ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
mun. Olteniţa
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 RON | 0 RON | 1.811.626 RON | 65.081 RON | 408.422 RON | -1.331.190 RON | — |
| 2020 | 0 RON | 0 RON | 1.811.626 RON | 65.081 RON | 408.422 RON | -1.331.190 RON | — |
| 2019 | 0 RON | 0 RON | 1.811.626 RON | 65.081 RON | 408.422 RON | -1.331.190 RON | — |
| 2018 | 0 RON | 5.604 RON | 1.811.626 RON | 65.081 RON | 408.422 RON | -1.331.190 RON | — |
| 2017 | 0 RON | -25.030 RON | 1.817.376 RON | 65.081 RON | 408.568 RON | -1.336.794 RON | — |
| 2016 | — | -180 RON | 1.822.226 RON | 94.781 RON | 408.748 RON | -1.311.764 RON | — |
| 2015 | — | -180 RON | 1.822.226 RON | 94.781 RON | 408.928 RON | -1.311.584 RON | 0 |
| 2014 | 0 RON | -242.974 RON | 1.822.226 RON | 94.781 RON | 409.108 RON | -1.311.404 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -11.615 RON | 1.857.261 RON | 372.794 RON | 409.105 RON | -1.068.429 RON | — |
| 2012 | 2.259 RON | -55.491 RON | 1.892.006 RON | 387.668 RON | 415.137 RON | -1.080.919 RON | 0 |
| 2011 | 384.712 RON | 62.645 RON | 1.882.331 RON | 385.575 RON | 487.657 RON | -996.845 RON | 1 |
| 2010 | 5.681 RON | -230.928 RON | 1.976.177 RON | 471.031 RON | 495.321 RON | -1.000.949 RON | 1 |
| 2009 | 108.033 RON | -1.031.559 RON | 2.494.501 RON | 1.112.374 RON | 594.288 RON | -767.490 RON | 1 |
| 2008 | 995.036 RON | -186.418 RON | 3.529.878 RON | 2.960.351 RON | 797.778 RON | 275.988 RON | 4 |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 2.259 RON | 384.712 RON | 5.681 RON | 108.033 RON | 995.036 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.223 RON | 5.000 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.706 RON | 4.041 RON | 391.682 RON | 708.684 RON | 1.216.052 RON | 1.054.506 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 432 RON | 29.880 RON | 180 RON | 180 RON | 242.974 RON | 17.120 RON | 59.532 RON | 329.037 RON | 933.162 RON | 2.241.878 RON | 1.221.427 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.791 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 62.645 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.880 RON | 180 RON | — | 242.974 RON | 11.414 RON | 55.491 RON | 0 RON | 224.478 RON | 1.025.826 RON | 166.921 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.604 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 62.645 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 25.030 RON | 180 RON | 180 RON | 242.974 RON | 11.615 RON | 55.491 RON | 0 RON | 230.928 RON | 1.031.559 RON | 186.418 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 65.081 RON | 65.081 RON | 65.081 RON | 65.081 RON | 65.081 RON | 94.781 RON | 94.781 RON | 94.781 RON | 372.794 RON | 387.668 RON | 385.575 RON | 471.031 RON | 1.112.374 RON | 2.960.351 RON |
| Active circulante | 408.422 RON | 408.422 RON | 408.422 RON | 408.422 RON | 408.568 RON | 408.748 RON | 408.928 RON | 409.108 RON | 409.105 RON | 415.137 RON | 487.657 RON | 495.321 RON | 594.288 RON | 797.778 RON |
| Stocuri | 80.672 RON | 80.672 RON | 80.672 RON | 80.672 RON | 80.672 RON | 80.672 RON | 80.672 RON | 80.672 RON | 80.672 RON | 80.672 RON | 75.368 RON | 76.205 RON | 101.697 RON | 121.494 RON |
| Creante | 327.563 RON | 327.563 RON | 327.563 RON | 327.563 RON | 327.563 RON | 327.563 RON | 327.563 RON | 327.563 RON | 327.563 RON | 332.280 RON | 388.412 RON | 417.480 RON | 489.858 RON | 637.254 RON |
| Casa si conturi la banci | 187 RON | 187 RON | 187 RON | 187 RON | 333 RON | 513 RON | 693 RON | 873 RON | 870 RON | 2.185 RON | 23.877 RON | 1.636 RON | 2.733 RON | 39.030 RON |
| Cheltuieli in avans | 6.933 RON | 6.933 RON | 6.933 RON | 6.933 RON | 6.933 RON | 6.933 RON | 6.933 RON | 6.933 RON | 6.933 RON | 8.282 RON | 12.254 RON | 8.876 RON | 20.349 RON | 47.737 RON |
| Datorii totale | 1.811.626 RON | 1.811.626 RON | 1.811.626 RON | 1.811.626 RON | 1.817.376 RON | 1.822.226 RON | 1.822.226 RON | 1.822.226 RON | 1.857.261 RON | 1.892.006 RON | 1.882.331 RON | 1.976.177 RON | 2.494.501 RON | 3.529.878 RON |
| Capitaluri proprii | -1.331.190 RON | -1.331.190 RON | -1.331.190 RON | -1.331.190 RON | -1.336.794 RON | -1.311.764 RON | -1.311.584 RON | -1.311.404 RON | -1.068.429 RON | -1.080.919 RON | -996.845 RON | -1.000.949 RON | -767.490 RON | 275.988 RON |
| Capital subscris varsat | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | — | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.