ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
comuna Balotești km 20+/- 8
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de renunţarea la judecata acţiunii formulată de reclamantul MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC, în contradictoriu cu pârâta ECO-MED CONSTRUCT S.R.L. Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Tribunalul Harghita, sub sancţiunea anulării. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 30 Iulie 2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 30.07.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei.
Amână judecarea cauzei la data de 23.07.2024, pentru emiterea unei adrese către reclamant.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 239.617 RON | 14.143 RON | 705.854 RON | 10.709 RON | 284.404 RON | -436.547 RON | 2 |
| 2017 | 275.211 RON | 39.815 RON | 799.680 RON | 10.709 RON | 364.087 RON | -450.690 RON | 3 |
| 2016 | 224.650 RON | 24.533 RON | 761.706 RON | 10.709 RON | 286.298 RON | -490.505 RON | 2 |
| 2015 | 190.684 RON | -51.385 RON | 714.038 RON | 10.709 RON | 214.097 RON | -515.038 RON | 2 |
| 2014 | 160.364 RON | -17.528 RON | 664.695 RON | 10.709 RON | 216.139 RON | -463.653 RON | 1 |
| 2013 | 89.153 RON | -8.232 RON | 639.304 RON | 10.709 RON | 208.276 RON | -446.125 RON | — |
| 2012 | 209.729 RON | -36.182 RON | 545.631 RON | 9.023 RON | 98.714 RON | -437.894 RON | 2 |
| 2011 | 169.356 RON | -74.601 RON | 581.284 RON | 80.358 RON | 99.214 RON | -401.712 RON | 2 |
| 2010 | 183.616 RON | -95.833 RON | 529.760 RON | 115.342 RON | 87.308 RON | -327.110 RON | 2 |
| 2009 | 243.570 RON | 15.166 RON | 477.595 RON | 125.040 RON | 121.277 RON | -231.278 RON | 6 |
| 2008 | 171.467 RON | -296.508 RON | 510.770 RON | 156.177 RON | 108.149 RON | -246.444 RON | 4 |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 239.617 RON | 275.211 RON | 224.650 RON | 190.684 RON | 160.364 RON | 89.153 RON | 209.729 RON | 169.356 RON | 183.616 RON | 243.570 RON | 171.467 RON |
| Venituri totale | 242.705 RON | 275.211 RON | 224.989 RON | 190.684 RON | 160.364 RON | 89.653 RON | 213.729 RON | 169.356 RON | 185.616 RON | 259.615 RON | 171.532 RON |
| Cheltuieli totale | 226.135 RON | 231.341 RON | 198.985 RON | 242.069 RON | 177.098 RON | 97.589 RON | 249.911 RON | 243.957 RON | 274.312 RON | 241.561 RON | 468.040 RON |
| Profit brut | 16.570 RON | 43.870 RON | 26.004 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 18.054 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 16.734 RON | 7.936 RON | 36.182 RON | 74.601 RON | 88.696 RON | — | 296.508 RON |
| Profit net | 14.143 RON | 39.815 RON | 24.533 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 15.166 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 51.385 RON | 17.528 RON | 8.232 RON | 36.182 RON | 74.601 RON | 95.833 RON | — | 296.508 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 10.709 RON | 10.709 RON | 10.709 RON | 10.709 RON | 10.709 RON | 10.709 RON | 9.023 RON | 80.358 RON | 115.342 RON | 125.040 RON | 156.177 RON |
| Active circulante | 284.404 RON | 364.087 RON | 286.298 RON | 214.097 RON | 216.139 RON | 208.276 RON | 98.714 RON | 99.214 RON | 87.308 RON | 121.277 RON | 108.149 RON |
| Stocuri | 19.960 RON | 115.762 RON | 102.871 RON | 79.815 RON | 144.527 RON | 132.691 RON | 36.906 RON | 32.009 RON | 13.120 RON | — | 9.520 RON |
| Creante | 28.942 RON | 67.275 RON | 67.275 RON | 78.935 RON | 67.929 RON | 68.037 RON | 54.516 RON | 64.947 RON | 64.195 RON | 50.698 RON | 67.757 RON |
| Casa si conturi la banci | 235.502 RON | 181.050 RON | 116.152 RON | 55.347 RON | 3.683 RON | 7.548 RON | 7.292 RON | 2.258 RON | 9.993 RON | 50.569 RON | 10.862 RON |
| Datorii totale | 705.854 RON | 799.680 RON | 761.706 RON | 714.038 RON | 664.695 RON | 639.304 RON | 545.631 RON | 581.284 RON | 529.760 RON | 477.595 RON | 510.770 RON |
| Venituri in avans | 25.806 RON | 25.806 RON | 25.806 RON | 25.806 RON | 25.806 RON | 25.806 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -436.547 RON | -450.690 RON | -490.505 RON | -515.038 RON | -463.653 RON | -446.125 RON | -437.894 RON | -401.712 RON | -327.110 RON | -231.278 RON | -246.444 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | — | 2 | 2 | 2 | 6 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.