ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.707.288 RON | 81.603 RON | 158.445 RON | 190.016 RON | 415.443 RON | 447.594 RON | 2 |
| 2024 | 1.710.690 RON | 65.808 RON | 138.719 RON | 202.069 RON | 347.212 RON | 415.583 RON | 3 |
| 2023 | 1.657.739 RON | 63.256 RON | 157.252 RON | 134.426 RON | 396.712 RON | 389.375 RON | 4 |
| 2022 | 1.666.403 RON | 29.998 RON | 129.554 RON | 92.333 RON | 368.790 RON | 345.919 RON | 5 |
| 2021 | 1.491.757 RON | 60.816 RON | 107.929 RON | 89.997 RON | 350.102 RON | 346.520 RON | 4 |
| 2020 | 1.333.342 RON | 11.843 RON | 187.316 RON | 121.392 RON | 378.146 RON | 312.705 RON | 4 |
| 2019 | 973.250 RON | -34.749 RON | 197.057 RON | 139.684 RON | 383.188 RON | 326.861 RON | 6 |
| 2018 | 1.148.692 RON | 35.533 RON | 192.750 RON | 158.611 RON | 397.138 RON | 363.562 RON | 6 |
| 2017 | 1.263.528 RON | 43.804 RON | 161.397 RON | 105.917 RON | 383.094 RON | 328.029 RON | 6 |
| 2016 | 1.155.258 RON | 63.686 RON | 124.724 RON | 110.712 RON | 352.135 RON | 339.216 RON | 5 |
| 2015 | 1.120.154 RON | 51.976 RON | 128.462 RON | 116.028 RON | 317.169 RON | 305.529 RON | 7 |
| 2014 | 1.076.418 RON | 58.633 RON | 189.574 RON | 125.664 RON | 319.687 RON | 257.186 RON | 7 |
| 2013 | 1.031.968 RON | 44.573 RON | 248.412 RON | 129.278 RON | 314.022 RON | 198.553 RON | 7 |
| 2012 | 1.013.894 RON | 26.435 RON | 248.770 RON | 135.848 RON | 265.264 RON | 153.980 RON | 8 |
| 2011 | 974.348 RON | 27.610 RON | 284.598 RON | 156.829 RON | 271.869 RON | 145.632 RON | 8 |
| 2010 | 634.321 RON | 21.715 RON | 262.524 RON | 162.020 RON | 217.534 RON | 118.022 RON | 5 |
| 2009 | 528.213 RON | -10.470 RON | 175.152 RON | 164.793 RON | 104.871 RON | 96.307 RON | 4 |
| 2008 | 602.799 RON | 8.063 RON | 166.914 RON | 120.666 RON | 111.222 RON | 68.113 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.707.288 RON | 1.710.690 RON | 1.657.739 RON | 1.666.403 RON | 1.491.757 RON | 1.333.342 RON | 973.250 RON | 1.148.692 RON | 1.263.528 RON | 1.155.258 RON | 1.120.154 RON | 1.076.418 RON | 1.031.968 RON | 1.013.894 RON | 974.348 RON | 634.321 RON | 528.213 RON | 602.799 RON |
| Venituri totale | 1.707.289 RON | 1.711.006 RON | 1.660.913 RON | 1.666.403 RON | 1.519.657 RON | 1.335.342 RON | 973.436 RON | 1.148.692 RON | 1.264.033 RON | 1.156.396 RON | 1.120.513 RON | 1.078.027 RON | 1.032.345 RON | 1.013.966 RON | 976.150 RON | 636.935 RON | 528.740 RON | 603.631 RON |
| Cheltuieli totale | 1.610.140 RON | 1.631.606 RON | 1.584.367 RON | 1.629.186 RON | 1.447.177 RON | 1.321.214 RON | 1.008.185 RON | 1.104.993 RON | 1.211.884 RON | 1.080.109 RON | 1.058.627 RON | 1.008.205 RON | 979.098 RON | 981.970 RON | 942.377 RON | 607.421 RON | 533.477 RON | 593.117 RON |
| Profit brut | 97.149 RON | 79.400 RON | 76.546 RON | 37.217 RON | 72.480 RON | 14.128 RON | 0 RON | 43.699 RON | 52.149 RON | 76.287 RON | 61.886 RON | 69.822 RON | 53.247 RON | 31.996 RON | 33.773 RON | 29.514 RON | — | 10.514 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.749 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 4.737 RON | — |
| Profit net | 81.603 RON | 65.808 RON | 63.256 RON | 29.998 RON | 60.816 RON | 11.843 RON | 0 RON | 35.533 RON | 43.804 RON | 63.686 RON | 51.976 RON | 58.633 RON | 44.573 RON | 26.435 RON | 27.610 RON | 21.715 RON | — | 8.063 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.749 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 10.470 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 190.016 RON | 202.069 RON | 134.426 RON | 92.333 RON | 89.997 RON | 121.392 RON | 139.684 RON | 158.611 RON | 105.917 RON | 110.712 RON | 116.028 RON | 125.664 RON | 129.278 RON | 135.848 RON | 156.829 RON | 162.020 RON | 164.793 RON | 120.666 RON |
| Active circulante | 415.443 RON | 347.212 RON | 396.712 RON | 368.790 RON | 350.102 RON | 378.146 RON | 383.188 RON | 397.138 RON | 383.094 RON | 352.135 RON | 317.169 RON | 319.687 RON | 314.022 RON | 265.264 RON | 271.869 RON | 217.534 RON | 104.871 RON | 111.222 RON |
| Stocuri | 259.091 RON | 250.598 RON | 216.993 RON | 248.002 RON | 290.209 RON | 284.199 RON | 313.416 RON | 361.913 RON | 327.851 RON | 321.696 RON | 305.718 RON | 313.579 RON | 287.264 RON | 257.535 RON | 244.553 RON | 190.429 RON | 91.450 RON | 100.927 RON |
| Creante | 3.411 RON | 4.749 RON | 1.817 RON | 1.341 RON | 9.227 RON | 675 RON | 2.964 RON | 3.483 RON | 2.248 RON | 1.968 RON | 1.513 RON | 3.426 RON | 22.653 RON | 6.143 RON | 492 RON | 2.235 RON | 301 RON | 2.380 RON |
| Casa si conturi la banci | 152.941 RON | 91.865 RON | 177.902 RON | 119.447 RON | 50.666 RON | 93.272 RON | 66.808 RON | 31.742 RON | 52.995 RON | 28.471 RON | 9.938 RON | 2.682 RON | 4.105 RON | 1.586 RON | 26.824 RON | 24.870 RON | 13.120 RON | 7.915 RON |
| Cheltuieli in avans | 580 RON | 5.021 RON | 15.489 RON | 14.350 RON | 14.350 RON | 483 RON | 1.046 RON | 563 RON | 415 RON | 1.093 RON | 794 RON | 1.409 RON | 3.665 RON | 1.638 RON | 1.532 RON | 992 RON | 1.795 RON | 3.139 RON |
| Datorii totale | 158.445 RON | 138.719 RON | 157.252 RON | 129.554 RON | 107.929 RON | 187.316 RON | 197.057 RON | 192.750 RON | 161.397 RON | 124.724 RON | 128.462 RON | 189.574 RON | 248.412 RON | 248.770 RON | 284.598 RON | 262.524 RON | 175.152 RON | 166.914 RON |
| Capitaluri proprii | 447.594 RON | 415.583 RON | 389.375 RON | 345.919 RON | 346.520 RON | 312.705 RON | 326.861 RON | 363.562 RON | 328.029 RON | 339.216 RON | 305.529 RON | 257.186 RON | 198.553 RON | 153.980 RON | 145.632 RON | 118.022 RON | 96.307 RON | 68.113 RON |
| Capital subscris varsat | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 4 | 5 | 4 | 4 | 6 | 6 | 6 | 5 | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 5 | 4 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 193 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
193 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 21:17).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.