VERTEXIM TRADING SRL
- J13/1814/2000CONSTANTAdin 25.10.2000
- J08/2374/2006BRASOVdin 12.10.2006in vigoare
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 0 RON | 0 RON | 158.594 RON | — | 158.794 RON | 200 RON | — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 53.951 RON | 30.767 RON | 10.018 RON |
| Indicator | 2018 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON |
| -13.166 RON |
| 0 |
| 2011 | 46.514 RON | -25.851 RON | 53.951 RON | 30.767 RON | 10.018 RON | -13.166 RON | 1 |
| 2010 | 65.119 RON | 964 RON | 273.305 RON | 268.456 RON | 17.534 RON | 12.685 RON | 1 |
| 2009 | 124.775 RON | 11.652 RON | 301.895 RON | 298.280 RON | 15.336 RON | 11.721 RON | 1 |
| 2008 | 95.374 RON | 6.418 RON | 343.028 RON | 313.092 RON | 36.316 RON | 10.069 RON | 2 |
| 0 RON |
| 46.514 RON |
| 65.119 RON |
| 124.775 RON |
| 95.374 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 246.031 RON | 65.119 RON | 125.224 RON | 95.376 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | 271.882 RON | 62.505 RON | 110.705 RON | 87.465 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.614 RON | 14.519 RON | 7.911 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 25.851 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 964 RON | 11.652 RON | 6.418 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 25.851 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | 30.767 RON | 30.767 RON | 268.456 RON | 298.280 RON | 313.092 RON |
| Active circulante | 158.794 RON | 10.018 RON | 10.018 RON | 17.534 RON | 15.336 RON | 36.316 RON |
| Stocuri | 7.684 RON | 7.684 RON | 7.684 RON | 7.684 RON | 7.684 RON | 26.261 RON |
| Creante | 150.174 RON | 1.398 RON | 1.398 RON | 2.216 RON | 6.260 RON | 5.346 RON |
| Casa si conturi la banci | 936 RON | 936 RON | 936 RON | 7.634 RON | 1.392 RON | 4.709 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | 4.606 RON |
| Datorii totale | 158.594 RON | 53.951 RON | 53.951 RON | 273.305 RON | 301.895 RON | 343.028 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | — | — | 917 RON |
| Capitaluri proprii | 200 RON | -13.166 RON | -13.166 RON | 12.685 RON | 11.721 RON | 10.069 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 10.200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.