ITALPEL GRUP SRL
- CAO CONSULTING SRLdenumire anterioara, fara perioada cunoscuta
- J52/243/2000GIURGIUdin 22.12.2000
- J40/11428/2004BUCURESTIdin 15.07.2004in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 1.232.937 RON | -170.495 RON | 1.225.038 RON | 4.222 RON | 1.090.992 RON | -116.130 RON | 3 |
| 2017 | 2.931.620 RON | 30.365 RON | 1.644.101 RON | 51.033 RON | 1.628.361 RON | 54.365 RON | 8 |
| 2016 | 2.789.828 RON | 1.283.623 RON | 1.465.733 RON | 65.273 RON | 2.338.851 RON | 955.705 RON | 6 |
| 2015 | 2.727.896 RON | -174.843 RON | 4.936.532 RON | 2.398.786 RON | 3.119.525 RON | 933.497 RON | 5 |
| 2014 | 2.003.921 RON | -97.179 RON | 5.202.082 RON | 2.490.121 RON | 3.496.788 RON | 1.108.340 RON | 5 |
| 2013 | 3.685.859 RON | 287.920 RON | 5.656.146 RON | 4.902.109 RON | 3.873.047 RON | 3.467.501 RON | 5 |
| 2012 | 4.563.261 RON | 554.972 RON | 6.423.965 RON | 5.029.943 RON | 4.225.110 RON | 3.179.580 RON | 4 |
| 2011 | 1.432.331 RON | 15.382 RON | 5.692.827 RON | 5.194.371 RON | 2.773.372 RON | 2.624.608 RON | 5 |
| 2010 | 2.397.442 RON | 103.280 RON | 5.728.781 RON | 5.192.923 RON | 3.475.473 RON | 3.289.226 RON | 10 |
| 2009 | 3.386.216 RON | -917.309 RON | 6.752.421 RON | 5.312.033 RON | 4.141.560 RON | 3.185.946 RON | 6 |
| 2008 | 3.656.375 RON | -49.493 RON | 5.392.223 RON | 5.338.023 RON | 4.103.872 RON | 4.403.255 RON | 9 |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.232.937 RON | 2.931.620 RON | 2.789.828 RON | 2.727.896 RON | 2.003.921 RON | 3.685.859 RON | 4.563.261 RON | 1.432.331 RON | 2.397.442 RON | 3.386.216 RON | 3.656.375 RON |
| Venituri totale | 1.380.505 RON | 2.961.399 RON | 7.595.489 RON | 2.890.103 RON | 2.300.844 RON | 4.014.282 RON | 4.933.611 RON | 1.834.485 RON | 2.782.597 RON | 3.532.136 RON | 3.924.266 RON |
| Cheltuieli totale | 1.527.336 RON | 2.896.924 RON | 6.109.268 RON | 3.064.946 RON | 2.398.023 RON | 3.707.710 RON | 4.378.639 RON | 1.819.103 RON | 2.672.867 RON | 4.443.712 RON | 3.973.759 RON |
| Profit brut | 0 RON | 64.475 RON | 1.486.221 RON | 0 RON | 0 RON | 306.572 RON | 554.972 RON | 15.382 RON | 109.730 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 146.831 RON | 0 RON | 0 RON | — | 97.179 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 911.576 RON | 49.493 RON |
| Profit net | 0 RON | 30.365 RON | 1.283.623 RON | 0 RON | 0 RON | 287.920 RON | 554.972 RON | 15.382 RON | 103.280 RON | — | — |
| Pierdere neta | 170.495 RON | 0 RON | 0 RON | 174.843 RON | 97.179 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 917.309 RON | 49.493 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.222 RON | 51.033 RON | 65.273 RON | 2.398.786 RON | 2.490.121 RON | 4.902.109 RON | 5.029.943 RON | 5.194.371 RON | 5.192.923 RON | 5.312.033 RON | 5.338.023 RON |
| Active circulante | 1.090.992 RON | 1.628.361 RON | 2.338.851 RON | 3.119.525 RON | 3.496.788 RON | 3.873.047 RON | 4.225.110 RON | 2.773.372 RON | 3.475.473 RON | 4.141.560 RON | 4.103.872 RON |
| Stocuri | 301.687 RON | 664.164 RON | 449.127 RON | 88.467 RON | 514.228 RON | 530.850 RON | 713.305 RON | 460.475 RON | 505.172 RON | 827.449 RON | 1.016.906 RON |
| Creante | 632.657 RON | 812.183 RON | 1.643.090 RON | 2.569.831 RON | 2.562.198 RON | 2.831.760 RON | 3.222.268 RON | 2.298.574 RON | 2.626.516 RON | 3.237.433 RON | 1.709.750 RON |
| Casa si conturi la banci | 156.648 RON | 152.014 RON | 246.634 RON | 461.227 RON | 420.362 RON | 510.437 RON | 289.537 RON | 14.323 RON | 343.785 RON | 76.678 RON | 1.377.216 RON |
| Cheltuieli in avans | 13.694 RON | 19.072 RON | 17.314 RON | 351.718 RON | 348.491 RON | 348.491 RON | 348.492 RON | 349.692 RON | 349.611 RON | 484.774 RON | 353.583 RON |
| Datorii totale | 1.225.038 RON | 1.644.101 RON | 1.465.733 RON | 4.936.532 RON | 5.202.082 RON | 5.656.146 RON | 6.423.965 RON | 5.692.827 RON | 5.728.781 RON | 6.752.421 RON | 5.392.223 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | 0 RON | 24.978 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -116.130 RON | 54.365 RON | 955.705 RON | 933.497 RON | 1.108.340 RON | 3.467.501 RON | 3.179.580 RON | 2.624.608 RON | 3.289.226 RON | 3.185.946 RON | 4.403.255 RON |
| Capital subscris varsat | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | — | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 700.000 RON | 700.000 RON | 1.000.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 8 | 6 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 10 | 6 | 9 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.