ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 864.742 RON | 93.401 RON | 75.088 RON | 9.188 RON | 1.561.661 RON | 1.498.270 RON | 4 |
| 2023 | 1.126.420 RON | 280.411 RON | 92.554 RON | 7.330 RON | 1.529.961 RON | 1.447.478 RON | 4 |
| 2022 | 1.012.263 RON | 385.833 RON | 67.612 RON | 2.485 RON | 1.270.133 RON | 1.204.895 RON | 4 |
| 2021 | 833.411 RON | 223.953 RON | 67.316 RON | 3.619 RON | 945.853 RON | 882.219 RON | 4 |
| 2020 | 645.204 RON | 136.611 RON | 51.965 RON | 311 RON | 741.186 RON | 689.843 RON | 3 |
| 2019 | 584.888 RON | 92.310 RON | 87.302 RON | 311 RON | 661.148 RON | 574.284 RON | 3 |
| 2018 | 567.374 RON | 74.156 RON | 83.399 RON | 11.301 RON | 574.240 RON | 503.026 RON | 4 |
| 2017 | 485.426 RON | 28.631 RON | 91.691 RON | 26.490 RON | 491.573 RON | 428.870 RON | 4 |
| 2016 | 526.641 RON | 5.151 RON | 91.613 RON | 40.604 RON | 448.542 RON | 400.239 RON | 5 |
| 2015 | 793.272 RON | 106.188 RON | 169.473 RON | 65.812 RON | 499.030 RON | 397.691 RON | 5 |
| 2014 | 452.015 RON | 20.925 RON | 179.054 RON | 11.366 RON | 457.182 RON | 291.503 RON | 4 |
| 2013 | 495.646 RON | 34.310 RON | 186.650 RON | 1.565 RON | 452.368 RON | 270.578 RON | 6 |
| 2012 | 646.077 RON | 66.445 RON | 130.118 RON | 18.345 RON | 408.110 RON | 301.268 RON | 5 |
| 2011 | 766.319 RON | 68.043 RON | 181.178 RON | 4.447 RON | 411.688 RON | 234.824 RON | 5 |
| 2010 | 502.950 RON | 32.276 RON | 178.316 RON | 10.835 RON | 333.896 RON | 166.781 RON | 5 |
| 2009 | 459.741 RON | 32.958 RON | 190.463 RON | 17.052 RON | 309.119 RON | 134.504 RON | 5 |
| 2008 | 600.480 RON | 73.208 RON | 210.977 RON | 23.638 RON | 288.481 RON | 101.547 RON | 5 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 864.742 RON | 1.126.420 RON | 1.012.263 RON | 833.411 RON | 645.204 RON | 584.888 RON | 567.374 RON | 485.426 RON | 526.641 RON | 793.272 RON | 452.015 RON | 495.646 RON | 646.077 RON | 766.319 RON | 502.950 RON | 459.741 RON | 600.480 RON |
| Venituri totale | 864.895 RON | 1.129.808 RON | 1.012.268 RON | 833.391 RON | 645.219 RON | 584.888 RON | 574.070 RON | 489.673 RON | 527.736 RON | 794.356 RON | 453.427 RON | 496.498 RON | 646.491 RON | 771.850 RON | 503.106 RON | 460.207 RON | 599.887 RON |
| Cheltuieli totale | 756.340 RON | 839.792 RON | 617.730 RON | 603.636 RON | 503.546 RON | 486.438 RON | 494.239 RON | 456.421 RON | 520.581 RON | 666.796 RON | 428.288 RON | 455.646 RON | 567.383 RON | 690.847 RON | 460.062 RON | 420.954 RON | 512.735 RON |
| Profit brut | 108.555 RON | 290.016 RON | 394.538 RON | 229.755 RON | 141.673 RON | 98.450 RON | 79.831 RON | 33.252 RON | 7.155 RON | 127.560 RON | 25.139 RON | 40.852 RON | 79.108 RON | 81.003 RON | 43.044 RON | 39.253 RON | 87.152 RON |
| Profit net | 93.401 RON | 280.411 RON | 385.833 RON | 223.953 RON | 136.611 RON | 92.310 RON | 74.156 RON | 28.631 RON | 5.151 RON | 106.188 RON | 20.925 RON | 34.310 RON | 66.445 RON | 68.043 RON | 32.276 RON | 32.958 RON | 73.208 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 9.188 RON | 7.330 RON | 2.485 RON | 3.619 RON | 311 RON | 311 RON | 11.301 RON | 26.490 RON | 40.604 RON | 65.812 RON | 11.366 RON | 1.565 RON | 18.345 RON | 4.447 RON | 10.835 RON | 17.052 RON | 23.638 RON |
| Active circulante | 1.561.661 RON | 1.529.961 RON | 1.270.133 RON | 945.853 RON | 741.186 RON | 661.148 RON | 574.240 RON | 491.573 RON | 448.542 RON | 499.030 RON | 457.182 RON | 452.368 RON | 408.110 RON | 411.688 RON | 333.896 RON | 309.119 RON | 288.481 RON |
| Stocuri | 883.433 RON | 891.761 RON | 777.266 RON | 602.765 RON | 486.955 RON | 396.232 RON | 351.155 RON | 307.740 RON | 276.487 RON | 272.236 RON | 257.402 RON | 240.432 RON | 197.328 RON | 150.099 RON | 133.581 RON | 103.342 RON | 98.690 RON |
| Creante | 153.723 RON | 174.617 RON | 187.003 RON | 166.765 RON | 148.001 RON | 186.967 RON | 173.090 RON | 162.204 RON | 145.712 RON | 166.985 RON | 161.041 RON | 185.644 RON | 165.599 RON | 241.756 RON | 195.425 RON | 189.009 RON | 182.487 RON |
| Casa si conturi la banci | 224.505 RON | 463.583 RON | 305.864 RON | 176.323 RON | 106.230 RON | 77.949 RON | 49.995 RON | 21.629 RON | 26.343 RON | 59.809 RON | 38.739 RON | — | 45.183 RON | 19.833 RON | 4.890 RON | 16.768 RON | 7.304 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.509 RON | 2.741 RON | -111 RON | 63 RON | 311 RON | 127 RON | 884 RON | 2.498 RON | 2.706 RON | 2.322 RON | 2.009 RON | 3.295 RON | 4.931 RON | 917 RON | 366 RON | 720 RON | 405 RON |
| Datorii totale | 75.088 RON | 92.554 RON | 67.612 RON | 67.316 RON | 51.965 RON | 87.302 RON | 83.399 RON | 91.691 RON | 91.613 RON | 169.473 RON | 179.054 RON | 186.650 RON | 130.118 RON | 181.178 RON | 178.316 RON | 190.463 RON | 210.977 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.050 RON | — | 1.924 RON | — |
| Capitaluri proprii | 1.498.270 RON | 1.447.478 RON | 1.204.895 RON | 882.219 RON | 689.843 RON | 574.284 RON | 503.026 RON | 428.870 RON | 400.239 RON | 397.691 RON | 291.503 RON | 270.578 RON | 301.268 RON | 234.824 RON | 166.781 RON | 134.504 RON | 101.547 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
878 de contracte atribuite, in valoare de 60.428 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 45.250 lei.
Achizitii directe
848 de contracte
44.402 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
30 de contracte
16.026 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 02:56).