| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | — | 0 RON | 91.689 RON | — | — | -91.689 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 91.689 RON | — | — | -91.689 RON |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| — |
| 2017 | — | -320 RON | 91.689 RON | — | — | -91.689 RON | — |
| 2016 | 0 RON | 0 RON | 91.689 RON | — | 320 RON | -91.369 RON | 0 |
| 2015 | — | 0 RON | 91.689 RON | — | 320 RON | -91.369 RON | — |
| 2014 | 3.570 RON | 17.178 RON | 91.689 RON | 0 RON | 320 RON | -91.369 RON | — |
| 2013 | 32.000 RON | -24.352 RON | 371.497 RON | 247.611 RON | 15.339 RON | -108.547 RON | — |
| 2012 | 2.806 RON | -66.201 RON | 386.180 RON | 291.541 RON | 10.444 RON | -84.195 RON | — |
| 2011 | 36.000 RON | -15.572 RON | 471.940 RON | 291.541 RON | 162.405 RON | -17.994 RON | — |
| 2010 | 36.000 RON | -176.680 RON | 476.995 RON | 328.825 RON | 141.501 RON | -6.669 RON | — |
| 2009 | 167.470 RON | -20.032 RON | 459.352 RON | 500.173 RON | 126.938 RON | 170.012 RON | — |
| 2008 | 271.025 RON | 40.476 RON | 533.380 RON | 580.696 RON | 138.018 RON | 190.044 RON | — |
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | 0 RON | — | 3.570 RON | 32.000 RON | 2.806 RON | 36.000 RON | 36.000 RON | 167.470 RON | 271.025 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 273.570 RON | 32.000 RON | 2.806 RON | 36.002 RON | 67.505 RON | 173.644 RON | 271.458 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | 320 RON | — | — | 248.185 RON | 55.632 RON | 69.007 RON | 51.574 RON | 240.960 RON | 189.343 RON | 224.738 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 25.385 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 46.720 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 320 RON | 0 RON | — | 0 RON | 23.632 RON | 66.201 RON | 15.572 RON | 173.455 RON | 15.699 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.178 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 40.476 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 320 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.352 RON | 66.201 RON | 15.572 RON | 176.680 RON | 20.032 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | 0 RON | 247.611 RON | 291.541 RON | 291.541 RON | 328.825 RON | 500.173 RON | 580.696 RON |
| Active circulante | — | — | — | 320 RON | 320 RON | 320 RON | 15.339 RON | 10.444 RON | 162.405 RON | 141.501 RON | 126.938 RON | 138.018 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 2.982 RON | — | — | — | — |
| Creante | — | — | — | 320 RON | 320 RON | 320 RON | 519 RON | 5.243 RON | 154.713 RON | 141.420 RON | 125.339 RON | 126.656 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | — | — | 14.820 RON | 2.219 RON | 7.692 RON | 81 RON | 1.599 RON | 11.362 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.253 RON | 4.710 RON |
| Datorii totale | 91.689 RON | 91.689 RON | 91.689 RON | 91.689 RON | 91.689 RON | 91.689 RON | 371.497 RON | 386.180 RON | 471.940 RON | 476.995 RON | 459.352 RON | 533.380 RON |
| Capitaluri proprii | -91.689 RON | -91.689 RON | -91.689 RON | -91.369 RON | -91.369 RON | -91.369 RON | -108.547 RON | -84.195 RON | -17.994 RON | -6.669 RON | 170.012 RON | 190.044 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.