AERO SRL
- J24/468/2000MARAMURESdin 27.07.2000
- J02/359/2006ARADdin 28.02.2006in vigoare
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| persoanăadministrator | 0,07% |
| persoanănu mai e administrator | 99,93% |
| 2 deținători în act | 100% |
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 156.589 RON | 87.500 RON | 1.286.387 RON | 1.473.823 RON | 1.407.812 RON | 1.595.286 RON | 1 |
| 2024 | 116.620 RON | 384.450 RON | 1.299.529 RON | 1.505.807 RON | 1.301.473 RON | 1.507.786 RON | 1 |
| 2023 | — | -68.318 RON | 269.536 RON | — | 8.140 RON | -261.396 RON | 1 |
| 2022 | — | -10.308 RON | 230.489 RON | — | 37.354 RON | -193.078 RON | 1 |
| 2021 | 0 RON | 0 RON | 182.787 RON | 0 RON | 17 RON | -182.770 RON | 0 |
| 2020 | — | -491 RON | 182.787 RON | — | 17 RON | -182.770 RON | 0 |
| 2019 | 0 RON | -10.809 RON | 181.952 RON | — | -327 RON | -182.279 RON | 1 |
| 2018 | 7.000 RON | -46.659 RON | 172.402 RON | — | 931 RON | -171.471 RON | 2 |
| 2017 | 43.000 RON | -31.949 RON | 130.910 RON | — | 6.098 RON | -124.812 RON | 2 |
| 2016 | 7.000 RON | -95.482 RON | 110.612 RON | — | 17.749 RON | -92.863 RON | 2 |
| 2015 | — | 0 RON | 136.713 RON | — | 134.967 RON | 2.619 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -38 RON | 136.713 RON | — | 134.967 RON | 2.619 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -2.661 RON | 136.490 RON | — | 134.782 RON | 2.657 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -7.269 RON | 136.490 RON | 2.661 RON | 134.782 RON | 5.318 RON | 0 |
| 2011 | 0 RON | -6.907 RON | 135.722 RON | 9.858 RON | 134.087 RON | 12.588 RON | 1 |
| 2010 | 41.916 RON | -17.453 RON | 133.846 RON | 14.364 RON | 138.977 RON | 19.495 RON | 1 |
| 2009 | 22.770 RON | -14.728 RON | 146.253 RON | 27.747 RON | 155.454 RON | 36.948 RON | — |
| 2008 | — | -20.539 RON | 141.320 RON | 42.483 RON | 150.513 RON | 51.676 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 156.589 RON | 116.620 RON | — | — | 0 RON | — | 0 RON | 7.000 RON | 43.000 RON | 7.000 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| 0 RON |
| 41.916 RON |
| 22.770 RON |
| — |
| Venituri totale | 227.248 RON | 698.120 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.800 RON | 29.200 RON | 53.000 RON | 85.471 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17 RON | 41.917 RON | 22.771 RON | — |
| Cheltuieli totale | 119.462 RON | 124.643 RON | 68.318 RON | 10.308 RON | 0 RON | 491 RON | 14.495 RON | 75.567 RON | 84.419 RON | 180.098 RON | — | 38 RON | 2.661 RON | 7.269 RON | 6.924 RON | 57.720 RON | 36.032 RON | 20.539 RON |
| Profit brut | 107.786 RON | 573.477 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 68.318 RON | 10.308 RON | 0 RON | 491 RON | 10.695 RON | 46.367 RON | 31.419 RON | 94.627 RON | — | 38 RON | 2.661 RON | 7.269 RON | 6.907 RON | 15.803 RON | 13.261 RON | 20.539 RON |
| Profit net | 87.500 RON | 384.450 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 68.318 RON | 10.308 RON | 0 RON | 491 RON | 10.809 RON | 46.659 RON | 31.949 RON | 95.482 RON | 0 RON | 38 RON | 2.661 RON | 7.269 RON | 6.907 RON | 17.453 RON | 14.728 RON | 20.539 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.473.823 RON | 1.505.807 RON | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.661 RON | 9.858 RON | 14.364 RON | 27.747 RON | 42.483 RON |
| Active circulante | 1.407.812 RON | 1.301.473 RON | 8.140 RON | 37.354 RON | 17 RON | 17 RON | -327 RON | 931 RON | 6.098 RON | 17.749 RON | 134.967 RON | 134.967 RON | 134.782 RON | 134.782 RON | 134.087 RON | 138.977 RON | 155.454 RON | 150.513 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | 28.653 RON | 28.653 RON | 28.653 RON | 28.653 RON | 28.653 RON | 28.653 RON | 28.230 RON | 28.230 RON |
| Creante | 1.353.583 RON | 1.277.622 RON | 867 RON | 75 RON | 0 RON | — | — | 400 RON | 3.135 RON | 3.523 RON | 105.767 RON | 105.767 RON | 105.434 RON | 105.434 RON | 105.434 RON | 109.536 RON | 126.443 RON | 115.193 RON |
| Casa si conturi la banci | 54.229 RON | 23.851 RON | 7.273 RON | 37.279 RON | 17 RON | 17 RON | -327 RON | 531 RON | 2.963 RON | 14.226 RON | 547 RON | 547 RON | 695 RON | 695 RON | — | 788 RON | 781 RON | 7.090 RON |
| Cheltuieli in avans | 38 RON | 35 RON | 0 RON | 57 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | 4.365 RON | 4.365 RON | 4.365 RON | 4.365 RON | 4.365 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 1.286.387 RON | 1.299.529 RON | 269.536 RON | 230.489 RON | 182.787 RON | 182.787 RON | 181.952 RON | 172.402 RON | 130.910 RON | 110.612 RON | 136.713 RON | 136.713 RON | 136.490 RON | 136.490 RON | 135.722 RON | 133.846 RON | 146.253 RON | 141.320 RON |
| Capitaluri proprii | 1.595.286 RON | 1.507.786 RON | -261.396 RON | -193.078 RON | -182.770 RON | -182.770 RON | -182.279 RON | -171.471 RON | -124.812 RON | -92.863 RON | 2.619 RON | 2.619 RON | 2.657 RON | 5.318 RON | 12.588 RON | 19.495 RON | 36.948 RON | 51.676 RON |
| Capital subscris varsat | 1.516.550 RON | 1.516.550 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | — | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | — | — | — | 0 | 1 | 1 | — | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.