | 1.183.642 RON | 1.181.502 RON | 1.290.575 RON |
| Capital subscris varsat | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | — | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 1 | 1 | 3 | 5 | 5 | 6 | 8 | 9 | 9 | 9 | 10 | 9 | 13 | 13 | 13 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
4 contracte atribuite, in valoare de 111.922 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 10.227 lei.
Achizitii directe
2 contracte
10.225 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
101.697 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 02:56).