ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.081.354 RON | 133.194 RON | 226.663 RON | 2.424.263 RON | 412.092 RON | 2.617.540 RON | 5 |
| 2024 | 1.438.350 RON | 476.665 RON | 300.329 RON | 2.235.081 RON | 648.930 RON | 2.589.236 RON | 4 |
| 2023 | 1.541.585 RON | 334.131 RON | 253.178 RON | 1.843.533 RON | 605.616 RON | 2.195.971 RON | 4 |
| 2022 | 1.904.059 RON | 802.259 RON | 161.515 RON | 1.484.140 RON | 743.217 RON | 2.065.842 RON | 5 |
| 2021 | 1.227.325 RON | 197.579 RON | 191.938 RON | 1.160.806 RON | 483.515 RON | 1.452.383 RON | 5 |
| 2020 | 490.672 RON | 36.578 RON | 353.266 RON | 954.231 RON | 822.033 RON | 1.422.998 RON | 3 |
| 2019 | 615.070 RON | 40.892 RON | 114.993 RON | 870.363 RON | 652.639 RON | 1.408.009 RON | 4 |
| 2018 | 1.779.470 RON | 452.794 RON | 213.952 RON | 439.916 RON | 1.141.154 RON | 1.367.118 RON | 7 |
| 2017 | 860.783 RON | 112.313 RON | 290.791 RON | 435.945 RON | 769.170 RON | 914.324 RON | 7 |
| 2016 | 1.523.130 RON | 312.489 RON | 356.793 RON | 408.116 RON | 740.488 RON | 791.811 RON | 7 |
| 2015 | 1.102.267 RON | 314.419 RON | 546.191 RON | 132.253 RON | 993.260 RON | 579.322 RON | 7 |
| 2014 | 851.816 RON | -48.215 RON | 259.747 RON | 164.642 RON | 460.008 RON | 364.903 RON | 5 |
| 2013 | 485.294 RON | 2.789 RON | 466.774 RON | 385.421 RON | 494.471 RON | 413.118 RON | 3 |
| 2012 | 849.097 RON | 4.267 RON | 214.103 RON | 363.423 RON | 261.010 RON | 410.330 RON | 3 |
| 2011 | 507.183 RON | -62.856 RON | 210.885 RON | 318.564 RON | 298.384 RON | 406.063 RON | 3 |
| 2010 | 473.109 RON | -8.361 RON | 193.618 RON | 415.377 RON | 237.160 RON | 458.919 RON | 2 |
| 2009 | 957.928 RON | 148.733 RON | 311.373 RON | 469.431 RON | 309.222 RON | 467.280 RON | 3 |
| 2008 | 1.046.648 RON | 186.325 RON | 335.096 RON | 266.243 RON | 452.400 RON | 383.547 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.081.354 RON | 1.438.350 RON | 1.541.585 RON | 1.904.059 RON | 1.227.325 RON | 490.672 RON | 615.070 RON | 1.779.470 RON | 860.783 RON | 1.523.130 RON | 1.102.267 RON | 851.816 RON | 485.294 RON | 849.097 RON | 507.183 RON | 473.109 RON | 957.928 RON | 1.046.648 RON |
| Venituri totale | 1.038.984 RON | 1.451.080 RON | 1.651.619 RON | 1.893.451 RON | 1.113.839 RON | 574.276 RON | 672.429 RON | 1.737.726 RON | 889.459 RON | 1.253.751 RON | 1.386.170 RON | 884.557 RON | 578.367 RON | 813.368 RON | 543.273 RON | 416.830 RON | 1.009.281 RON | 1.011.935 RON |
| Cheltuieli totale | 884.184 RON | 935.545 RON | 1.304.088 RON | 1.072.135 RON | 903.986 RON | 533.181 RON | 625.289 RON | 1.267.100 RON | 768.567 RON | 885.024 RON | 1.007.005 RON | 915.941 RON | 575.578 RON | 809.101 RON | 606.129 RON | 417.922 RON | 831.987 RON | 789.911 RON |
| Profit brut | 154.800 RON | 515.535 RON | 347.531 RON | 821.316 RON | 209.853 RON | 41.095 RON | 47.140 RON | 470.626 RON | 120.892 RON | 368.727 RON | 379.165 RON | 0 RON | 2.789 RON | 4.267 RON | 0 RON | — | 177.294 RON | 222.024 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 31.384 RON | 0 RON | 0 RON | 62.856 RON | 1.092 RON | — | — |
| Profit net | 133.194 RON | 476.665 RON | 334.131 RON | 802.259 RON | 197.579 RON | 36.578 RON | 40.892 RON | 452.794 RON | 112.313 RON | 312.489 RON | 314.419 RON | 0 RON | 2.789 RON | 4.267 RON | 0 RON | — | 148.733 RON | 186.325 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 48.215 RON | 0 RON | 0 RON | 62.856 RON | 8.361 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 2.424.263 RON | 2.235.081 RON | 1.843.533 RON | 1.484.140 RON | 1.160.806 RON | 954.231 RON | 870.363 RON | 439.916 RON | 435.945 RON | 408.116 RON | 132.253 RON | 164.642 RON | 385.421 RON | 363.423 RON | 318.564 RON | 415.377 RON | 469.431 RON | 266.243 RON |
| Active circulante | 412.092 RON | 648.930 RON | 605.616 RON | 743.217 RON | 483.515 RON | 822.033 RON | 652.639 RON | 1.141.154 RON | 769.170 RON | 740.488 RON | 993.260 RON | 460.008 RON | 494.471 RON | 261.010 RON | 298.384 RON | 237.160 RON | 309.222 RON | 452.400 RON |
| Stocuri | 47.493 RON | 118.366 RON | 125.928 RON | 82.096 RON | 66.880 RON | 212.957 RON | 65.275 RON | 62.310 RON | 138.232 RON | 129.036 RON | 461.192 RON | 141.523 RON | 255.751 RON | 69.886 RON | 203.768 RON | 95.122 RON | 79.480 RON | 21.700 RON |
| Creante | 282.778 RON | 205.625 RON | 228.337 RON | 529.175 RON | 144.668 RON | 230.539 RON | 193.141 RON | 491.975 RON | 314.031 RON | 170.115 RON | 465.403 RON | 132.288 RON | 186.993 RON | 156.467 RON | 82.288 RON | 134.381 RON | 221.674 RON | 382.487 RON |
| Casa si conturi la banci | 81.821 RON | 324.939 RON | 251.351 RON | 131.946 RON | 271.967 RON | 378.537 RON | 394.223 RON | 586.869 RON | 316.907 RON | 441.337 RON | 66.665 RON | 186.197 RON | 51.727 RON | 34.657 RON | 12.328 RON | 7.657 RON | 8.068 RON | 48.213 RON |
| Cheltuieli in avans | 7.848 RON | 5.554 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 226.663 RON | 300.329 RON | 253.178 RON | 161.515 RON | 191.938 RON | 353.266 RON | 114.993 RON | 213.952 RON | 290.791 RON | 356.793 RON | 546.191 RON | 259.747 RON | 466.774 RON | 214.103 RON | 210.885 RON | 193.618 RON | 311.373 RON | 335.096 RON |
| Capitaluri proprii | 2.617.540 RON | 2.589.236 RON | 2.195.971 RON | 2.065.842 RON | 1.452.383 RON | 1.422.998 RON | 1.408.009 RON | 1.367.118 RON | 914.324 RON | 791.811 RON | 579.322 RON | 364.903 RON | 413.118 RON | 410.330 RON | 406.063 RON | 458.919 RON | 467.280 RON | 383.547 RON |
| Capital subscris varsat | 20.400 RON | 20.400 RON | 20.400 RON | 20.400 RON | 20.400 RON | 20.400 RON | 20.400 RON | 20.400 RON | 20.400 RON | 10.200 RON | — | 10.200 RON | 10.200 RON | 10.200 RON | 10.200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 | 3 | 4 | 7 | 7 | 7 | 7 | 5 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
35 de contracte atribuite, in valoare de 446.406 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 446.441 lei.
Achizitii directe
35 de contracte
446.406 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 11:29).