ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 80.551 RON | 85.191 RON | 199.306 RON | 194.730 RON | 505.727 RON | 507.651 RON | 0 |
| 2024 | 373.841 RON | 38.275 RON | 500.957 RON | 349.156 RON | 567.761 RON | 422.460 RON | 2 |
| 2023 | 1.603.871 RON | -70.766 RON | 1.056.436 RON | 1.063.625 RON | 639.957 RON | 647.146 RON | 10 |
| 2022 | 1.980.998 RON | -116.159 RON | 1.105.196 RON | 1.201.725 RON | 621.383 RON | 717.912 RON | 0 |
| 2021 | 1.343.980 RON | -129.985 RON | 1.624.968 RON | 1.366.537 RON | 1.092.502 RON | 834.071 RON | 18 |
| 2020 | 984.815 RON | -538.939 RON | 1.211.035 RON | 1.311.106 RON | 857.499 RON | 964.056 RON | 18 |
| 2019 | 2.283.881 RON | 10.039 RON | 1.009.964 RON | 1.418.057 RON | 1.072.102 RON | 1.502.996 RON | — |
| 2018 | 2.821.394 RON | 23.621 RON | 1.033.339 RON | 1.585.542 RON | 908.114 RON | 1.492.957 RON | 26 |
| 2017 | 2.799.425 RON | 33.480 RON | 1.143.945 RON | 1.735.244 RON | 843.704 RON | 1.469.336 RON | 30 |
| 2016 | 3.046.497 RON | 226.190 RON | 1.177.419 RON | 1.667.533 RON | 937.643 RON | 1.455.730 RON | 33 |
| 2015 | 2.711.799 RON | 174.395 RON | 579.062 RON | 883.116 RON | 925.486 RON | 1.229.540 RON | 31 |
| 2014 | 2.925.707 RON | -66.775 RON | 506.375 RON | 796.210 RON | 765.310 RON | 1.055.145 RON | 28 |
| 2013 | 2.203.577 RON | -46.713 RON | 963.429 RON | 679.812 RON | 1.005.537 RON | 721.920 RON | 22 |
| 2012 | 2.126.371 RON | -160.464 RON | 1.396.163 RON | 712.019 RON | 1.052.612 RON | 368.633 RON | 20 |
| 2011 | 2.701.203 RON | 65.805 RON | 1.583.059 RON | 1.106.820 RON | 990.852 RON | 529.097 RON | 21 |
| 2010 | 2.031.621 RON | -198.476 RON | 1.892.244 RON | 1.566.786 RON | 788.666 RON | 463.292 RON | 22 |
| 2009 | 1.965.529 RON | -163.037 RON | 1.867.715 RON | 1.894.641 RON | 634.842 RON | 661.768 RON | 21 |
| 2008 | 1.828.807 RON | 33.276 RON | 2.103.591 RON | 2.431.849 RON | 396.547 RON | 824.805 RON | 21 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 80.551 RON | 373.841 RON | 1.603.871 RON | 1.980.998 RON | 1.343.980 RON | 984.815 RON | 2.283.881 RON | 2.821.394 RON | 2.799.425 RON | 3.046.497 RON | 2.711.799 RON | 2.925.707 RON | 2.203.577 RON | 2.126.371 RON | 2.701.203 RON | 2.031.621 RON | 1.965.529 RON | 1.828.807 RON |
| Venituri totale | 354.455 RON | 392.580 RON | 1.628.901 RON | 1.986.362 RON | 1.698.565 RON | 1.076.759 RON | 2.423.023 RON | 2.861.885 RON | 2.816.568 RON | 3.133.132 RON | 2.822.356 RON | 3.203.113 RON | 2.337.723 RON | 2.129.626 RON | 2.740.937 RON | 2.087.014 RON | 1.972.500 RON | 1.857.572 RON |
| Cheltuieli totale | 251.245 RON | 346.999 RON | 1.699.667 RON | 2.102.521 RON | 1.828.550 RON | 1.615.474 RON | 2.404.332 RON | 2.826.177 RON | 2.773.989 RON | 2.862.826 RON | 2.646.344 RON | 3.269.888 RON | 2.384.436 RON | 2.290.090 RON | 2.675.132 RON | 2.279.040 RON | 2.129.803 RON | 1.815.145 RON |
| Profit brut | 103.210 RON | 45.581 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.691 RON | 35.708 RON | 42.579 RON | 270.306 RON | 176.012 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 65.805 RON | — | — | 42.427 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 70.766 RON | 116.159 RON | 129.985 RON | 538.715 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 66.775 RON | 46.713 RON | 160.464 RON | 0 RON | 192.026 RON | 157.303 RON | — |
| Profit net | 85.191 RON | 38.275 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.039 RON | 23.621 RON | 33.480 RON | 226.190 RON | 174.395 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 65.805 RON | — | — | 33.276 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 70.766 RON | 116.159 RON | 129.985 RON | 538.939 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 66.775 RON | 46.713 RON | 160.464 RON | 0 RON | 198.476 RON | 163.037 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 194.730 RON | 349.156 RON | 1.063.625 RON | 1.201.725 RON | 1.366.537 RON | 1.311.106 RON | 1.418.057 RON | 1.585.542 RON | 1.735.244 RON | 1.667.533 RON | 883.116 RON | 796.210 RON | 679.812 RON | 712.019 RON | 1.106.820 RON | 1.566.786 RON | 1.894.641 RON | 2.431.849 RON |
| Active circulante | 505.727 RON | 567.761 RON | 639.957 RON | 621.383 RON | 1.092.502 RON | 857.499 RON | 1.072.102 RON | 908.114 RON | 843.704 RON | 937.643 RON | 925.486 RON | 765.310 RON | 1.005.537 RON | 1.052.612 RON | 990.852 RON | 788.666 RON | 634.842 RON | 396.547 RON |
| Stocuri | 4.082 RON | 1.478 RON | 23.866 RON | 68.395 RON | 110.413 RON | 118.652 RON | 69.218 RON | 55.773 RON | 30.674 RON | 24.679 RON | 131.407 RON | 120.323 RON | 343.742 RON | 220.055 RON | 99.898 RON | 45.419 RON | 88.960 RON | 9.042 RON |
| Creante | 492.555 RON | 499.404 RON | 583.600 RON | 537.343 RON | 615.526 RON | 615.517 RON | 723.466 RON | 786.495 RON | 697.907 RON | 807.916 RON | 704.783 RON | 641.698 RON | 590.766 RON | 734.089 RON | 701.590 RON | 734.930 RON | 545.757 RON | 297.742 RON |
| Casa si conturi la banci | 9.090 RON | 66.879 RON | 32.491 RON | 15.645 RON | 366.563 RON | 123.330 RON | 279.418 RON | 65.846 RON | 115.123 RON | 105.048 RON | 89.296 RON | 3.289 RON | 71.029 RON | 98.468 RON | 189.364 RON | 8.317 RON | 125 RON | 89.763 RON |
| Cheltuieli in avans | 6.500 RON | 6.500 RON | 0 RON | 0 RON | — | 6.486 RON | 22.801 RON | 32.640 RON | 34.333 RON | 27.973 RON | — | — | — | 165 RON | 14.484 RON | 84 RON | — | 100.000 RON |
| Datorii totale | 199.306 RON | 500.957 RON | 1.056.436 RON | 1.105.196 RON | 1.624.968 RON | 1.211.035 RON | 1.009.964 RON | 1.033.339 RON | 1.143.945 RON | 1.177.419 RON | 579.062 RON | 506.375 RON | 963.429 RON | 1.396.163 RON | 1.583.059 RON | 1.892.244 RON | 1.867.715 RON | 2.103.591 RON |
| Capitaluri proprii | 507.651 RON | 422.460 RON | 647.146 RON | 717.912 RON | 834.071 RON | 964.056 RON | 1.502.996 RON | 1.492.957 RON | 1.469.336 RON | 1.455.730 RON | 1.229.540 RON | 1.055.145 RON | 721.920 RON | 368.633 RON | 529.097 RON | 463.292 RON | 661.768 RON | 824.805 RON |
| Capital subscris varsat | 1.588.000 RON | 1.588.000 RON | 1.588.000 RON | 1.588.000 RON | 1.588.000 RON | 1.588.000 RON | 1.588.000 RON | 1.588.000 RON | 1.588.000 RON | 1.588.000 RON | 1.588.000 RON | 1.588.000 RON | 1.188.000 RON | 788.000 RON | 788.000 RON | 788.000 RON | 788.000 RON | 788.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 2 | 10 | 0 | 18 | 18 | — | 26 | 30 | 33 | 31 | 28 | 22 | 20 | 21 | 22 | 21 | 21 |
23 de contracte atribuite, in valoare de 180.969 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 179.775 lei.
Achizitii directe
19 contracte
179.756 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
1.213 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 17:54).