Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 152.841 RON | 2.916 RON | 107.599 RON | 21.665 RON | 105.396 RON | 19.462 RON | 1 |
| 2017 | 135.242 RON | 23.097 RON | 126.910 RON | 22.358 RON | 121.098 RON |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|
| 16.546 RON |
| 1 |
| 2016 | 121.219 RON | 33.114 RON | 133.859 RON | 23.051 RON | 104.257 RON | -6.551 RON | 1 |
| 2015 | 96.606 RON | -1.777 RON | 118.337 RON | 23.747 RON | 54.926 RON | -39.664 RON | 1 |
| 2014 | 66.806 RON | -8.629 RON | 92.342 RON | 24.443 RON | 30.012 RON | -37.887 RON | 1 |
| 2013 | 76.585 RON | -12.200 RON | 91.062 RON | 25.139 RON | 36.666 RON | -29.257 RON | 1 |
| 2012 | 117.462 RON | 3.013 RON | 92.543 RON | 25.919 RON | 49.567 RON | -17.057 RON | 1 |
| 2011 | 155.481 RON | -769 RON | 95.807 RON | 26.615 RON | 49.122 RON | -20.070 RON | 1 |
| 2010 | 200.584 RON | -44.490 RON | 114.295 RON | 27.311 RON | 67.683 RON | -19.301 RON | 2 |
| 2009 | 256.264 RON | -19.121 RON | 131.576 RON | 66.462 RON | 90.303 RON | 25.189 RON | 3 |
| 2008 | 347.823 RON | 27.511 RON | 144.845 RON | 96.806 RON | 99.255 RON | 44.310 RON | 3 |
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 152.841 RON | 135.242 RON | 121.219 RON | 96.606 RON | 66.806 RON | 76.585 RON | 117.462 RON | 155.481 RON | 200.584 RON | 256.264 RON | 347.823 RON |
| Venituri totale | 156.192 RON | 135.683 RON | 123.940 RON | 97.498 RON | 70.874 RON | 78.084 RON | 120.860 RON | 155.481 RON | 200.584 RON | 256.264 RON | 348.276 RON |
| Cheltuieli totale | 151.086 RON | 110.481 RON | 88.068 RON | 96.350 RON | 77.377 RON | 88.128 RON | 117.847 RON | 156.250 RON | 240.199 RON | 271.052 RON | 320.353 RON |
| Profit brut | 5.106 RON | 25.202 RON | 35.872 RON | 1.148 RON | 0 RON | 0 RON | 3.013 RON | 0 RON | — | — | 27.923 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 6.503 RON | 10.044 RON | 0 RON | 769 RON | 39.615 RON | 14.788 RON | — |
| Profit net | 2.916 RON | 23.097 RON | 33.114 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.013 RON | 0 RON | — | — | 27.511 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.777 RON | 8.629 RON | 12.200 RON | 0 RON | 769 RON | 44.490 RON | 19.121 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 21.665 RON | 22.358 RON | 23.051 RON | 23.747 RON | 24.443 RON | 25.139 RON | 25.919 RON | 26.615 RON | 27.311 RON | 66.462 RON | 96.806 RON |
| Active circulante | 105.396 RON | 121.098 RON | 104.257 RON | 54.926 RON | 30.012 RON | 36.666 RON | 49.567 RON | 49.122 RON | 67.683 RON | 90.303 RON | 99.255 RON |
| Stocuri | 103.041 RON | 119.190 RON | 96.906 RON | 51.828 RON | 29.006 RON | 32.168 RON | 35.925 RON | 45.431 RON | 51.991 RON | 71.463 RON | 93.051 RON |
| Creante | — | — | 218 RON | 3.075 RON | — | 147 RON | — | 0 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 2.355 RON | 1.908 RON | 7.133 RON | 23 RON | 1.006 RON | 4.351 RON | 13.642 RON | 3.691 RON | 15.692 RON | 18.840 RON | 6.204 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -6.906 RON |
| Datorii totale | 107.599 RON | 126.910 RON | 133.859 RON | 118.337 RON | 92.342 RON | 91.062 RON | 92.543 RON | 95.807 RON | 114.295 RON | 131.576 RON | 144.845 RON |
| Capitaluri proprii | 19.462 RON | 16.546 RON | -6.551 RON | -39.664 RON | -37.887 RON | -29.257 RON | -17.057 RON | -20.070 RON | -19.301 RON | 25.189 RON | 44.310 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.