ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanănu mai e administrator | 50% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 222.177 RON | 33.209 RON | 64.203 RON | 1.779 RON | 36.533 RON | -25.891 RON | 1 |
| 2024 | 27.638 RON | -28.904 RON | 81.326 RON | 2.123 RON | 20.103 RON | -59.100 RON | 1 |
| 2023 | 123.061 RON | 196.061 RON | 42.799 RON | 2.467 RON | 10.135 RON | -30.197 RON | 1 |
| 2022 | 52.658 RON | -41.087 RON | 240.260 RON | 251 RON | 13.752 RON | -226.257 RON | 1 |
| 2021 | 203.061 RON | -8.300 RON | 219.365 RON | 16.024 RON | 18.170 RON | -185.171 RON | 1 |
| 2020 | 74.533 RON | -28.577 RON | 289.289 RON | 49.154 RON | 63.265 RON | -176.870 RON | 1 |
| 2019 | 53.727 RON | -44.309 RON | 290.223 RON | 94.716 RON | 47.213 RON | -148.294 RON | 1 |
| 2018 | 98.219 RON | -33.290 RON | 290.131 RON | 136.028 RON | 50.118 RON | -103.985 RON | 2 |
| 2017 | 157.538 RON | -7.578 RON | 199.309 RON | 90.280 RON | 38.334 RON | -70.695 RON | 2 |
| 2016 | 95.069 RON | 9.204 RON | 109.992 RON | 9.396 RON | 37.478 RON | -63.118 RON | 1 |
| 2015 | 91.961 RON | -39.142 RON | 145.310 RON | 29.948 RON | 36.414 RON | -78.948 RON | — |
| 2014 | 76.978 RON | -58.797 RON | 128.549 RON | 60.793 RON | 27.949 RON | -39.807 RON | — |
| 2013 | 135.891 RON | 12.549 RON | 66.052 RON | 63.819 RON | 21.223 RON | 18.990 RON | — |
| 2012 | 23.724 RON | 57.398 RON | 93.561 RON | 88.523 RON | 11.479 RON | 6.441 RON | — |
| 2011 | 43.582 RON | -12.348 RON | 68.763 RON | 10.748 RON | 7.059 RON | -50.956 RON | — |
| 2010 | — | -24.578 RON | 63.461 RON | 22.299 RON | 2.553 RON | -38.609 RON | 1 |
| 2009 | 7.394 RON | -30.194 RON | 61.835 RON | 36.177 RON | 11.627 RON | -14.031 RON | 1 |
| 2008 | 27.746 RON | 522 RON | 56.241 RON | 17.465 RON | 54.938 RON | 16.162 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 222.177 RON | 27.638 RON | 123.061 RON | 52.658 RON | 203.061 RON | 74.533 RON | 53.727 RON | 98.219 RON | 157.538 RON | 95.069 RON | 91.961 RON | 76.978 RON | 135.891 RON | 23.724 RON | 43.582 RON | — | 7.394 RON | 27.746 RON |
| Venituri totale | 222.493 RON | 27.638 RON | 333.061 RON | 52.658 RON | 211.263 RON | 77.308 RON | 70.621 RON | 116.211 RON | 157.538 RON | 129.069 RON | 91.961 RON | 76.978 RON | 136.185 RON | 117.226 RON | 43.585 RON | — | 11.227 RON | 27.917 RON |
| Cheltuieli totale | 187.058 RON | 56.265 RON | 133.669 RON | 93.219 RON | 217.060 RON | 105.139 RON | 114.223 RON | 148.339 RON | 163.540 RON | 115.992 RON | 128.344 RON | 133.466 RON | 119.469 RON | 56.708 RON | 55.933 RON | 22.928 RON | 39.954 RON | 26.649 RON |
| Profit brut | 35.435 RON | 0 RON | 199.392 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.077 RON | 0 RON | 0 RON | 16.716 RON | 60.518 RON | 0 RON | — | — | 1.268 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 28.627 RON | 0 RON | 40.561 RON | 5.797 RON | 27.831 RON | 43.602 RON | 32.128 RON | 6.002 RON | 0 RON | — | 56.488 RON | 0 RON | 0 RON | 12.348 RON | 22.928 RON | 28.727 RON | — |
| Profit net | 33.209 RON | 0 RON | 196.061 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.204 RON | 0 RON | 0 RON | 12.549 RON | 57.398 RON | 0 RON | — | — | 522 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 28.904 RON | 0 RON | 41.087 RON | 8.300 RON | 28.577 RON | 44.309 RON | 33.290 RON | 7.578 RON | 0 RON | 39.142 RON | 58.797 RON | 0 RON | 0 RON | 12.348 RON | 24.578 RON | 30.194 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.779 RON | 2.123 RON | 2.467 RON | 251 RON | 16.024 RON | 49.154 RON | 94.716 RON | 136.028 RON | 90.280 RON | 9.396 RON | 29.948 RON | 60.793 RON | 63.819 RON | 88.523 RON | 10.748 RON | 22.299 RON | 36.177 RON | 17.465 RON |
| Active circulante | 36.533 RON | 20.103 RON | 10.135 RON | 13.752 RON | 18.170 RON | 63.265 RON | 47.213 RON | 50.118 RON | 38.334 RON | 37.478 RON | 36.414 RON | 27.949 RON | 21.223 RON | 11.479 RON | 7.059 RON | 2.553 RON | 11.627 RON | 54.938 RON |
| Stocuri | 28.580 RON | 13.285 RON | 3.434 RON | 95 RON | 9.953 RON | 46.161 RON | 36.306 RON | 46.696 RON | 12.512 RON | 19.676 RON | 3.758 RON | 8.199 RON | 4.509 RON | 3.042 RON | 4.865 RON | — | — | 37.162 RON |
| Creante | 5.216 RON | 2.394 RON | 2.239 RON | 3.943 RON | 2.196 RON | 5.440 RON | 9.458 RON | 2.737 RON | 4.019 RON | 13.630 RON | 25.238 RON | 8.845 RON | 4.113 RON | 5.812 RON | 1.503 RON | 911 RON | 11.314 RON | 11.487 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.737 RON | 4.424 RON | 4.462 RON | 9.714 RON | 6.021 RON | 11.664 RON | 1.449 RON | 685 RON | 21.803 RON | 4.172 RON | 7.418 RON | 10.905 RON | 12.601 RON | 2.625 RON | 691 RON | 1.642 RON | 313 RON | 6.289 RON |
| Datorii totale | 64.203 RON | 81.326 RON | 42.799 RON | 240.260 RON | 219.365 RON | 289.289 RON | 290.223 RON | 290.131 RON | 199.309 RON | 109.992 RON | 145.310 RON | 128.549 RON | 66.052 RON | 93.561 RON | 68.763 RON | 63.461 RON | 61.835 RON | 56.241 RON |
| Capitaluri proprii | -25.891 RON | -59.100 RON | -30.197 RON | -226.257 RON | -185.171 RON | -176.870 RON | -148.294 RON | -103.985 RON | -70.695 RON | -63.118 RON | -78.948 RON | -39.807 RON | 18.990 RON | 6.441 RON | -50.956 RON | -38.609 RON | -14.031 RON | 16.162 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
10 contracte atribuite, in valoare de 220.192 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 220.202 lei.
Achizitii directe
10 contracte
220.192 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 15:35).