ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.564.868 RON | 186.914 RON | 1.762.057 RON | 172.912 RON | 2.487.216 RON | 898.071 RON | 8 |
| 2024 | 3.996.237 RON | 982.891 RON | 1.586.606 RON | 667.036 RON | 2.080.727 RON | 1.161.157 RON | 9 |
| 2023 | 3.816.355 RON | 1.333.158 RON | 1.805.504 RON | 217.228 RON | 2.949.580 RON | 1.361.304 RON | 9 |
| 2022 | 2.907.033 RON | 383.056 RON | 1.337.254 RON | 184.592 RON | 3.948.115 RON | 2.795.453 RON | 8 |
| 2021 | 1.845.142 RON | 389.214 RON | 1.732.460 RON | 125.926 RON | 4.408.145 RON | 2.801.611 RON | 9 |
| 2020 | 1.868.994 RON | 486.129 RON | 921.506 RON | 65.877 RON | 3.937.529 RON | 3.081.900 RON | 9 |
| 2019 | 2.477.964 RON | 561.269 RON | 893.733 RON | 99.897 RON | 3.767.502 RON | 2.973.666 RON | 12 |
| 2018 | 2.008.578 RON | 510.384 RON | 1.407.256 RON | 94.675 RON | 6.036.571 RON | 4.723.990 RON | 15 |
| 2017 | 1.792.524 RON | 48.677 RON | 1.554.806 RON | 56.736 RON | 5.732.716 RON | 4.234.646 RON | 16 |
| 2016 | 2.430.595 RON | 743.583 RON | 1.413.979 RON | 82.073 RON | 5.517.875 RON | 4.185.969 RON | 19 |
| 2015 | 2.485.246 RON | 194.198 RON | 1.592.284 RON | 86.543 RON | 5.142.325 RON | 3.636.584 RON | 21 |
| 2014 | 2.834.711 RON | 457.620 RON | 1.523.231 RON | 144.406 RON | 4.935.654 RON | 3.556.829 RON | 22 |
| 2013 | 3.368.972 RON | 400.669 RON | 1.134.027 RON | 222.086 RON | 4.011.151 RON | 3.099.210 RON | 21 |
| 2012 | 2.122.973 RON | 573.789 RON | 1.140.368 RON | 304.477 RON | 3.534.431 RON | 2.698.540 RON | 22 |
| 2011 | 1.455.943 RON | 125.469 RON | 1.274.411 RON | 277.341 RON | 3.121.821 RON | 2.124.751 RON | 22 |
| 2010 | 1.388.670 RON | -524.145 RON | 938.799 RON | 279.278 RON | 2.833.139 RON | 1.999.282 RON | 22 |
| 2009 | 2.089.363 RON | 65.054 RON | 3.545.923 RON | 493.351 RON | 3.204.396 RON | 164.828 RON | 39 |
| 2008 | 4.028.910 RON | 45.976 RON | 3.733.637 RON | 1.028.652 RON | 2.791.755 RON | 99.774 RON | 49 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.564.868 RON | 3.996.237 RON | 3.816.355 RON | 2.907.033 RON | 1.845.142 RON | 1.868.994 RON | 2.477.964 RON | 2.008.578 RON | 1.792.524 RON | 2.430.595 RON | 2.485.246 RON | 2.834.711 RON | 3.368.972 RON | 2.122.973 RON | 1.455.943 RON | 1.388.670 RON | 2.089.363 RON | 4.028.910 RON |
| Venituri totale | 2.096.265 RON | 3.999.480 RON | 3.816.402 RON | 2.244.156 RON | 2.508.021 RON | 1.868.999 RON | 2.484.832 RON | 2.035.513 RON | 1.792.524 RON | 2.431.206 RON | 2.485.246 RON | 2.842.434 RON | 3.370.309 RON | 2.151.189 RON | 1.536.849 RON | 4.011.643 RON | 2.141.985 RON | 4.051.983 RON |
| Cheltuieli totale | 1.883.847 RON | 2.879.208 RON | 2.418.271 RON | 1.838.423 RON | 2.104.337 RON | 1.367.920 RON | 1.900.115 RON | 1.504.943 RON | 1.730.737 RON | 1.545.328 RON | 2.249.240 RON | 2.287.317 RON | 2.876.004 RON | 1.499.004 RON | 1.411.380 RON | 4.522.537 RON | 2.064.540 RON | 3.997.250 RON |
| Profit brut | 212.418 RON | 1.120.272 RON | 1.398.131 RON | 405.733 RON | 403.684 RON | 501.079 RON | 584.717 RON | 530.570 RON | 61.787 RON | 885.878 RON | 236.006 RON | 555.117 RON | 494.305 RON | 652.185 RON | 125.469 RON | — | 77.445 RON | 54.733 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 510.894 RON | — | — |
| Profit net | 186.914 RON | 982.891 RON | 1.333.158 RON | 383.056 RON | 389.214 RON | 486.129 RON | 561.269 RON | 510.384 RON | 48.677 RON | 743.583 RON | 194.198 RON | 457.620 RON | 400.669 RON | 573.789 RON | 125.469 RON | — | 65.054 RON | 45.976 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 524.145 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 172.912 RON | 667.036 RON | 217.228 RON | 184.592 RON | 125.926 RON | 65.877 RON | 99.897 RON | 94.675 RON | 56.736 RON | 82.073 RON | 86.543 RON | 144.406 RON | 222.086 RON | 304.477 RON | 277.341 RON | 279.278 RON | 493.351 RON | 1.028.652 RON |
| Active circulante | 2.487.216 RON | 2.080.727 RON | 2.949.580 RON | 3.948.115 RON | 4.408.145 RON | 3.937.529 RON | 3.767.502 RON | 6.036.571 RON | 5.732.716 RON | 5.517.875 RON | 5.142.325 RON | 4.935.654 RON | 4.011.151 RON | 3.534.431 RON | 3.121.821 RON | 2.833.139 RON | 3.204.396 RON | 2.791.755 RON |
| Stocuri | 238.260 RON | 238.293 RON | 274.810 RON | 179.414 RON | 967.633 RON | 370.883 RON | — | 67.900 RON | 67.900 RON | 67.900 RON | 68.290 RON | 68.290 RON | 68.290 RON | 68.290 RON | 71.470 RON | 88.511 RON | 151.383 RON | 71.745 RON |
| Creante | 2.223.796 RON | 1.835.728 RON | 2.566.422 RON | 3.233.308 RON | 3.401.096 RON | 3.473.725 RON | 3.712.996 RON | 506.130 RON | 603.778 RON | 671.685 RON | 669.446 RON | 841.256 RON | 685.175 RON | 889.233 RON | 771.715 RON | 2.271.023 RON | 2.991.727 RON | 2.676.613 RON |
| Casa si conturi la banci | 25.160 RON | 6.706 RON | 108.348 RON | 535.393 RON | 39.416 RON | 92.921 RON | 54.506 RON | 5.462.541 RON | 5.061.038 RON | 4.778.290 RON | 4.404.589 RON | 4.026.108 RON | 3.257.686 RON | 2.576.908 RON | 2.278.636 RON | 473.605 RON | 61.286 RON | 43.397 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 13.004 RON | 13.004 RON |
| Datorii totale | 1.762.057 RON | 1.586.606 RON | 1.805.504 RON | 1.337.254 RON | 1.732.460 RON | 921.506 RON | 893.733 RON | 1.407.256 RON | 1.554.806 RON | 1.413.979 RON | 1.592.284 RON | 1.523.231 RON | 1.134.027 RON | 1.140.368 RON | 1.274.411 RON | 938.799 RON | 3.545.923 RON | 3.733.637 RON |
| Provizioane | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 174.336 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 898.071 RON | 1.161.157 RON | 1.361.304 RON | 2.795.453 RON | 2.801.611 RON | 3.081.900 RON | 2.973.666 RON | 4.723.990 RON | 4.234.646 RON | 4.185.969 RON | 3.636.584 RON | 3.556.829 RON | 3.099.210 RON | 2.698.540 RON | 2.124.751 RON | 1.999.282 RON | 164.828 RON | 99.774 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 8 | 9 | 9 | 8 | 9 | 9 | 12 | 15 | 16 | 19 | 21 | 22 | 21 | 22 | 22 | 22 | 39 | 49 |
1 contract atribuit, in valoare de 1.200 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
1.200 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 07:45).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.