STEIN INVEST SRL
- SC REINBERT SRLdocumentat pana in 2008
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 0 RON | 203.353 RON | 135.302 RON | 607.256 RON | 421.521 RON | 893.475 RON | — |
| 2011 | 7.028 RON | 262.498 RON | 171.038 RON | 619.537 RON | 227.865 RON |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 7.028 RON | 36.756 RON |
| 690.123 RON |
| 0 |
| 2010 | 36.756 RON | -245.506 RON | 142.262 RON | 148.456 RON | 404.528 RON | 427.620 RON | 1 |
| 2009 | 70.301 RON | -140.447 RON | 123.065 RON | 302.241 RON | 476.208 RON | 673.083 RON | 2 |
| 2008 | 3.175 RON | -102.364 RON | 369.030 RON | 169.682 RON | 988.246 RON | 813.530 RON | — |
| 70.301 RON |
| 3.175 RON |
| Venituri totale | 79 RON | 447.953 RON | 74.460 RON | 262.961 RON | 1.964.081 RON |
| Cheltuieli totale | -232.518 RON | 185.455 RON | 315.091 RON | 397.675 RON | 2.066.445 RON |
| Profit brut | 232.597 RON | 262.498 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 240.631 RON | 134.714 RON | 102.364 RON |
| Profit net | 203.353 RON | 262.498 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 245.506 RON | 140.447 RON | 102.364 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 607.256 RON | 619.537 RON | 148.456 RON | 302.241 RON | 169.682 RON |
| Active circulante | 421.521 RON | 227.865 RON | 404.528 RON | 476.208 RON | 988.246 RON |
| Stocuri | 4.468 RON | 4.468 RON | 6.088 RON | 18.343 RON | — |
| Creante | 206.783 RON | 218.734 RON | 389.729 RON | 412.220 RON | 335.458 RON |
| Casa si conturi la banci | 210.270 RON | 4.663 RON | 8.711 RON | 45.645 RON | 652.788 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 13.759 RON | 16.898 RON | 17.699 RON | 24.632 RON |
| Datorii totale | 135.302 RON | 171.038 RON | 142.262 RON | 123.065 RON | 369.030 RON |
| Capitaluri proprii | 893.475 RON | 690.123 RON | 427.620 RON | 673.083 RON | 813.530 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 0 | 1 | 2 | — |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.