Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.936.909 RON | 961.571 RON | 1.122.191 RON | 95.605 RON | 10.333.595 RON | 9.308.969 RON | 1 |
| 2024 | 1.795.246 RON | 541.901 RON | 1.197.046 RON | 95.605 RON | 9.446.197 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 8.344.756 RON |
| 1 |
| 2023 | 3.506.000 RON | 92.895 RON | 349.823 RON | 96.338 RON | 8.072.339 RON | 7.818.854 RON | 1 |
| 2022 | 3.862.210 RON | 2.238.059 RON | 2.885.263 RON | 97.950 RON | 10.513.272 RON | 7.725.959 RON | 2 |
| 2021 | 3.364.051 RON | 1.189.923 RON | 1.026.170 RON | 99.356 RON | 6.413.669 RON | 5.488.011 RON | 2 |
| 2020 | 1.106.019 RON | 268.137 RON | 1.769.871 RON | 100.411 RON | 5.967.548 RON | 4.298.088 RON | 2 |
| 2019 | 3.917.394 RON | 1.522.686 RON | 1.425.655 RON | 101.818 RON | 5.353.840 RON | 4.030.003 RON | 4 |
| 2018 | 3.390.344 RON | 269.202 RON | 828.710 RON | 103.224 RON | 3.535.336 RON | 2.552.870 RON | 4 |
| 2017 | 1.707.438 RON | 458.308 RON | 486.658 RON | 104.630 RON | 2.924.659 RON | 2.285.651 RON | 5 |
| 2016 | 1.517.143 RON | 267.595 RON | 539.270 RON | 130.108 RON | 2.493.484 RON | 1.827.342 RON | 9 |
| 2015 | 2.593.027 RON | 8.369 RON | 492.297 RON | 276.034 RON | 2.069.147 RON | 1.559.748 RON | 10 |
| 2014 | 3.141.660 RON | 26.072 RON | 1.453.893 RON | 432.389 RON | 2.937.069 RON | 1.551.378 RON | 11 |
| 2013 | 2.854.304 RON | 7.051 RON | 1.211.692 RON | 588.745 RON | 2.695.751 RON | 1.525.306 RON | 11 |
| 2012 | 2.079.634 RON | 5.624 RON | 1.078.477 RON | 807.618 RON | 2.441.771 RON | 1.517.527 RON | 14 |
| 2011 | 1.183.598 RON | 327.223 RON | 1.407.680 RON | 1.089.526 RON | 2.511.909 RON | 1.511.904 RON | 14 |
| 2010 | 1.981.930 RON | 33.828 RON | 1.289.898 RON | 1.629.861 RON | 1.788.625 RON | 1.184.681 RON | 14 |
| 2009 | 1.788.131 RON | 54.737 RON | 1.796.256 RON | 1.676.845 RON | 2.236.959 RON | 1.150.853 RON | 13 |
| 2008 | 1.468.836 RON | 537.359 RON | 592.412 RON | 107.264 RON | 1.918.731 RON | 1.096.116 RON | 14 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 2.936.909 RON | 1.795.246 RON | 3.506.000 RON | 3.862.210 RON | 3.364.051 RON | 1.106.019 RON | 3.917.394 RON | 3.390.344 RON | 1.707.438 RON | 1.517.143 RON | 2.593.027 RON | 3.141.660 RON | 2.854.304 RON | 2.079.634 RON | 1.183.598 RON | 1.981.930 RON | 1.788.131 RON | 1.468.836 RON |
| Venituri totale | 4.664.266 RON | 4.070.458 RON | 3.004.180 RON | 5.712.853 RON | 4.149.241 RON | 3.016.578 RON | 4.092.608 RON | 2.929.995 RON | 3.153.241 RON | 3.189.750 RON | 2.501.922 RON | 2.688.821 RON | 2.505.875 RON | 3.312.159 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 3.540.992 RON | 3.440.466 RON | 2.883.019 RON | 3.436.729 RON | 2.926.122 RON | 2.737.378 RON | 2.530.658 RON | 2.626.745 RON | 2.676.903 RON | 2.876.907 RON | 2.485.462 RON | 2.651.148 RON | 2.496.088 RON | 3.302.300 RON | ||||
| Profit brut | 1.123.274 RON | 629.992 RON | 121.161 RON | 2.276.124 RON | 1.223.119 RON | 279.200 RON | 1.561.950 RON | 303.250 RON | 476.338 RON | 312.843 RON | 16.460 RON | 37.673 RON | 9.787 RON | 9.859 RON | ||||
| Profit net | 961.571 RON | 541.901 RON | 92.895 RON | 2.238.059 RON | 1.189.923 RON | 268.137 RON | 1.522.686 RON | 269.202 RON | 458.308 RON | 267.595 RON | 8.369 RON | 26.072 RON | 7.051 RON | 5.624 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 95.605 RON | 95.605 RON | 96.338 RON | 97.950 RON | 99.356 RON | 100.411 RON | 101.818 RON | 103.224 RON | 104.630 RON | 130.108 RON | 276.034 RON | 432.389 RON | 588.745 RON | 807.618 RON | ||||
| Active circulante | 10.333.595 RON | 9.446.197 RON | 8.072.339 RON | 10.513.272 RON | 6.413.669 RON | 5.967.548 RON | 5.353.840 RON | 3.535.336 RON | 2.924.659 RON | 2.493.484 RON | 2.069.147 RON | 2.937.069 RON | 2.695.751 RON | 2.441.771 RON | ||||
| Stocuri | 4.892.869 RON | 3.807.111 RON | 2.458.336 RON | 3.498.151 RON | 2.272.154 RON | 1.890.129 RON | 581.487 RON | 1.420.902 RON | 2.058.556 RON | 1.443.097 RON | 616.611 RON | 696.904 RON | 1.156.740 RON | 1.588.654 RON | ||||
| Creante | 5.401.353 RON | 5.620.872 RON | 5.492.865 RON | 6.869.423 RON | 3.965.733 RON | 4.038.250 RON | 4.626.235 RON | 2.080.010 RON | 577.300 RON | 771.059 RON | 1.180.604 RON | 2.131.032 RON | 1.520.555 RON | 604.931 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 39.373 RON | 18.214 RON | 121.138 RON | 145.698 RON | 175.782 RON | 39.169 RON | 146.118 RON | 34.424 RON | 288.803 RON | 279.328 RON | 271.932 RON | 109.133 RON | 18.456 RON | 248.186 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 1.960 RON | 0 RON | — | — | 1.156 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||
| Datorii totale | 1.122.191 RON | 1.197.046 RON | 349.823 RON | 2.885.263 RON | 1.026.170 RON | 1.769.871 RON | 1.425.655 RON | 828.710 RON | 486.658 RON | 539.270 RON | 492.297 RON | 1.453.893 RON | 1.211.692 RON | 1.078.477 RON | ||||
| Provizioane | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | 256.980 RON | 256.980 RON | 256.980 RON | 256.980 RON | 256.980 RON | 256.980 RON | 256.980 RON | ||||
| Venituri in avans | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 36.156 RON | 107.207 RON | 290.518 RON | 396.405 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 9.308.969 RON | 8.344.756 RON | 7.818.854 RON | 7.725.959 RON | 5.488.011 RON | 4.298.088 RON | 4.030.003 RON | 2.552.870 RON | 2.285.651 RON | 1.827.342 RON | 1.559.748 RON | 1.551.378 RON | 1.525.306 RON | 1.517.527 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 364.728 RON | 364.728 RON | 364.728 RON | 364.728 RON | 364.728 RON | 364.728 RON | 364.728 RON | 364.728 RON | 364.728 RON | 364.728 RON | 364.728 RON | 364.728 RON | 364.728 RON | 364.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 5 | 9 | 10 | 11 | 11 | 14 | 14 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 3.319.279 RON |
| 2.224.643 RON |
| 2.785.128 RON |
| 3.104.197 RON |
| 2.929.716 RON |
| 2.184.181 RON |
| 2.719.766 RON |
| 2.472.190 RON |
| 389.563 RON |
| 40.462 RON |
| 65.362 RON |
| 632.007 RON |
| 327.223 RON |
| 33.828 RON |
| 54.737 RON |
| 537.359 RON |
| 1.089.526 RON |
| 1.629.861 RON |
| 1.676.845 RON |
| 107.264 RON |
| 2.511.909 RON |
| 1.788.625 RON |
| 2.236.959 RON |
| 1.918.731 RON |
| 1.191.034 RON |
| 674.561 RON |
| 978.800 RON |
| 1.055.297 RON |
| 984.936 RON |
| 1.077.133 RON |
| 456.033 RON |
| 681.549 RON |
| 335.939 RON |
| 36.931 RON |
| 802.126 RON |
| 181.885 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 1.407.680 RON |
| 1.289.898 RON |
| 1.796.256 RON |
| 592.412 RON |
| 256.980 RON |
| 256.980 RON |
| 256.980 RON |
| 256.980 RON |
| 424.871 RON |
| 686.927 RON |
| 709.715 RON |
| 80.487 RON |
| 1.511.904 RON |
| 1.184.681 RON |
| 1.150.853 RON |
| 1.096.116 RON |
| 364.000 RON |
| 364.000 RON |
| 364.000 RON |
| 364.000 RON |
| 14 |
| 13 |
| 14 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 66,77% |
| persoană | 33,23% |
| 2 deținători în act | 100% |
Stabileşte competenţa de soluţionare a cauzei în favoarea Judecătoriei Moreni. Definitivă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Admite excepţia necompetenţei teritoriale a Judecătoriei Oradea, invocată din oficiu. Declină competenţa de soluţionare a cererii formulate de reclamanta PPC ENERGIE S.A., C.U.I. , , cu sediul în , cu sediul procesual ales în , în contradictoriu cu pârâta AGROINDUSTRIALA TREI LES SRL, având CUI , cu sediul în , în favoarea Judecătoriei Moreni. Constată ivit conflictul negativ de competenţă. Înaintează dosarul Înaltei Curţi de Casaţie şi Justiţie în vederea soluţionării conflictului de competenţă. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei astăzi, 30.03.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 30.03.2026, dată la care hotărârea va fi pusă la dispoziţie părţilor, prin grefa instanţei conform art. 396 alin. 2 C.pr.civ. Pronunţată în şedinţa publică din 13 martie 2026.
Admite excep?ia necompeten?ei teritoriale a Judecătoriei Moreni, invocată de către instan?ă din oficiu, în favoarea Judecătoriei Oradea. Declină competen?a de solu?ionare a cererii de chemare în judecată, formulată de reclamantul PPC ENERGIE SA, în contradictoriu cu pârâtul AGROINDUSTRIALA TREI LES SRL, către Judecătoria Oradea. Fără cale de atac. Pronun?ată astăzi, 18.12.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.