ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
zona industrială DIBO, Compartimentul 10 (hala nr. 4)
bloc 14B2
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 60% |
| persoană | 40% |
| firmăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 0 RON | 0 RON | 4.065.577 RON | 1.432 RON | 2.322.043 RON | -1.742.102 RON | — |
| 2017 | 0 RON | 0 RON | 4.065.577 RON | 1.432 RON | 2.322.043 RON | -1.742.102 RON | — |
| 2016 | 0 RON | 0 RON | 4.065.577 RON | 1.432 RON | 2.322.043 RON | -1.742.102 RON | — |
| 2015 | 0 RON | 0 RON | 4.065.577 RON | 1.432 RON | 2.322.043 RON | -1.742.102 RON | — |
| 2014 | -120 RON | -2.991 RON | 4.065.577 RON | 1.432 RON | 2.322.043 RON | -1.742.102 RON | 0 |
| 2013 | 2.665.325 RON | -628.419 RON | 4.140.769 RON | 1.432 RON | 2.400.226 RON | -1.739.111 RON | 6 |
| 2012 | 8.530.018 RON | -450.893 RON | 4.964.679 RON | 165.286 RON | 3.688.700 RON | -1.110.693 RON | 6 |
| 2011 | 6.586.488 RON | -267.138 RON | 2.536.046 RON | 131.259 RON | 1.744.988 RON | -659.799 RON | 6 |
| 2010 | 10.924.079 RON | -225.025 RON | 4.183.804 RON | 161.937 RON | 3.629.206 RON | -392.661 RON | 6 |
| 2009 | 2.075.302 RON | -165.978 RON | 1.156.245 RON | 11.507 RON | 977.102 RON | -167.636 RON | 7 |
| 2008 | 165.009 RON | -3.914 RON | 102.128 RON | — | 100.470 RON | -1.658 RON | 1 |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | -120 RON | 2.665.325 RON | 8.530.018 RON | 6.586.488 RON | 10.924.079 RON | 2.075.302 RON | 165.009 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | -120 RON | 2.981.768 RON | 9.233.875 RON | 6.919.778 RON | 11.186.852 RON | 2.153.286 RON | 165.009 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | 2.871 RON | 3.610.187 RON | 9.684.768 RON | 7.186.916 RON | 11.405.427 RON | 2.316.397 RON | 168.923 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.991 RON | 628.419 RON | 450.893 RON | 267.138 RON | 218.575 RON | 163.111 RON | 3.914 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.991 RON | 628.419 RON | 450.893 RON | 267.138 RON | 225.025 RON | 165.978 RON | 3.914 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.432 RON | 1.432 RON | 1.432 RON | 1.432 RON | 1.432 RON | 1.432 RON | 165.286 RON | 131.259 RON | 161.937 RON | 11.507 RON | — |
| Active circulante | 2.322.043 RON | 2.322.043 RON | 2.322.043 RON | 2.322.043 RON | 2.322.043 RON | 2.400.226 RON | 3.688.700 RON | 1.744.988 RON | 3.629.206 RON | 977.102 RON | 100.470 RON |
| Stocuri | 103.805 RON | 103.805 RON | 103.805 RON | 103.805 RON | 103.805 RON | 103.759 RON | 378.498 RON | 404.517 RON | 307.966 RON | 242.641 RON | 76.278 RON |
| Creante | 2.217.554 RON | 2.217.554 RON | 2.217.554 RON | 2.217.554 RON | 2.217.554 RON | 2.275.745 RON | 3.254.764 RON | 1.198.193 RON | 3.239.670 RON | 680.317 RON | 14.115 RON |
| Casa si conturi la banci | 684 RON | 684 RON | 684 RON | 684 RON | 684 RON | 20.722 RON | 55.438 RON | 142.278 RON | 81.570 RON | 54.144 RON | 10.077 RON |
| Datorii totale | 4.065.577 RON | 4.065.577 RON | 4.065.577 RON | 4.065.577 RON | 4.065.577 RON | 4.140.769 RON | 4.964.679 RON | 2.536.046 RON | 4.183.804 RON | 1.156.245 RON | 102.128 RON |
| Capitaluri proprii | -1.742.102 RON | -1.742.102 RON | -1.742.102 RON | -1.742.102 RON | -1.742.102 RON | -1.739.111 RON | -1.110.693 RON | -659.799 RON | -392.661 RON | -167.636 RON | -1.658 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | 0 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 1 |