ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 40% |
| persoană | 40% |
| persoană | 20% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -3.711 RON | 334.814 RON | 0 RON | 91.342 RON | -247.423 RON | 0 |
| 2024 | — | -22.692 RON | 332.948 RON | 1.625 RON | 91.554 RON | -243.712 RON | — |
| 2023 | — | -23.414 RON | 332.662 RON | 21.125 RON | 94.476 RON | -221.020 RON | — |
| 2022 | — | -28.031 RON | 324.161 RON | 40.625 RON | 89.889 RON | -197.606 RON | 1 |
| 2021 | — | -28.037 RON | 317.036 RON | 60.308 RON | 91.280 RON | -169.575 RON | 1 |
| 2020 | — | -37.347 RON | 310.252 RON | 80.242 RON | 92.690 RON | -141.537 RON | 1 |
| 2019 | — | -63.710 RON | 300.130 RON | 100.951 RON | 99.152 RON | -104.191 RON | 1 |
| 2018 | — | -58.877 RON | 276.816 RON | 121.983 RON | 118.566 RON | -40.481 RON | 1 |
| 2017 | — | -58.939 RON | 257.672 RON | 142.798 RON | 136.092 RON | 18.397 RON | 1 |
| 2016 | — | -68.810 RON | 234.910 RON | 165.922 RON | 149.177 RON | 77.335 RON | 1 |
| 2015 | 111.700 RON | -39.857 RON | 297.643 RON | 198.259 RON | 248.340 RON | 146.145 RON | 1 |
| 2014 | 60.571 RON | -910 RON | 211.977 RON | 231.342 RON | 168.616 RON | 186.002 RON | 2 |
| 2013 | 22.321 RON | -32.063 RON | 214.006 RON | 245.343 RON | 157.819 RON | 186.913 RON | 2 |
| 2012 | 153.528 RON | 97.779 RON | 218.140 RON | 261.950 RON | 177.967 RON | 218.976 RON | 2 |
| 2011 | 39.048 RON | -7.545 RON | 237.526 RON | 255.520 RON | 214.501 RON | 121.196 RON | 1 |
| 2010 | — | -70.428 RON | 247.816 RON | 251.999 RON | 129.508 RON | 128.741 RON | 1 |
| 2009 | 1.012.945 RON | 83.500 RON | 262.818 RON | 271.686 RON | 196.876 RON | 200.794 RON | 1 |
| 2008 | 296.534 RON | 83.685 RON | 114.761 RON | 23.938 RON | 331.567 RON | 117.294 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 111.700 RON | 60.571 RON | 22.321 RON | 153.528 RON | 39.048 RON | — | 1.012.945 RON | 296.534 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2 RON | 2 RON | 12 RON | 62 RON | 0 RON | 33 RON | 111.700 RON | 60.571 RON | 23.472 RON | 155.071 RON | 40.043 RON | 1.989 RON | 1.021.574 RON | 304.497 RON |
| Cheltuieli totale | 3.711 RON | 22.692 RON | 23.414 RON | 28.031 RON | 28.039 RON | 37.349 RON | 63.722 RON | 58.938 RON | 58.939 RON | 68.842 RON | 148.206 RON | 59.664 RON | 54.939 RON | 50.830 RON | 47.588 RON | 65.967 RON | 921.625 RON | 213.200 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 907 RON | 0 RON | 104.241 RON | 0 RON | — | 99.949 RON | 91.297 RON |
| Pierdere bruta | 3.711 RON | 22.692 RON | 23.414 RON | 28.031 RON | 28.037 RON | 37.347 RON | 63.710 RON | 58.876 RON | 58.939 RON | 68.809 RON | — | 0 RON | 31.467 RON | 0 RON | 7.545 RON | 63.978 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 97.779 RON | 0 RON | — | 83.500 RON | 83.685 RON |
| Pierdere neta | 3.711 RON | 22.692 RON | 23.414 RON | 28.031 RON | 28.037 RON | 37.347 RON | 63.710 RON | 58.877 RON | 58.939 RON | 68.810 RON | 39.857 RON | 910 RON | 32.063 RON | 0 RON | 7.545 RON | 70.428 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 1.625 RON | 21.125 RON | 40.625 RON | 60.308 RON | 80.242 RON | 100.951 RON | 121.983 RON | 142.798 RON | 165.922 RON | 198.259 RON | 231.342 RON | 245.343 RON | 261.950 RON | 255.520 RON | 251.999 RON | 271.686 RON | 23.938 RON |
| Active circulante | 91.342 RON | 91.554 RON | 94.476 RON | 89.889 RON | 91.280 RON | 92.690 RON | 99.152 RON | 118.566 RON | 136.092 RON | 149.177 RON | 248.340 RON | 168.616 RON | 157.819 RON | 177.967 RON | 214.501 RON | 129.508 RON | 196.876 RON | 331.567 RON |
| Stocuri | 30.668 RON | 30.668 RON | 30.668 RON | 30.668 RON | 30.668 RON | 30.668 RON | 30.668 RON | 30.668 RON | 30.604 RON | 30.604 RON | 30.604 RON | 30.539 RON | 30.539 RON | 30.539 RON | 30.539 RON | 30.539 RON | 27.746 RON | 11.719 RON |
| Creante | 59.346 RON | 59.325 RON | 59.178 RON | 58.906 RON | 58.540 RON | 58.246 RON | 58.044 RON | 57.459 RON | 57.096 RON | 56.797 RON | 147.682 RON | 56.099 RON | 56.035 RON | 57.038 RON | 60.904 RON | 59.347 RON | 106.944 RON | 245.139 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.328 RON | 1.561 RON | 4.630 RON | 315 RON | 2.072 RON | 3.776 RON | 10.440 RON | 30.439 RON | 48.392 RON | 61.776 RON | 70.054 RON | 81.978 RON | 71.245 RON | 90.390 RON | 123.058 RON | 39.622 RON | 62.186 RON | 74.709 RON |
| Cheltuieli in avans | 999 RON | 1.007 RON | 991 RON | 991 RON | 823 RON | 733 RON | 786 RON | 736 RON | 2.129 RON | 2.096 RON | 2.139 RON | 2.971 RON | 2.707 RON | 2.149 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 334.814 RON | 332.948 RON | 332.662 RON | 324.161 RON | 317.036 RON | 310.252 RON | 300.130 RON | 276.816 RON | 257.672 RON | 234.910 RON | 297.643 RON | 211.977 RON | 214.006 RON | 218.140 RON | 237.526 RON | 247.816 RON | 262.818 RON | 114.761 RON |
| Venituri in avans | 4.950 RON | 4.950 RON | 4.950 RON | 4.950 RON | 4.950 RON | 4.950 RON | 4.950 RON | 4.950 RON | 4.950 RON | 4.950 RON | 4.950 RON | 4.950 RON | 4.950 RON | 4.950 RON | 111.299 RON | 4.950 RON | 4.950 RON | 123.450 RON |
| Capitaluri proprii | -247.423 RON | -243.712 RON | -221.020 RON | -197.606 RON | -169.575 RON | -141.537 RON | -104.191 RON | -40.481 RON | 18.397 RON | 77.335 RON | 146.145 RON | 186.002 RON | 186.913 RON | 218.976 RON | 121.196 RON | 128.741 RON | 200.794 RON | 117.294 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 62.500 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
62.500 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 12:27).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.